Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
मुगु - १
मुगु
ऐन बहादुर शाही ठकुरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४७०६
राज बहादुर कार्की
नेकपा एमाले
१०७१०
राज बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२९९
कृष्ण बहादुर सेजुवाल
स्वतन्त्र
६७
भीम चन्द्र हमाल
स्वतन्त्र
३८
Full Details
बझाङ - १
बझाङ
भानुभक्त जोशी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२८४१३
ऐन बहादुर महर
नेकपा एमाले
२७४१२
बिश्व प्रकाश जेठारा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२०८
रामचन्द्र राना
स्वतन्त्र
६३७
प्रेम राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२८
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
मनाङ - १
मनाङ
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५७५
पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
२२४७
मुख्या गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५
Full Details
भक्तपुर - १
भक्तपुर
प्रेम सुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
४२७६१
नवराज गेलाल
नेकपा एमाले
११९६८
भरत बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९३०३
सुनिल गोठे
माओवादी केन्द्र
५२८३
माधव खत्री
राप्रपा नेपाल
७१७
Full Details
भक्तपुर - २
भक्तपुर
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४२३९
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२३२८२
अनुराधा थापा मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७१२७
साजन वि.क.
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४०९८
मोहन के.सी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५६९
Full Details
रामेछाप - १
रामेछाप
पुर्ण वहादुर तमाङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४७०९९
कैलाश प्रसाद ढुंगेल
नेकपा एमाले
३०७३०
लाल वहादुर घिसिङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४८४
समिक्षा श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४५७
मोहन कार्की
नेकपा माले
८५८
Full Details
जुम्ला - १
जुम्ला
ज्ञानबहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२२८१९
गोमा गौतम (कुँवर)
माओवादी केन्द्र
११९५९
रतन नाथ योगी
नेकपा एमाले
६५२८
डिल्ली प्रसाद काफ्ले
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
९५५
डा.कल बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
५४५
Full Details
ताप्लेजुङ - १
ताप्लेजुङ
योगेशकुमार भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
२१९४३
खेलप्रसाद बुडाक्षेत्री
माओवादी केन्द्र
२१७५३
होमप्रसाद तुम्बाहाम्फे
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
९४१
चन्द्र मादेन
जनता समाजवादी पार्टी
६२८
रामबहादुर कार्की
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०६
Full Details
तेह्रथुम - १
तेह्रथुम
सिता गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१९७०२
बिजय सुब्बा
नेकपा एमाले
१८६२३
विष्णु कुमार चोङवाङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७२३
युव राम गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४१५
नारायण मान गुरुङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
११८
Full Details
डोटी - १
डोटी
प्रेम वहादुर आले
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२७२१०
गौरी कुमारी ओली
नेकपा एमाले
२३००४
नरेन्द्र बहादुर खडका
स्वतन्त्र
६६८९
अंक बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८०२
केशव वलायर
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७७४
Full Details
सिराहा - १
सिरहा
राम शंकर यादव
नेकपा एमाले
विजयी
२९४६२
पदम नारायण चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२७३७९
युगल किशोर साह
जनमत पार्टी
६८४९
सरिता गिरी
स्वतन्त्र
५०२
राम कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३०४
Full Details
सिराहा - २
सिरहा
राज किशोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१७८
चित्रलेखा यादब
नेपाली कांग्रेस
२३०२८
बिनोद कुमार यादव
जनमत पार्टी
१६९०२
मुरलि मिझार
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७२८
शिव शंकर यादव
हाम्रो नेपाली पार्टी
६९९
Full Details
सिराहा - ३
सिरहा
लिलानाथ श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
२८०६४
विश्वनाथ साह
माओवादी केन्द्र
२६८८२
दिनेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
१११४६
गोवर्धन दास तत्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२५९
दिपक कुमार साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६३
Full Details
सिराहा - ४
सिरहा
बिरेन्द्र प्रसाद महतो
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१०२
वीरेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१६२९४
धर्मनाथ प्रसाद साह
एकीकृत समाजवादी
१४६५३
विमल कुमार तिवारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६८३
नगीना कुमार झा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०७३
Full Details
सोलुखुम्बु - १
सोलुखुम्बु
मानवीर राई
नेकपा एमाले
विजयी
१९३२४
बल बहादुर के.सी
नेपाली कांग्रेस
१६५४५
लाक्पा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
९०१
विष्णु प्रसाद वास्तोला
नेकपा माले
४९०
ज्ञानेन्द्र बहादुर बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७९
Full Details
दार्चुला - १
दार्चुला
दिलेन्द्र प्रसाद बडू
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८५१५
गणेश सिंह ठगुन्ना
नेकपा एमाले
२६३८१
नरेन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३८०
रविन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९८
श्री विश्व राम दुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७८
Full Details
बर्दिया - १
बर्दिया
संजय कुमार गौतम
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०६११
लक्ष्मणराज ज्ञवाली
नेकपा एमाले
२६१५५
ठाकुर सिंह थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
२३९९३
प्रवेश भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११००४
सोहराव पठान
जनमत पार्टी
२३५५
Full Details
बर्दिया - २
बर्दिया
लालविर चौधरी
स्वतन्त्र
विजयी
२६५२०
सुरेश पन्थ
माओवादी केन्द्र
२६३८४
पंकज सिंह राठौर
नेकपा एमाले
१६०९०
विनय रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१३२९२
ओम प्रकाश बसौला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८९१
Full Details
दाङ - १
दाङ
मेटमणि चौधरी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२६५६३
शान्ता चौधरी
नेकपा एमाले
२१४७९
देवराज पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३७९४
सुरेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८०१०
लिली वुढाथोकी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४३८
Full Details
दाङ - २
दाङ
रेखा शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६८८०
शंकर पोख्रेल
नेकपा एमाले
२६६८७
बिशाल अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२१५
भोलानाथ योगी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७३
खडक बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
९६७
Full Details
दाङ - ३
दाङ
दिपक गिरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६८४२
कोमल वली
नेकपा एमाले
२९०३२
कमल सुबेदी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१५३००
ओज बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५३५
शालिकराम चौधरी
नेकपा माले
७६२
Full Details
म्याग्दी - १
म्याग्दी
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
२०१८९
हरिबहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२४
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९७५
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७६८
Full Details
इलाम - १
इलाम
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
विजयी
२५७५३
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
तोया नाथ शर्मा सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९९
कमल कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१३१३
Full Details
इलाम - २
इलाम
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३००२०
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
मनि बहादुर लिम्वू (पापो)
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१३६३
खड्ग प्रसाद पालुंवा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१२७२
Full Details
डोल्पा - १
डोल्पा
धन बहादुर बुढा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
११२९२
गणेश बहादुर शाही
नेकपा एमाले
५५०५
अंगद कुमार बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६६१
हर्कबहादुर ठकुल्ला
नेकपा मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
५३
विर बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
१०
Full Details
लमजुङ - १
लमजुङ
पृथ्वीसुव्वा गुरुङ
नेकपा एमाले
विजयी
३४९६९
देवप्रसाद गुरुङ
माओवादी केन्द्र
३१७८१
धर्म राज के.सी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९०२९
बाल चन्द्र श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२३३
विकास गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४५७
Full Details
खोटाङ - १
खोटाङ
रामकुमार राई
माओवादी केन्द्र
विजयी
३१३५१
विशाल भट्टराई
नेकपा एमाले
२८६८२
कृष्ण कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९१४
सर्जु श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७१६
जयन्द्र कुमार राई
स्वतन्त्र
२३९
Full Details
धनुषा - १
धनुषा
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२७४३१
मातृका प्रसाद यादव
माओवादी केन्द्र
२१४८३
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
१४६६७
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८२८३
धर्मेन्द्र कुमार राय
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६४
Full Details
धनुषा - २
धनुषा
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०११२
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
१९९५५
राम चन्द्र झा
एकीकृत समाजवादी
१३६०५
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१२९०१
जय नारायण साह
जनमत पार्टी
९९९२
Full Details
धनुषा - ३
धनुषा
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेकपा एमाले
विजयी
३३३५५
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२३६८६
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
७३७४
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५६
उमेश साह
स्वतन्त्र
५७१
Full Details
धनुषा - ४
धनुषा
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
विजयी
३२२३६
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
कृष्ण कुमार महतो
स्वतन्त्र
४३४३
संजय कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११२१
Full Details
बाँके - १
बाँके
सुर्यप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
विजयी
२५०२६
महेश्वर जंग गहतराज (अथक)
माओवादी केन्द्र
१९६३२
सुरेशकुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
११४६५
आनन्द बाबु काफ्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००७१
राम कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६९३
Full Details
बाँके - २
बाँके
धवलशम्मशेर जगंबहादुर राणा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२९५७७
मोहम्मद इश्तियाक राई
जनता समाजवादी पार्टी
२३५२०
सुदीप नरसिंह राणा
नेपाली कांग्रेस
४४०३
बिनोद कुमार अग्रहरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३३३
इरफान अहमद शेख
स्वतन्त्र
१२८९
Full Details
बाँके - ३
बाँके
किशोर सिह राठोर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२९०४०
किस्मत कुमार कक्षपति
नेकपा एमाले
२४२४७
देवेन्द्र नाथ शुक्ला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७४३९
नोयन्द्र धिताल
जनता समाजवादी पार्टी
४२८७
राजु प्रसाद कुर्मी
जनमत पार्टी
२५२०
Full Details