बिजयी - नेपाली कांग्रेस

उम्मेदवारहरु
क्र.स नाम जिल्ला - छेत्र चुनाव चिह्न मत परिणाम कैफियत निकत्तम प्रतिद्व्न्दी
कर्णबहादुर मल्ल डडेल्धुरा क्षेत्र नं. १ ख १३४१३ डा. तारा जोशी - नेकपा एमाले(१३०५७)
भरतबहादुर खड्का डोटी क्षेत्र नं. १ क १७४०६ चक्र मल्ल - नेकपा एमाले(१६७९२)
योगेन्द्रबहादुर शाही डोटी क्षेत्र नं. १ ख १८९१ त्रिलोचन भट्ट - माओवादी केन्द्र(१०७७६)
अगमलाल चाैधरी सुनसरी क्षेत्र नं. ३ ख २१४२९ रामदेव यादव - नेकपा एमाले(१७५६८)
भागवतप्रकाश मल्ल स्याङ्जा क्षेत्र नं. २ ख १९१७० सुर्य प्रसाद गैह्रे - माओवादी केन्द्र(१७६३०)
राजीव कोइराला सुनसरी क्षेत्र नं. २ ख १७८९२ रामप्रसाद मेहता - नेकपा एमाले(१६४७५)
जीवनबहादुर शाही हुम्ला क्षेत्र नं. १ ख ४५१९ विजय भण्डारी - माओवादी केन्द्र(३९९५)
डा. रणबहादुर रावल कैलाली क्षेत्र नं. १ ख ९४३४ नेपबहादुर चाैधरी - नेकपा एमाले(८९०६)
मोहम्मद ताहिर मिया सुनसरी क्षेत्र नं. ४ ख ११८२५ मोहम्मद जाकिर हुसैन - माओवादी केन्द्र(७६७०)
१० बिष्णु लामिछाने नवलपुर क्षेत्र नं. २ क १९२२२ बालकृष्ण गैरे - माओवादी केन्द्र(१८१६१)
११ कृ्णचन्द्र नेपाली नवलपुर क्षेत्र नं. १ क १७६८३ सूर्य न्याैपाने - माओवादी केन्द्र(१७३११)
१२ बैजनाथ जैसवाल नवलपरासी पश्चिम क्षेत्र नं. २ ख १४५१५ कन्हैया कोहार - नेकपा एमाले(५८७३)
१३ नागेन्द्रप्रसाद सिन्हा राैतहट क्षेत्र नं. २ क ११८५१ शैलेन्द्र साह - नेकपा एमाले(७७६१)
१४ धनलाल ठोकर राैतहट क्षेत्र नं. ४ क १३६१० देबेन्द्र प्रसाद पटेल - माओवादी केन्द्र(१२२७२)
१५ वीरेन्द्रप्रसाद सिंह सर्लाही क्षेत्र नं. ४ क १४२४२ फकिरा महतो - माओवादी केन्द्र(१०७५३)
१६ उपेन्द्रप्रसाद कुशबाह सर्लाही क्षेत्र नं. ४ ख ११५०४ केदार नन्‍दन चौधरी - राष्ट्रिय जनता पार्टी(१०७५६)
१७ रामसरोज यादव धनुषा क्षेत्र नं. ३ क १५६८५ कविन्द्र ठाकुर - राष्ट्रिय जनता पार्टी(१४०४७)
१८ मोहम्मद समिना सप्तरी क्षेत्र नं. ३ क ११६२८ दिनेश यादव - राष्ट्रिय जनता पार्टी(९९७९)
१९ शंकरप्रसाद चाैधरी पर्सा क्षेत्र नं. ४ क ७४८८ रामचन्द्र पण्डित - राष्ट्रिय जनता पार्टी(७०४०)
२० राजेश्वरप्रसाद तेली पर्सा क्षेत्र नं. २ क १०२५९ रामनरेशप्रसाद यादव - संघीय फोरम(१००७९)
२१ दीपेन्द्र श्रेष्ठ काठमाडाैं क्षेत्र नं. १ क ६२३१ बिष्णु भुसाल - नेकपा एमाले(४६१८)
२२ पुकार महर्जन काठमाडाैं क्षेत्र नं. १० क १४७२९ दिलिप महर्जन - माओवादी केन्द्र(१३७१७)
२३ छिरिङ दोर्जे लामा काठमाडाैं क्षेत्र नं. ३ क ६४४८ रूद्र बराइली - माओवादी केन्द्र(५३५३)
२४ नरोत्तम बैद्य काठमाडाैं क्षेत्र नं. ४ क ८७१९ निर्मल कुइँकेल - नेकपा एमाले(७७९४)
२५ अष्ठभूजा पाठक रूपन्देही क्षेत्र नं. ४ क ९०६४ हजरत अली - राष्ट्रिय जनता पार्टी(४६३४)
२६ बसिउद्दिन खाँ रूपन्देही क्षेत्र नं. ४ ख १२११३ बिरेन्द्र कलवार - स्वतन्त्र(५७६९)
२७ फकिर उद्दिन मुसलमान रूपन्देही क्षेत्र नं. ५ ख १६६८३ - ()
२८ बलबहादुर सोडारी अछाम क्षेत्र नं. २ ख १०८१६ वलबहादुर कुँवर - नेपाली कांग्रेस(९८३७)
२९ डिल्लीराज पन्त कैलाली क्षेत्र नं. ५ ख ११२५२ रमेशसिंह धामी - माओवादी केन्द्र(९४८४)
३० हिमाल कार्की उदयपुर क्षेत्र नं. १ ख १६७९२ रामबहादुर थापा - माओवादी केन्द्र(१५१९४)
३१ शिव नारायण गनगाई मोरङ क्षेत्र नं. २ क १६४१८ गणेशकुमार उप्रेती - माओवादी केन्द्र(१५१०७)
३२ नीमा तामाङ सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. २ ख १८३४५ - ()
३३ चुमनारायण तवदार मोरङ क्षेत्र नं. ६ क २३५१३ जीवन अाचार्य - माओवादी केन्द्र(२१४७०)
३४ केदार कार्की मोरङ क्षेत्र नं. ६ ख ११२९८ रमेश पोखरेल - नेकपा एमाले(८१२०)
३५ सूर्यराज रार्इ मोरङ क्षेत्र नं. ३ क २०२९९ गीता तिमल्सिना - माओवादी केन्द्र(१९३९९)
३६ प्रभात तामाङ रसुवा क्षेत्र नं. १ क ६९७६ कर्न्याल तामाङ - नेकपा एमाले(५१५२)
३७ इन्द्रबहादुर बानियाँ मकवानपुर क्षेत्र नं. २ ख १९२४५ राजाराम स्याङतान - नेकपा एमाले(१७८३४)
३८ सुरेन्द्रबहादुर हमाल बाँके क्षेत्र नं. २ ख ९२११ दुर्गेस गुप्ता - संघीय फोरम()
३९ प्रकाशचन्द्र दुवाडी गोरखा क्षेत्र नं. २ ख १५८५३ अमर तमू - माओवादी केन्द्र(१३४११)
४० विन्दूबहादुर थापा कास्की क्षेत्र नं. २ ख १०७२६ राजकाजी गुरूङ - माओवादी केन्द्र(९९२४)
४१ चिन्ताबहादुर घले मनाङ क्षेत्र नं. १ क ९९८ दोर्जे दण्डुल गुरूङ - नेकपा एमाले(८९६)