Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
ताप्लेजुङ - १
ताप्लेजुङ
योगेशकुमार भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
२१९४३
खेलप्रसाद बुडाक्षेत्री
माओवादी केन्द्र
२१७५३
होमप्रसाद तुम्बाहाम्फे
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
९४१
चन्द्र मादेन
जनता समाजवादी पार्टी
६२८
रामबहादुर कार्की
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०६
Full Details
झापा - १
झापा
विश्वप्रकाश शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९७६४
अग्निप्रसाद खरेल
नेकपा एमाले
२५३४९
ओमनाथ भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५६४
सन्तोष तामाङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५७७
पदममाया लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
३८६
Full Details
झापा - २
झापा
देवराज घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
२८६९७
भद्र प्रसाद नेपाल
स्वतन्त्र
२६४४१
हरि कुमार राना मगर
माओवादी केन्द्र
१३९२४
रुद्र प्रसाद गिरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७७७
रेश्मा चेम्जोङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७६१
Full Details
झापा - ३
झापा
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
४०६६२
कृष्णप्रसाद सिटौला
नेपाली कांग्रेस
३७३८६
प्रकाश पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४६१
डम्बर बहादुर गिरी
स्वतन्त्र
७३५
श्याम बहादुर लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५०
Full Details
झापा - ४
झापा
लाल प्रसाद साँवा लिम्बू
नेकपा एमाले
विजयी
२९३१५
देउ कुमार थेवे
नेपाली कांग्रेस
२२४४८
शम्भु प्रसाद ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४०६९
खुश्बु ओली
स्वतन्त्र
५०१०
नन्द राज राई
स्वतन्त्र
८१०
Full Details
झापा - ५
झापा
केपी शर्मा ओली
नेकपा एमाले
विजयी
५२३१९
खगेन्द्र अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
२३७४३
शुरेस कुमार पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७४९
भीम राजवंशी
जनमत पार्टी
१४८५
कविन्द्र शेर्मा लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
१२८१
Full Details
अछाम - १
अछाम
शेर बहादुर कुँवर
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१९५३४
झपट बहादुर बोहरा
नेकपा एमाले
१५०४५
राजन कुँवर
स्वतन्त्र
४३९२
तेज प्रसाद शर्मा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१७१
महेन्द्र बहादुर बोगटी
स्वतन्त्र
१७१
Full Details
अछाम - २
अछाम
पुष्प बहादुर शाह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२२९५४
यज्ञ बहादुर बोगटी
नेकपा एमाले
१६११४
चन्द्र प्रसाद ढुंगाना
स्वतन्त्र
३११
मिन बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६
झंकर बहादुर शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१०८
Full Details
काठमाडौं - १
काठमाडौं
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०१८
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४११५
किरण पौडेल
नेकपा एमाले
३५३२
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी
३१२४
Full Details
काठमाडौं - २
काठमाडौं
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१५२३८
मणिराम फुयाल
नेकपा एमाले
११५६६
कुन्ती देवी पोखरेल (उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
११०२४
ओनसरी घर्ती
माओवादी केन्द्र
९४५९
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी
९४९
Full Details
काठमाडौं - ३
काठमाडौं
सन्तोष चालिसे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१३८५३
कृष्णबहादुर राई
नेकपा एमाले
१०२७७
दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२६५
गणेश गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७९
निरञ्जन पुडासैनी
स्वतन्त्र
५८२
Full Details
काठमाडौं - ४
काठमाडौं
गगन कुमार थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३०२
राजन भट्टराई
नेकपा एमाले
१३८५५
डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०५०
हेमबहादुर बोम्जन
स्वतन्त्र
२३०८
अर्चन शम्शेर राणा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१२१४
Full Details
काठमाडौं - ५
काठमाडौं
प्रदीप पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१५२६९
ईश्वर पोखरेल
नेकपा एमाले
१०१९०
डा.प्रणय शम्शेर राणा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५४७७
राम प्रसाद उप्रेती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३१६२
श्रीराम गुरुङ
स्वतन्त्र
२७६१
Full Details
काठमाडौं - ६
काठमाडौं
शिशिर खनाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१४२०४
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८९११
भिमसेन दास प्रधान
नेपाली कांग्रेस
८८०५
विष्णु प्रसाद आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८५
संजय मान श्रेष्ठ
स्वतन्त्र
५७७
Full Details
काठमाडौं - ७
काठमाडौं
गणेश पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
८७४३
श्याम कुमार घिमिरे
नेकपा एमाले
६८००
मानुषी यमि भट्टराई (अस्मिता सिहं)
माओवादी केन्द्र
६०६३
धुब विक्रम मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६३
यादध्ब लाल कायष्थ
स्वतन्त्र
२७८२
Full Details
काठमाडौं - ८
काठमाडौं
विराज भक्त श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१०११२
सुमन सायमी
हाम्रो नेपाली पार्टी
६१७९
जीवन राम श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
४८८१
प्रकाश रिमाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३८८
शिव सुन्दर राजवैद्य
नेकपा एमाले
३८९१
Full Details
काठमाडौं - ९
काठमाडौं
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
११९५६
टेक बहादुर पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९६१
कल्पना धमला
माओवादी केन्द्र
६४०२
देवेन्द्र प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४७८५
मिलन पाण्डे
साझा पार्टी नेपाल
२३२७
Full Details
काठमाडौं - १०
काठमाडौं
राजेन्द्र कुमार के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४४६३
हिमेस केसी
नेकपा एमाले
११७९१
प्रदिप विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७३९
बल राम थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६९५९
अन्जना विशंखे
माओवादी केन्द्र
५२६५
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
गोरखा - १
गोरखा
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३४२८
रामशरण वस्नेत
नेकपा एमाले
१६७५८
सुवर्ण रोकाहा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४८९२
उदय प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८५२
देव बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६२३
Full Details
गोरखा - २
गोरखा
पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६१०३
कविन्द्र बुर्लाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२६३९
अब्दुस सलाम मिया
नेकपा एमाले
७३९५
सुशिल पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८१३
सोमबहादुर गरुङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११६४
Full Details
मनाङ - १
मनाङ
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५७५
पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
२२४७
मुख्या गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५
Full Details
डडेलधुरा - १
डडेलधुरा
शेरबहादुर देउवा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५५३४
सागर ढकाल
स्वतन्त्र
१३०४२
कर्ण बहादुर मल्ल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
७५३५
गोविन्द खडायत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८४
कर्ण सिंह रावल
स्वतन्त्र
४४२
Full Details
नवलपरासी - १
नवलपरासी
विनोद कुमार चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२९४९५
हृदयेश त्रिपाठी
जनता प्रगतिशील पार्टी
२२३०८
महेन्द्र सेन (ठकुरी)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९९
गुलाव प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
५९४४
भोजराज ढकाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८१९
Full Details
नवलपरासी - २
नवलपरासी
धुब्र बहादुर प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३४७६४
देवेन्द्र राज कण्डेल
नेपाली कांग्रेस
१९५९४
दिपेन्द्र कुमार अधिकारी
नेकपा एमाले
१४५०२
मदन लाल पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५३१
बाल गोविन्द चौधरी
जनमत पार्टी
४६१२
Full Details
सर्लाही - १
सर्लाही
राम प्रकाश चौधरी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२४८३८
मान बहादुर खड्का
स्वतन्त्र
१८४०४
प्रमोद साह
जनता समाजवादी पार्टी
१४२५५
राम विश्वास राय
जनमत पार्टी
४०९६
राम दुलार महतो
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२५३
Full Details
सर्लाही - २
सर्लाही
महिन्द्र राय यादव
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३५२९
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२१५१६
राज नारायण साह
नेकपा एमाले
१४८१९
नरेश प्रसाद कुशवाहा
जनमत पार्टी
६५५४
मोस्तकिम अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
१०६४
Full Details
सर्लाही - ३
सर्लाही
हरि प्रसाद उप्रेती
नेकपा एमाले
विजयी
३२९३८
नरेन्द्र साह कलवार
माओवादी केन्द्र
३२१६८
त्रिभुवन कुमार सिंह
जनमत पार्टी
५५१९
पञ्च बहादुर सिङ्गतान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५६६
राज कुमार पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
१११५
Full Details
सर्लाही - ४
सर्लाही
अमरेश कुमार सिह
स्वतन्त्र
विजयी
२००१७
नागेन्द्र कुमार
नेपाली कांग्रेस
१८२५२
मधुमाला कुमारी यादव
स्वतन्त्र
१४६२२
राकेश कुमार मिश्र
जनता समाजवादी पार्टी
५८१३
राजा राम पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
५१५८
Full Details
अर्घाखाँची - १
अर्घाखाँची
टोपबहादुर रायमाझी
नेकपा एमाले
विजयी
४२६७५
पुष्पा भुसाल गौतम
नेपाली कांग्रेस
४०९४५
हरीप्रसाद भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२००
होमनारायण वेल्वासे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०८
नेत्रबहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
१६३
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
जुम्ला - १
जुम्ला
ज्ञानबहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२२८१९
गोमा गौतम (कुँवर)
माओवादी केन्द्र
११९५९
रतन नाथ योगी
नेकपा एमाले
६५२८
डिल्ली प्रसाद काफ्ले
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
९५५
डा.कल बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
५४५
Full Details
खोटाङ - १
खोटाङ
रामकुमार राई
माओवादी केन्द्र
विजयी
३१३५१
विशाल भट्टराई
नेकपा एमाले
२८६८२
कृष्ण कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९१४
सर्जु श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७१६
जयन्द्र कुमार राई
स्वतन्त्र
२३९
Full Details