Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
इलाम - १
इलाम
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
विजयी
२५७५३
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
तोया नाथ शर्मा सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९९
कमल कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१३१३
Full Details
इलाम - २
इलाम
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३००२०
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
मनि बहादुर लिम्वू (पापो)
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१३६३
खड्ग प्रसाद पालुंवा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१२७२
Full Details
भोजपुर - १
भोजपुर
सुदन किराती
माओवादी केन्द्र
विजयी
२८५५८
शेरधन राई
नेकपा एमाले
२६१९३
डा.सुरेश बस्नेत
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१०८७
ध्रुव छाङछा दुमिहाङ्ग राई
जनता समाजवादी पार्टी
९४२
सनम छिरिङ शेर्पा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५००
Full Details
डोटी - १
डोटी
प्रेम वहादुर आले
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२७२१०
गौरी कुमारी ओली
नेकपा एमाले
२३००४
नरेन्द्र बहादुर खडका
स्वतन्त्र
६६८९
अंक बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८०२
केशव वलायर
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७७४
Full Details
बझाङ - १
बझाङ
भानुभक्त जोशी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२८४१३
ऐन बहादुर महर
नेकपा एमाले
२७४१२
बिश्व प्रकाश जेठारा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२०८
रामचन्द्र राना
स्वतन्त्र
६३७
प्रेम राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२८
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
स्याङ्जा - १
स्याङ्जा
राजु थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१९९९
नारायण प्रसाद मरासिनी
नेकपा एमाले
२८७४४
बोधराज रेग्मी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६०६५
ख्याम वहादुर गुरुङ्ग
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६८४
निर्मल आले
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
५७६
Full Details
स्याङ्जा - २
स्याङ्जा
धनराज गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१४६६
पद्मा कुमारी अर्याल
नेकपा एमाले
२५८३९
टिक राज गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८११३
लालगोपाल अर्याल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८८४
चोक वहादुर गुरुङ्
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५४
Full Details
पाल्पा - १
पाल्पा
नारायण प्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३११०३
ज्ञान बहादुर गाहा
नेपाली कांग्रेस
२०२५६
विपिन कडेल
स्वतन्त्र
२८६३
थम्मन बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२०४५
ज्ञान बहादुर सिंजाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५८
Full Details
पाल्पा - २
पाल्पा
ठाकुर प्रसाद गैरे
नेकपा एमाले
विजयी
२७८१७
सोमप्रसाद पाण्डेय
एकीकृत समाजवादी
२३८५१
सोमप्रसाद गैरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५१८०
मन बहादुर दर्लामी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१६०४
हुमबहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
५१७
Full Details
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
सुर्खेत - १
सुर्खेत
पूर्णबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४२६०७
ध्रुवकुमार शाही
नेकपा एमाले
३०९८८
मोहम्मद हसरत अली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८९७
छत्रपति थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५३
कर्ण बहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
३५०
Full Details
सुर्खेत - २
सुर्खेत
हृदयराम थानी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६२५
अमृत बहादुर बुढा क्षेत्री
नेकपा एमाले
२९५५८
टेक बहादुर चुनारा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६०१
भिम बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६३२
दिपबहादुर नेपाली
जनता समाजवादी पार्टी
३१३
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - १
सिन्धुपाल्चोक
माधव सापकोटा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०३७४
सरेश नेपाल
नेकपा एमाले
२७०१८
दिनेश श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४९८
नारायण पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४७
कृष्ण बहादुर ठकुरी
नेकपा माले
११११
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - २
सिन्धुपाल्चोक
मोहन बहादुर बस्नेत
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९३६७
शेर बहादुर तामाङग
नेकपा एमाले
२७४९३
नर सिं श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८१९
माया गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४५२
कवि राज गिरी
नेकपा माले
६१२
Full Details
खोटाङ - १
खोटाङ
रामकुमार राई
माओवादी केन्द्र
विजयी
३१३५१
विशाल भट्टराई
नेकपा एमाले
२८६८२
कृष्ण कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९१४
सर्जु श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७१६
जयन्द्र कुमार राई
स्वतन्त्र
२३९
Full Details
बाँके - १
बाँके
सुर्यप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
विजयी
२५०२६
महेश्वर जंग गहतराज (अथक)
माओवादी केन्द्र
१९६३२
सुरेशकुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
११४६५
आनन्द बाबु काफ्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००७१
राम कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६९३
Full Details
बाँके - २
बाँके
धवलशम्मशेर जगंबहादुर राणा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२९५७७
मोहम्मद इश्तियाक राई
जनता समाजवादी पार्टी
२३५२०
सुदीप नरसिंह राणा
नेपाली कांग्रेस
४४०३
बिनोद कुमार अग्रहरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३३३
इरफान अहमद शेख
स्वतन्त्र
१२८९
Full Details
बाँके - ३
बाँके
किशोर सिह राठोर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२९०४०
किस्मत कुमार कक्षपति
नेकपा एमाले
२४२४७
देवेन्द्र नाथ शुक्ला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७४३९
नोयन्द्र धिताल
जनता समाजवादी पार्टी
४२८७
राजु प्रसाद कुर्मी
जनमत पार्टी
२५२०
Full Details
धनुषा - १
धनुषा
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२७४३१
मातृका प्रसाद यादव
माओवादी केन्द्र
२१४८३
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
१४६६७
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८२८३
धर्मेन्द्र कुमार राय
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६४
Full Details
धनुषा - २
धनुषा
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०११२
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
१९९५५
राम चन्द्र झा
एकीकृत समाजवादी
१३६०५
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१२९०१
जय नारायण साह
जनमत पार्टी
९९९२
Full Details
धनुषा - ३
धनुषा
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेकपा एमाले
विजयी
३३३५५
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२३६८६
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
७३७४
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५६
उमेश साह
स्वतन्त्र
५७१
Full Details
धनुषा - ४
धनुषा
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
विजयी
३२२३६
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
कृष्ण कुमार महतो
स्वतन्त्र
४३४३
संजय कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११२१
Full Details
बाजुरा - १
बाजुरा
बद्री प्रसाद पाण्डे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१७८६
कर्ण बहादुर थापा
नेकपा एमाले
२६३४९
जंग कुमार गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२०७
टेक बहादुर बडुवाल
स्वतन्त्र
११४
राम बहादुर शाही
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
७३
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details
मोरङ - ६
मोरङ
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
२१३९२
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५३१
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८४८४
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
१२४५
Full Details
म्याग्दी - १
म्याग्दी
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
२०१८९
हरिबहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२४
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९७५
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७६८
Full Details
धनकुटा - १
धनकुटा
राजेन्द्र कुमार राई
नेकपा एमाले
विजयी
३०१०१
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
५९२६
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०५९
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
६२५
Full Details
मनाङ - १
मनाङ
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५७५
पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
२२४७
मुख्या गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५
Full Details
अर्घाखाँची - १
अर्घाखाँची
टोपबहादुर रायमाझी
नेकपा एमाले
विजयी
४२६७५
पुष्पा भुसाल गौतम
नेपाली कांग्रेस
४०९४५
हरीप्रसाद भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२००
होमनारायण वेल्वासे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०८
नेत्रबहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
१६३
Full Details
प्युठान - १
प्यूठान
सूर्यबहादुर थापा क्षेत्री
नेकपा एमाले
विजयी
४१११८
दुर्गा पौडेल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
३५८१४
कृष्ण प्रसाद पोख्रेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३३१८
होमबहादुर बुढाथोकी मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७२
माधव सिं के.सी.
नेकपा माले
११२१
Full Details