Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
खोटाङ - १
खोटाङ
रामकुमार राई
माओवादी केन्द्र
विजयी
३१३५१
विशाल भट्टराई
नेकपा एमाले
२८६८२
कृष्ण कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९१४
सर्जु श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७१६
जयन्द्र कुमार राई
स्वतन्त्र
२३९
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
दाङ - १
दाङ
मेटमणि चौधरी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२६५६३
शान्ता चौधरी
नेकपा एमाले
२१४७९
देवराज पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३७९४
सुरेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८०१०
लिली वुढाथोकी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४३८
Full Details
दाङ - २
दाङ
रेखा शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६८८०
शंकर पोख्रेल
नेकपा एमाले
२६६८७
बिशाल अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२१५
भोलानाथ योगी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७३
खडक बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
९६७
Full Details
दाङ - ३
दाङ
दिपक गिरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६८४२
कोमल वली
नेकपा एमाले
२९०३२
कमल सुबेदी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१५३००
ओज बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५३५
शालिकराम चौधरी
नेकपा माले
७६२
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
कपिलवस्तु - १
कपिलबस्तु
बलराम अधिकारी
नेकपा एमाले
विजयी
३६६७५
चक्रपाणी खनाल
माओवादी केन्द्र
१८९८३
नरेन्द्र प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
८३९६
राम मिलन थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६०७५
ध्रुव बहादुर रायमाझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३४१
Full Details
कपिलवस्तु - २
कपिलबस्तु
सुरेन्द्रराज आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९०१४
बृजेश कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
३८६९७
सविता शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७४
अकबाल अहमद शाह
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
११२३
विश्वनाथ यादव
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१२८
Full Details
कपिलवस्तु - ३
कपिलबस्तु
मंगल प्रसाद गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२२६१९
अभिषेक प्रताप शाह
नेपाली कांग्रेस
१८९८२
प्रकाश रजौरिया
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४०३०
ईश्वर दयाल मिश्र
जनता प्रगतिशील पार्टी
१२५५७
नरसिहं चौधरी
जनमत पार्टी
२२४५
Full Details
भक्तपुर - १
भक्तपुर
प्रेम सुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
४२७६१
नवराज गेलाल
नेकपा एमाले
११९६८
भरत बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९३०३
सुनिल गोठे
माओवादी केन्द्र
५२८३
माधव खत्री
राप्रपा नेपाल
७१७
Full Details
भक्तपुर - २
भक्तपुर
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४२३९
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२३२८२
अनुराधा थापा मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७१२७
साजन वि.क.
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४०९८
मोहन के.सी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५६९
Full Details
लमजुङ - १
लमजुङ
पृथ्वीसुव्वा गुरुङ
नेकपा एमाले
विजयी
३४९६९
देवप्रसाद गुरुङ
माओवादी केन्द्र
३१७८१
धर्म राज के.सी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९०२९
बाल चन्द्र श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२३३
विकास गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४५७
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - १
सिन्धुपाल्चोक
माधव सापकोटा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०३७४
सरेश नेपाल
नेकपा एमाले
२७०१८
दिनेश श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४९८
नारायण पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४७
कृष्ण बहादुर ठकुरी
नेकपा माले
११११
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - २
सिन्धुपाल्चोक
मोहन बहादुर बस्नेत
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९३६७
शेर बहादुर तामाङग
नेकपा एमाले
२७४९३
नर सिं श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८१९
माया गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४५२
कवि राज गिरी
नेकपा माले
६१२
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
मुगु - १
मुगु
ऐन बहादुर शाही ठकुरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४७०६
राज बहादुर कार्की
नेकपा एमाले
१०७१०
राज बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२९९
कृष्ण बहादुर सेजुवाल
स्वतन्त्र
६७
भीम चन्द्र हमाल
स्वतन्त्र
३८
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
सुर्खेत - १
सुर्खेत
पूर्णबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४२६०७
ध्रुवकुमार शाही
नेकपा एमाले
३०९८८
मोहम्मद हसरत अली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८९७
छत्रपति थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५३
कर्ण बहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
३५०
Full Details
सुर्खेत - २
सुर्खेत
हृदयराम थानी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६२५
अमृत बहादुर बुढा क्षेत्री
नेकपा एमाले
२९५५८
टेक बहादुर चुनारा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६०१
भिम बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६३२
दिपबहादुर नेपाली
जनता समाजवादी पार्टी
३१३
Full Details
धादिङ - १
धादिङ
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५९३४
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेकपा एमाले
२७९५३
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४७५
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
८८२
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी
१२९
Full Details
धादिङ - २
धादिङ
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
२४१४२
वसुमाया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५५९
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११०९
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
२४७
Full Details
सर्लाही - १
सर्लाही
राम प्रकाश चौधरी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२४८३८
मान बहादुर खड्का
स्वतन्त्र
१८४०४
प्रमोद साह
जनता समाजवादी पार्टी
१४२५५
राम विश्वास राय
जनमत पार्टी
४०९६
राम दुलार महतो
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२५३
Full Details
सर्लाही - २
सर्लाही
महिन्द्र राय यादव
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३५२९
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२१५१६
राज नारायण साह
नेकपा एमाले
१४८१९
नरेश प्रसाद कुशवाहा
जनमत पार्टी
६५५४
मोस्तकिम अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
१०६४
Full Details
सर्लाही - ३
सर्लाही
हरि प्रसाद उप्रेती
नेकपा एमाले
विजयी
३२९३८
नरेन्द्र साह कलवार
माओवादी केन्द्र
३२१६८
त्रिभुवन कुमार सिंह
जनमत पार्टी
५५१९
पञ्च बहादुर सिङ्गतान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५६६
राज कुमार पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
१११५
Full Details
सर्लाही - ४
सर्लाही
अमरेश कुमार सिह
स्वतन्त्र
विजयी
२००१७
नागेन्द्र कुमार
नेपाली कांग्रेस
१८२५२
मधुमाला कुमारी यादव
स्वतन्त्र
१४६२२
राकेश कुमार मिश्र
जनता समाजवादी पार्टी
५८१३
राजा राम पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
५१५८
Full Details
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
सप्तरी - १
सप्तरी
नवल किसोर साह सुडी
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२३६०४
जय कान्त राउत
जनमत पार्टी
१९९९६
रामदेव साह(तेली)
नेपाली कांग्रेस
१४३१२
चन्द्रनारायण यादव
स्वतन्त्र
२८८१
अशोक कुमार मंडल
स्वतन्त्र
२३४५
Full Details
सप्तरी - २
सप्तरी
चन्द्र कान्त राउत
जनमत पार्टी
विजयी
३५०४२
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१६९७९
जय प्रकाश ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
७३४७
बरुण कुमार झा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८१
चिरंजिबी लाल देव
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
२३५
Full Details
सप्तरी - ३
सप्तरी
दिनेश कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६१६६
ताराकान्त चौधरी
नेकपा एमाले
२२३००
अनिश अंसारी
जनमत पार्टी
१५११४
लक्ष्मीकान्त मंडल
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
८७२
गंगाराम ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३९
Full Details
सप्तरी - ४
सप्तरी
तेजु लाल चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३४९१
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७९९७
सुकदेवप्रसाद साह
जनमत पार्टी
१२९२५
बिश्वेन्द्र पासवान
बहुजन शक्ति पार्टी
३१७५
मो. कासीम मिया
स्वतन्त्र
१७१७
Full Details
नुवाकोट - १
नुवाकोट
हितबहादुर तामाङ
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६५४८
बद्री मैनाली
नेकपा एमाले
२३४६५
प्रधुम्न महत क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६११३
सुदर्शन सिटौला
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६११
केशव प्रसाद उप्रेती
नेकपा माले
९७०
Full Details
नुवाकोट - २
नुवाकोट
अर्जुन नरसिंह के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१०७
शुमन बिक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६४७७
नारायण प्रसाद खतिवडा
नेकपा एमाले
१५५६१
झनक प्याकुरेल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७१
प्रेम माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७१३
Full Details
सुनसरी - १
सुनसरी
अशोककुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१७०५९
गोमा तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६६०६
मुक्सामहाङ्ग सुब्बा
माओवादी केन्द्र
१३०८७
अशोककुमार राई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८८४
मनोज कुमार मेयाङ्गबो
स्वतन्त्र
७८१२
Full Details
सुनसरी - २
सुनसरी
भीमप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३२०२४
सिताराम महतो
नेपाली कांग्रेस
२६०६८
लाल बिक्रम थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९३९१
दिनेश कुमार बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४२६९
रामानन्द मेहता
जनमत पार्टी
११९२
Full Details
सुनसरी - ३
सुनसरी
भगवती चौधरी
नेकपा एमाले
विजयी
४०७८८
विजय कुमार गच्छदार
नेपाली कांग्रेस
३५६००
कमल बाबु मैनाली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४५३
कुलदीप चौधरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९०३
यज्ञ बहादुर कटुवाल
हाम्रो नेपाली पार्टी
९४४
Full Details