Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
बाजुरा - १
बाजुरा
बद्री प्रसाद पाण्डे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१७८६
कर्ण बहादुर थापा
नेकपा एमाले
२६३४९
जंग कुमार गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२०७
टेक बहादुर बडुवाल
स्वतन्त्र
११४
राम बहादुर शाही
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
७३
Full Details
सोलुखुम्बु - १
सोलुखुम्बु
मानवीर राई
नेकपा एमाले
विजयी
१९३२४
बल बहादुर के.सी
नेपाली कांग्रेस
१६५४५
लाक्पा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
९०१
विष्णु प्रसाद वास्तोला
नेकपा माले
४९०
ज्ञानेन्द्र बहादुर बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७९
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
गोरखा - १
गोरखा
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३४२८
रामशरण वस्नेत
नेकपा एमाले
१६७५८
सुवर्ण रोकाहा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४८९२
उदय प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८५२
देव बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६२३
Full Details
गोरखा - २
गोरखा
पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६१०३
कविन्द्र बुर्लाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२६३९
अब्दुस सलाम मिया
नेकपा एमाले
७३९५
सुशिल पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८१३
सोमबहादुर गरुङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११६४
Full Details
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - १
सिन्धुपाल्चोक
माधव सापकोटा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०३७४
सरेश नेपाल
नेकपा एमाले
२७०१८
दिनेश श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४९८
नारायण पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४७
कृष्ण बहादुर ठकुरी
नेकपा माले
११११
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - २
सिन्धुपाल्चोक
मोहन बहादुर बस्नेत
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९३६७
शेर बहादुर तामाङग
नेकपा एमाले
२७४९३
नर सिं श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८१९
माया गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४५२
कवि राज गिरी
नेकपा माले
६१२
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details
मोरङ - ६
मोरङ
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
२१३९२
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५३१
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८४८४
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
१२४५
Full Details
संखुवासभा - १
संखुवासभा
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३२१५८
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेकपा एमाले
२६७१९
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११३६
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी
८११
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
५३२
Full Details
रामेछाप - १
रामेछाप
पुर्ण वहादुर तमाङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४७०९९
कैलाश प्रसाद ढुंगेल
नेकपा एमाले
३०७३०
लाल वहादुर घिसिङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४८४
समिक्षा श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४५७
मोहन कार्की
नेकपा माले
८५८
Full Details
बझाङ - १
बझाङ
भानुभक्त जोशी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२८४१३
ऐन बहादुर महर
नेकपा एमाले
२७४१२
बिश्व प्रकाश जेठारा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२०८
रामचन्द्र राना
स्वतन्त्र
६३७
प्रेम राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२८
Full Details
जुम्ला - १
जुम्ला
ज्ञानबहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२२८१९
गोमा गौतम (कुँवर)
माओवादी केन्द्र
११९५९
रतन नाथ योगी
नेकपा एमाले
६५२८
डिल्ली प्रसाद काफ्ले
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
९५५
डा.कल बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
५४५
Full Details
ललितपुर - १
ललितपुर
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३९९२
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
सन्दिप आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४१
सुर्य तामाङ्ग बल
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१७२
Full Details
ललितपुर - २
ललितपुर
प्रेम बहादुर महर्जन
नेकपा एमाले
विजयी
१५०२५
सुदिन शाक्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८८६
बुद्ध रत्न महर्जन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६६६
कृष्ण लाल महर्जन
एकीकृत समाजवादी
८२६४
रघुवर राज थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७७९९
Full Details
ललितपुर - ३
ललितपुर
तोसीमा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३११३६
अमृत खड्का
नेकपा एमाले
१२९६३
पम्फा भुसाल
माओवादी केन्द्र
८७६९
निरन्जन थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३०
राजा राम तण्डुकार
हाम्रो नेपाली पार्टी
१५५४
Full Details
धादिङ - १
धादिङ
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५९३४
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेकपा एमाले
२७९५३
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४७५
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
८८२
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी
१२९
Full Details
धादिङ - २
धादिङ
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
२४१४२
वसुमाया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५५९
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११०९
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
२४७
Full Details
काठमाडौं - १
काठमाडौं
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०१८
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४११५
किरण पौडेल
नेकपा एमाले
३५३२
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी
३१२४
Full Details
काठमाडौं - २
काठमाडौं
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१५२३८
मणिराम फुयाल
नेकपा एमाले
११५६६
कुन्ती देवी पोखरेल (उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
११०२४
ओनसरी घर्ती
माओवादी केन्द्र
९४५९
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी
९४९
Full Details
काठमाडौं - ३
काठमाडौं
सन्तोष चालिसे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१३८५३
कृष्णबहादुर राई
नेकपा एमाले
१०२७७
दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२६५
गणेश गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७९
निरञ्जन पुडासैनी
स्वतन्त्र
५८२
Full Details
काठमाडौं - ४
काठमाडौं
गगन कुमार थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३०२
राजन भट्टराई
नेकपा एमाले
१३८५५
डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०५०
हेमबहादुर बोम्जन
स्वतन्त्र
२३०८
अर्चन शम्शेर राणा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१२१४
Full Details
काठमाडौं - ५
काठमाडौं
प्रदीप पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१५२६९
ईश्वर पोखरेल
नेकपा एमाले
१०१९०
डा.प्रणय शम्शेर राणा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५४७७
राम प्रसाद उप्रेती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३१६२
श्रीराम गुरुङ
स्वतन्त्र
२७६१
Full Details
काठमाडौं - ६
काठमाडौं
शिशिर खनाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१४२०४
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८९११
भिमसेन दास प्रधान
नेपाली कांग्रेस
८८०५
विष्णु प्रसाद आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८५
संजय मान श्रेष्ठ
स्वतन्त्र
५७७
Full Details
काठमाडौं - ७
काठमाडौं
गणेश पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
८७४३
श्याम कुमार घिमिरे
नेकपा एमाले
६८००
मानुषी यमि भट्टराई (अस्मिता सिहं)
माओवादी केन्द्र
६०६३
धुब विक्रम मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६३
यादध्ब लाल कायष्थ
स्वतन्त्र
२७८२
Full Details
काठमाडौं - ८
काठमाडौं
विराज भक्त श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१०११२
सुमन सायमी
हाम्रो नेपाली पार्टी
६१७९
जीवन राम श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
४८८१
प्रकाश रिमाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३८८
शिव सुन्दर राजवैद्य
नेकपा एमाले
३८९१
Full Details
काठमाडौं - ९
काठमाडौं
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
११९५६
टेक बहादुर पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९६१
कल्पना धमला
माओवादी केन्द्र
६४०२
देवेन्द्र प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४७८५
मिलन पाण्डे
साझा पार्टी नेपाल
२३२७
Full Details
काठमाडौं - १०
काठमाडौं
राजेन्द्र कुमार के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४४६३
हिमेस केसी
नेकपा एमाले
११७९१
प्रदिप विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७३९
बल राम थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६९५९
अन्जना विशंखे
माओवादी केन्द्र
५२६५
Full Details