Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
नवलपरासी - १
नवलपरासी
विनोद कुमार चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२९४९५
हृदयेश त्रिपाठी
जनता प्रगतिशील पार्टी
२२३०८
महेन्द्र सेन (ठकुरी)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९९
गुलाव प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
५९४४
भोजराज ढकाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८१९
Full Details
नवलपरासी - २
नवलपरासी
धुब्र बहादुर प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३४७६४
देवेन्द्र राज कण्डेल
नेपाली कांग्रेस
१९५९४
दिपेन्द्र कुमार अधिकारी
नेकपा एमाले
१४५०२
मदन लाल पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५३१
बाल गोविन्द चौधरी
जनमत पार्टी
४६१२
Full Details
बर्दिया - १
बर्दिया
संजय कुमार गौतम
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०६११
लक्ष्मणराज ज्ञवाली
नेकपा एमाले
२६१५५
ठाकुर सिंह थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
२३९९३
प्रवेश भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११००४
सोहराव पठान
जनमत पार्टी
२३५५
Full Details
बर्दिया - २
बर्दिया
लालविर चौधरी
स्वतन्त्र
विजयी
२६५२०
सुरेश पन्थ
माओवादी केन्द्र
२६३८४
पंकज सिंह राठौर
नेकपा एमाले
१६०९०
विनय रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१३२९२
ओम प्रकाश बसौला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८९१
Full Details
अर्घाखाँची - १
अर्घाखाँची
टोपबहादुर रायमाझी
नेकपा एमाले
विजयी
४२६७५
पुष्पा भुसाल गौतम
नेपाली कांग्रेस
४०९४५
हरीप्रसाद भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२००
होमनारायण वेल्वासे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०८
नेत्रबहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
१६३
Full Details
कञ्चनपुर - १
कञ्चनपुर
तारा लामा तामाङ
नेकपा एमाले
विजयी
२४८९२
बीना मगर
माओवादी केन्द्र
१९३४६
नन्द कुमार राना
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८६५९
दिल्ली वहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५३०
देब राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९०६
Full Details
कञ्चनपुर - २
कञ्चनपुर
एनपी साउद
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१३६
नर बहादुर धामी
नेकपा एमाले
२१६८२
झंकर राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९३७
अशोक बहादुर सिह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५१५
जगदिश अवस्थि
हाम्रो नेपाली पार्टी
५९८
Full Details
कञ्चनपुर - ३
कञ्चनपुर
रमेश लेखक
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०५७५
निरु देवी पाल
नेकपा एमाले
१८४८५
कृष्ण लुहार
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०३१
दिपक बहादुर सिंह
स्वतन्त्र
११४५
शारदा देवी चन्द
स्वतन्त्र
७४१
Full Details
ओखलढुंगा - १
ओखलढुंगा
राम हरि खतिवडा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३५५६
यज्ञ राज सुनुवार
नेकपा एमाले
२६७३८
जुद्ध बहादुर राई
जनता समाजवादी पार्टी
८९७
शोभा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१४
विर्ज वहादुर थापा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
३५६
Full Details
सिराहा - १
सिरहा
राम शंकर यादव
नेकपा एमाले
विजयी
२९४६२
पदम नारायण चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२७३७९
युगल किशोर साह
जनमत पार्टी
६८४९
सरिता गिरी
स्वतन्त्र
५०२
राम कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३०४
Full Details
सिराहा - २
सिरहा
राज किशोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१७८
चित्रलेखा यादब
नेपाली कांग्रेस
२३०२८
बिनोद कुमार यादव
जनमत पार्टी
१६९०२
मुरलि मिझार
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७२८
शिव शंकर यादव
हाम्रो नेपाली पार्टी
६९९
Full Details
सिराहा - ३
सिरहा
लिलानाथ श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
२८०६४
विश्वनाथ साह
माओवादी केन्द्र
२६८८२
दिनेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
१११४६
गोवर्धन दास तत्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२५९
दिपक कुमार साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६३
Full Details
सिराहा - ४
सिरहा
बिरेन्द्र प्रसाद महतो
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१०२
वीरेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१६२९४
धर्मनाथ प्रसाद साह
एकीकृत समाजवादी
१४६५३
विमल कुमार तिवारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६८३
नगीना कुमार झा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०७३
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
महोत्तरी - १
महोत्तरी
लझ्मी महतो काेइरी
नेकपा एमाले
विजयी
२३४०२
गिरिराज मणी पोखरेल
माओवादी केन्द्र
२२३७२
पोषण बहादुर थापा
स्वतन्त्र
७८१२
राज किशोर साह
जनमत पार्टी
३५९८
खेम कुमारी भुर्तेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०६४
Full Details
महोत्तरी - २
महोत्तरी
शरत सिंह भण्डारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२५१९०
विजय कुमार सिंह
तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी
१११२०
राम परिक्षण यादव
नेकपा एमाले
१०२५८
उमेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
५९७१
प्रदिप कुमार यादव
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
८१८
Full Details
महोत्तरी - ३
महोत्तरी
महन्थ ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
१६३७५
हरि नारायण यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१४३२५
राम आधार कापर
स्वतन्त्र
१२७३३
इलियास अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
४९४९
मृगेन्द्र यादव
जनमत पार्टी
४२५२
Full Details
महोत्तरी - ४
महोत्तरी
महेन्द्र कुमार राय
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५४२०
सुरेन्द्रकुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२१२९६
मनोज कुमार साह
जनमत पार्टी
१००३९
शिवजी यादव
जनता प्रगतिशील पार्टी
४९८
सुबराती मंसुर
हाम्रो नेपाली पार्टी
४५०
Full Details
सप्तरी - १
सप्तरी
नवल किसोर साह सुडी
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२३६०४
जय कान्त राउत
जनमत पार्टी
१९९९६
रामदेव साह(तेली)
नेपाली कांग्रेस
१४३१२
चन्द्रनारायण यादव
स्वतन्त्र
२८८१
अशोक कुमार मंडल
स्वतन्त्र
२३४५
Full Details
सप्तरी - २
सप्तरी
चन्द्र कान्त राउत
जनमत पार्टी
विजयी
३५०४२
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१६९७९
जय प्रकाश ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
७३४७
बरुण कुमार झा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८१
चिरंजिबी लाल देव
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
२३५
Full Details
सप्तरी - ३
सप्तरी
दिनेश कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६१६६
ताराकान्त चौधरी
नेकपा एमाले
२२३००
अनिश अंसारी
जनमत पार्टी
१५११४
लक्ष्मीकान्त मंडल
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
८७२
गंगाराम ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३९
Full Details
सप्तरी - ४
सप्तरी
तेजु लाल चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३४९१
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७९९७
सुकदेवप्रसाद साह
जनमत पार्टी
१२९२५
बिश्वेन्द्र पासवान
बहुजन शक्ति पार्टी
३१७५
मो. कासीम मिया
स्वतन्त्र
१७१७
Full Details
खोटाङ - १
खोटाङ
रामकुमार राई
माओवादी केन्द्र
विजयी
३१३५१
विशाल भट्टराई
नेकपा एमाले
२८६८२
कृष्ण कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९१४
सर्जु श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७१६
जयन्द्र कुमार राई
स्वतन्त्र
२३९
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
धनकुटा - १
धनकुटा
राजेन्द्र कुमार राई
नेकपा एमाले
विजयी
३०१०१
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
५९२६
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०५९
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
६२५
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
नुवाकोट - १
नुवाकोट
हितबहादुर तामाङ
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६५४८
बद्री मैनाली
नेकपा एमाले
२३४६५
प्रधुम्न महत क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६११३
सुदर्शन सिटौला
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६११
केशव प्रसाद उप्रेती
नेकपा माले
९७०
Full Details
नुवाकोट - २
नुवाकोट
अर्जुन नरसिंह के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१०७
शुमन बिक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६४७७
नारायण प्रसाद खतिवडा
नेकपा एमाले
१५५६१
झनक प्याकुरेल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७१
प्रेम माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७१३
Full Details
धादिङ - १
धादिङ
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५९३४
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेकपा एमाले
२७९५३
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४७५
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
८८२
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी
१२९
Full Details
धादिङ - २
धादिङ
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
२४१४२
वसुमाया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५५९
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११०९
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
२४७
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
जाजरकोट - १
जाजरकोट
शक्तिबहादुर वस्नेत
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४१५१
निरजप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
२५१२०
नर बहादुर कार्की
स्वतन्त्र
११९१
दिपक खनाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७३८
राज वहादुर शाही
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२९५
Full Details
झापा - १
झापा
विश्वप्रकाश शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९७६४
अग्निप्रसाद खरेल
नेकपा एमाले
२५३४९
ओमनाथ भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५६४
सन्तोष तामाङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५७७
पदममाया लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
३८६
Full Details