Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
दैलेख - १
दैलेख
अम्मर बहादुर थापा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१८२९७
रविन्द्र राज शर्मा
नेकपा एमाले
१७४४५
कुन्तीकुमारी शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६१२
प्रकाश गुरुङ्ग
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
६९८
ईन्द्र प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८७
Full Details
दैलेख - २
दैलेख
दिक्पाल कुमार शाहि
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०१५८
लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल
नेकपा एमाले
२०००५
केसेन्द्र प्रकाश कार्की
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३०८४
बखत बहादुर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१३
लोकेन्द्रराज गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८८
Full Details
झापा - १
झापा
विश्वप्रकाश शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९७६४
अग्निप्रसाद खरेल
नेकपा एमाले
२५३४९
ओमनाथ भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५६४
सन्तोष तामाङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५७७
पदममाया लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
३८६
Full Details
झापा - २
झापा
देवराज घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
२८६९७
भद्र प्रसाद नेपाल
स्वतन्त्र
२६४४१
हरि कुमार राना मगर
माओवादी केन्द्र
१३९२४
रुद्र प्रसाद गिरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७७७
रेश्मा चेम्जोङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७६१
Full Details
झापा - ३
झापा
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
४०६६२
कृष्णप्रसाद सिटौला
नेपाली कांग्रेस
३७३८६
प्रकाश पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४६१
डम्बर बहादुर गिरी
स्वतन्त्र
७३५
श्याम बहादुर लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५०
Full Details
झापा - ४
झापा
लाल प्रसाद साँवा लिम्बू
नेकपा एमाले
विजयी
२९३१५
देउ कुमार थेवे
नेपाली कांग्रेस
२२४४८
शम्भु प्रसाद ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४०६९
खुश्बु ओली
स्वतन्त्र
५०१०
नन्द राज राई
स्वतन्त्र
८१०
Full Details
झापा - ५
झापा
केपी शर्मा ओली
नेकपा एमाले
विजयी
५२३१९
खगेन्द्र अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
२३७४३
शुरेस कुमार पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७४९
भीम राजवंशी
जनमत पार्टी
१४८५
कविन्द्र शेर्मा लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
१२८१
Full Details
अर्घाखाँची - १
अर्घाखाँची
टोपबहादुर रायमाझी
नेकपा एमाले
विजयी
४२६७५
पुष्पा भुसाल गौतम
नेपाली कांग्रेस
४०९४५
हरीप्रसाद भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२००
होमनारायण वेल्वासे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०८
नेत्रबहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
१६३
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
मकवानपुर - १
मकवानपुर
दिपक बहादुर सिंह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२७८१६
महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
नेपाली कांग्रेस
२५४३४
कमल थापा
नेकपा एमाले
२५४२०
टाका राज थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५६९३
कृष्ण प्रसाद दाहाल
नेकपा माले
७५९
Full Details
मकवानपुर - २
मकवानपुर
महेश कुमार वर्तौला
नेकपा एमाले
विजयी
३४९१६
विरोध खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
३०३९६
भरत पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७००
राजन मैनाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३७
उद्धव प्रसाद अधिकारी
नेकपा माले
१७५२
Full Details
तनहुँ - १
तनहुँ
रामचन्द्र पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५३१३
एक बहादुर राना मगर
नेकपा एमाले
१९९२५
गोविन्द राज जोशी
स्वतन्त्र
६८७८
विकास सिग्देल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६०३२
विनोद कुमार घर्ती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४८३
Full Details
तनहुँ - २
तनहुँ
शंकर भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०६०४
किरण गुरुङ
नेकपा एमाले
२५१३०
बिजय जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३७३
नरेन्द्र प्रताप महत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४२१
विष्णु पराजुली
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८२
Full Details
तनहुँ १ - उपनिर्वाचन
तनहुँ
स्वर्णिम वाग्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४९१९
गोबिन्द भट्टराई
नेपाली कांग्रेस
२०१२२
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८४८८
शोभा गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८
Full Details
बझाङ - १
बझाङ
भानुभक्त जोशी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२८४१३
ऐन बहादुर महर
नेकपा एमाले
२७४१२
बिश्व प्रकाश जेठारा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२०८
रामचन्द्र राना
स्वतन्त्र
६३७
प्रेम राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२८
Full Details
म्याग्दी - १
म्याग्दी
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
२०१८९
हरिबहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२४
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९७५
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७६८
Full Details
काठमाडौं - १
काठमाडौं
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०१८
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४११५
किरण पौडेल
नेकपा एमाले
३५३२
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी
३१२४
Full Details
काठमाडौं - २
काठमाडौं
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१५२३८
मणिराम फुयाल
नेकपा एमाले
११५६६
कुन्ती देवी पोखरेल (उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
११०२४
ओनसरी घर्ती
माओवादी केन्द्र
९४५९
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी
९४९
Full Details
काठमाडौं - ३
काठमाडौं
सन्तोष चालिसे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१३८५३
कृष्णबहादुर राई
नेकपा एमाले
१०२७७
दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२६५
गणेश गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७९
निरञ्जन पुडासैनी
स्वतन्त्र
५८२
Full Details
काठमाडौं - ४
काठमाडौं
गगन कुमार थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३०२
राजन भट्टराई
नेकपा एमाले
१३८५५
डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०५०
हेमबहादुर बोम्जन
स्वतन्त्र
२३०८
अर्चन शम्शेर राणा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१२१४
Full Details
काठमाडौं - ५
काठमाडौं
प्रदीप पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१५२६९
ईश्वर पोखरेल
नेकपा एमाले
१०१९०
डा.प्रणय शम्शेर राणा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५४७७
राम प्रसाद उप्रेती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३१६२
श्रीराम गुरुङ
स्वतन्त्र
२७६१
Full Details
काठमाडौं - ६
काठमाडौं
शिशिर खनाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१४२०४
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८९११
भिमसेन दास प्रधान
नेपाली कांग्रेस
८८०५
विष्णु प्रसाद आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८५
संजय मान श्रेष्ठ
स्वतन्त्र
५७७
Full Details
काठमाडौं - ७
काठमाडौं
गणेश पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
८७४३
श्याम कुमार घिमिरे
नेकपा एमाले
६८००
मानुषी यमि भट्टराई (अस्मिता सिहं)
माओवादी केन्द्र
६०६३
धुब विक्रम मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६३
यादध्ब लाल कायष्थ
स्वतन्त्र
२७८२
Full Details
काठमाडौं - ८
काठमाडौं
विराज भक्त श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१०११२
सुमन सायमी
हाम्रो नेपाली पार्टी
६१७९
जीवन राम श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
४८८१
प्रकाश रिमाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३८८
शिव सुन्दर राजवैद्य
नेकपा एमाले
३८९१
Full Details
काठमाडौं - ९
काठमाडौं
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
११९५६
टेक बहादुर पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९६१
कल्पना धमला
माओवादी केन्द्र
६४०२
देवेन्द्र प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४७८५
मिलन पाण्डे
साझा पार्टी नेपाल
२३२७
Full Details
काठमाडौं - १०
काठमाडौं
राजेन्द्र कुमार के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४४६३
हिमेस केसी
नेकपा एमाले
११७९१
प्रदिप विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७३९
बल राम थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६९५९
अन्जना विशंखे
माओवादी केन्द्र
५२६५
Full Details
दाङ - १
दाङ
मेटमणि चौधरी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२६५६३
शान्ता चौधरी
नेकपा एमाले
२१४७९
देवराज पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३७९४
सुरेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८०१०
लिली वुढाथोकी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४३८
Full Details
दाङ - २
दाङ
रेखा शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६८८०
शंकर पोख्रेल
नेकपा एमाले
२६६८७
बिशाल अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२१५
भोलानाथ योगी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७३
खडक बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
९६७
Full Details
दाङ - ३
दाङ
दिपक गिरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६८४२
कोमल वली
नेकपा एमाले
२९०३२
कमल सुबेदी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१५३००
ओज बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५३५
शालिकराम चौधरी
नेकपा माले
७६२
Full Details
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
खोटाङ - १
खोटाङ
रामकुमार राई
माओवादी केन्द्र
विजयी
३१३५१
विशाल भट्टराई
नेकपा एमाले
२८६८२
कृष्ण कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९१४
सर्जु श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७१६
जयन्द्र कुमार राई
स्वतन्त्र
२३९
Full Details
पाल्पा - १
पाल्पा
नारायण प्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३११०३
ज्ञान बहादुर गाहा
नेपाली कांग्रेस
२०२५६
विपिन कडेल
स्वतन्त्र
२८६३
थम्मन बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२०४५
ज्ञान बहादुर सिंजाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५८
Full Details