Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
डोल्पा - १
डोल्पा
धन बहादुर बुढा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
११२९२
गणेश बहादुर शाही
नेकपा एमाले
५५०५
अंगद कुमार बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६६१
हर्कबहादुर ठकुल्ला
नेकपा मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
५३
विर बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
१०
Full Details
मनाङ - १
मनाङ
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५७५
पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
२२४७
मुख्या गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५
Full Details
इलाम - १
इलाम
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
विजयी
२५७५३
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
तोया नाथ शर्मा सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९९
कमल कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१३१३
Full Details
इलाम - २
इलाम
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३००२०
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
मनि बहादुर लिम्वू (पापो)
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१३६३
खड्ग प्रसाद पालुंवा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१२७२
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
सुनसरी - १
सुनसरी
अशोककुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१७०५९
गोमा तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६६०६
मुक्सामहाङ्ग सुब्बा
माओवादी केन्द्र
१३०८७
अशोककुमार राई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८८४
मनोज कुमार मेयाङ्गबो
स्वतन्त्र
७८१२
Full Details
सुनसरी - २
सुनसरी
भीमप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३२०२४
सिताराम महतो
नेपाली कांग्रेस
२६०६८
लाल बिक्रम थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९३९१
दिनेश कुमार बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४२६९
रामानन्द मेहता
जनमत पार्टी
११९२
Full Details
सुनसरी - ३
सुनसरी
भगवती चौधरी
नेकपा एमाले
विजयी
४०७८८
विजय कुमार गच्छदार
नेपाली कांग्रेस
३५६००
कमल बाबु मैनाली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४५३
कुलदीप चौधरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९०३
यज्ञ बहादुर कटुवाल
हाम्रो नेपाली पार्टी
९४४
Full Details
सुनसरी - ४
सुनसरी
ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०४८३
जगदिश प्रसाद कुसियैत
नेकपा एमाले
३०३७१
विध्यानन्द यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२३२
जिवन कुमार श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३१८१
खालिद हुसेन हक
स्वतन्त्र
२४५७
Full Details
धनकुटा - १
धनकुटा
राजेन्द्र कुमार राई
नेकपा एमाले
विजयी
३०१०१
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
५९२६
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०५९
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
६२५
Full Details
धादिङ - १
धादिङ
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५९३४
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेकपा एमाले
२७९५३
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४७५
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
८८२
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी
१२९
Full Details
धादिङ - २
धादिङ
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
२४१४२
वसुमाया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५५९
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११०९
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
२४७
Full Details
संखुवासभा - १
संखुवासभा
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३२१५८
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेकपा एमाले
२६७१९
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११३६
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी
८११
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
५३२
Full Details
तनहुँ - १
तनहुँ
रामचन्द्र पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५३१३
एक बहादुर राना मगर
नेकपा एमाले
१९९२५
गोविन्द राज जोशी
स्वतन्त्र
६८७८
विकास सिग्देल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६०३२
विनोद कुमार घर्ती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४८३
Full Details
तनहुँ - २
तनहुँ
शंकर भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०६०४
किरण गुरुङ
नेकपा एमाले
२५१३०
बिजय जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३७३
नरेन्द्र प्रताप महत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४२१
विष्णु पराजुली
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८२
Full Details
तनहुँ १ - उपनिर्वाचन
तनहुँ
स्वर्णिम वाग्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४९१९
गोबिन्द भट्टराई
नेपाली कांग्रेस
२०१२२
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८४८८
शोभा गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८
Full Details
महोत्तरी - १
महोत्तरी
लझ्मी महतो काेइरी
नेकपा एमाले
विजयी
२३४०२
गिरिराज मणी पोखरेल
माओवादी केन्द्र
२२३७२
पोषण बहादुर थापा
स्वतन्त्र
७८१२
राज किशोर साह
जनमत पार्टी
३५९८
खेम कुमारी भुर्तेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०६४
Full Details
महोत्तरी - २
महोत्तरी
शरत सिंह भण्डारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२५१९०
विजय कुमार सिंह
तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी
१११२०
राम परिक्षण यादव
नेकपा एमाले
१०२५८
उमेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
५९७१
प्रदिप कुमार यादव
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
८१८
Full Details
महोत्तरी - ३
महोत्तरी
महन्थ ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
१६३७५
हरि नारायण यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१४३२५
राम आधार कापर
स्वतन्त्र
१२७३३
इलियास अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
४९४९
मृगेन्द्र यादव
जनमत पार्टी
४२५२
Full Details
महोत्तरी - ४
महोत्तरी
महेन्द्र कुमार राय
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५४२०
सुरेन्द्रकुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२१२९६
मनोज कुमार साह
जनमत पार्टी
१००३९
शिवजी यादव
जनता प्रगतिशील पार्टी
४९८
सुबराती मंसुर
हाम्रो नेपाली पार्टी
४५०
Full Details
सर्लाही - १
सर्लाही
राम प्रकाश चौधरी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२४८३८
मान बहादुर खड्का
स्वतन्त्र
१८४०४
प्रमोद साह
जनता समाजवादी पार्टी
१४२५५
राम विश्वास राय
जनमत पार्टी
४०९६
राम दुलार महतो
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२५३
Full Details
सर्लाही - २
सर्लाही
महिन्द्र राय यादव
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३५२९
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२१५१६
राज नारायण साह
नेकपा एमाले
१४८१९
नरेश प्रसाद कुशवाहा
जनमत पार्टी
६५५४
मोस्तकिम अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
१०६४
Full Details
सर्लाही - ३
सर्लाही
हरि प्रसाद उप्रेती
नेकपा एमाले
विजयी
३२९३८
नरेन्द्र साह कलवार
माओवादी केन्द्र
३२१६८
त्रिभुवन कुमार सिंह
जनमत पार्टी
५५१९
पञ्च बहादुर सिङ्गतान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५६६
राज कुमार पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
१११५
Full Details
सर्लाही - ४
सर्लाही
अमरेश कुमार सिह
स्वतन्त्र
विजयी
२००१७
नागेन्द्र कुमार
नेपाली कांग्रेस
१८२५२
मधुमाला कुमारी यादव
स्वतन्त्र
१४६२२
राकेश कुमार मिश्र
जनता समाजवादी पार्टी
५८१३
राजा राम पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
५१५८
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
गोरखा - १
गोरखा
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३४२८
रामशरण वस्नेत
नेकपा एमाले
१६७५८
सुवर्ण रोकाहा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४८९२
उदय प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८५२
देव बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६२३
Full Details
गोरखा - २
गोरखा
पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६१०३
कविन्द्र बुर्लाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२६३९
अब्दुस सलाम मिया
नेकपा एमाले
७३९५
सुशिल पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८१३
सोमबहादुर गरुङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११६४
Full Details
रामेछाप - १
रामेछाप
पुर्ण वहादुर तमाङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४७०९९
कैलाश प्रसाद ढुंगेल
नेकपा एमाले
३०७३०
लाल वहादुर घिसिङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४८४
समिक्षा श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४५७
मोहन कार्की
नेकपा माले
८५८
Full Details
मुगु - १
मुगु
ऐन बहादुर शाही ठकुरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४७०६
राज बहादुर कार्की
नेकपा एमाले
१०७१०
राज बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२९९
कृष्ण बहादुर सेजुवाल
स्वतन्त्र
६७
भीम चन्द्र हमाल
स्वतन्त्र
३८
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
चितवन - १
चितवन
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४१८९
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
नेकपा एमाले
२६६०८
विश्वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४८
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
१४२०
Full Details
चितवन - २
चितवन
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
४९२६४
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेकपा एमाले
१४६४७
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९५४
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२७७
Full Details
चितवन - ३
चितवन
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३५०६०
भोज राज अधिकारी
माओवादी केन्द्र
२४८२४
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४८४३
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
१२२७५
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६८
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details