Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
झापा - १
झापा
विश्वप्रकाश शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९७६४
अग्निप्रसाद खरेल
नेकपा एमाले
२५३४९
ओमनाथ भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५६४
सन्तोष तामाङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५७७
पदममाया लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
३८६
Full Details
झापा - २
झापा
देवराज घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
२८६९७
भद्र प्रसाद नेपाल
स्वतन्त्र
२६४४१
हरि कुमार राना मगर
माओवादी केन्द्र
१३९२४
रुद्र प्रसाद गिरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७७७
रेश्मा चेम्जोङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७६१
Full Details
झापा - ३
झापा
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
४०६६२
कृष्णप्रसाद सिटौला
नेपाली कांग्रेस
३७३८६
प्रकाश पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४६१
डम्बर बहादुर गिरी
स्वतन्त्र
७३५
श्याम बहादुर लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५०
Full Details
झापा - ४
झापा
लाल प्रसाद साँवा लिम्बू
नेकपा एमाले
विजयी
२९३१५
देउ कुमार थेवे
नेपाली कांग्रेस
२२४४८
शम्भु प्रसाद ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४०६९
खुश्बु ओली
स्वतन्त्र
५०१०
नन्द राज राई
स्वतन्त्र
८१०
Full Details
झापा - ५
झापा
केपी शर्मा ओली
नेकपा एमाले
विजयी
५२३१९
खगेन्द्र अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
२३७४३
शुरेस कुमार पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७४९
भीम राजवंशी
जनमत पार्टी
१४८५
कविन्द्र शेर्मा लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
१२८१
Full Details
नवलपरासी - १
नवलपरासी
विनोद कुमार चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२९४९५
हृदयेश त्रिपाठी
जनता प्रगतिशील पार्टी
२२३०८
महेन्द्र सेन (ठकुरी)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९९
गुलाव प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
५९४४
भोजराज ढकाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८१९
Full Details
नवलपरासी - २
नवलपरासी
धुब्र बहादुर प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३४७६४
देवेन्द्र राज कण्डेल
नेपाली कांग्रेस
१९५९४
दिपेन्द्र कुमार अधिकारी
नेकपा एमाले
१४५०२
मदन लाल पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५३१
बाल गोविन्द चौधरी
जनमत पार्टी
४६१२
Full Details
चितवन - १
चितवन
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४१८९
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
नेकपा एमाले
२६६०८
विश्वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४८
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
१४२०
Full Details
चितवन - २
चितवन
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
४९२६४
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेकपा एमाले
१४६४७
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९५४
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२७७
Full Details
चितवन - ३
चितवन
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३५०६०
भोज राज अधिकारी
माओवादी केन्द्र
२४८२४
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४८४३
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
१२२७५
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६८
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
म्याग्दी - १
म्याग्दी
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
२०१८९
हरिबहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२४
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९७५
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७६८
Full Details
उदयपुर - १
उदयपुर
डा. नारायण खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१२७०
मन्जु कुमारी चौधरी
नेकपा एमाले
२८८९१
धुर्व कुमार राय माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९१५
उध्दब अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४४४
गोपाल राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९०६
Full Details
उदयपुर - २
उदयपुर
अम्वर बहादुर रायामाझी
नेकपा एमाले
विजयी
१५२५१
जगन्नाथ खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
१२८९३
राम कुमार राई
स्वतन्त्र
१०३७९
भाष्कर राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१४३०
अनिल कुमार श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१०
Full Details
महोत्तरी - १
महोत्तरी
लझ्मी महतो काेइरी
नेकपा एमाले
विजयी
२३४०२
गिरिराज मणी पोखरेल
माओवादी केन्द्र
२२३७२
पोषण बहादुर थापा
स्वतन्त्र
७८१२
राज किशोर साह
जनमत पार्टी
३५९८
खेम कुमारी भुर्तेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०६४
Full Details
महोत्तरी - २
महोत्तरी
शरत सिंह भण्डारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२५१९०
विजय कुमार सिंह
तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी
१११२०
राम परिक्षण यादव
नेकपा एमाले
१०२५८
उमेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
५९७१
प्रदिप कुमार यादव
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
८१८
Full Details
महोत्तरी - ३
महोत्तरी
महन्थ ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
१६३७५
हरि नारायण यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१४३२५
राम आधार कापर
स्वतन्त्र
१२७३३
इलियास अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
४९४९
मृगेन्द्र यादव
जनमत पार्टी
४२५२
Full Details
महोत्तरी - ४
महोत्तरी
महेन्द्र कुमार राय
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५४२०
सुरेन्द्रकुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२१२९६
मनोज कुमार साह
जनमत पार्टी
१००३९
शिवजी यादव
जनता प्रगतिशील पार्टी
४९८
सुबराती मंसुर
हाम्रो नेपाली पार्टी
४५०
Full Details
सुर्खेत - १
सुर्खेत
पूर्णबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४२६०७
ध्रुवकुमार शाही
नेकपा एमाले
३०९८८
मोहम्मद हसरत अली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८९७
छत्रपति थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५३
कर्ण बहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
३५०
Full Details
सुर्खेत - २
सुर्खेत
हृदयराम थानी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६२५
अमृत बहादुर बुढा क्षेत्री
नेकपा एमाले
२९५५८
टेक बहादुर चुनारा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६०१
भिम बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६३२
दिपबहादुर नेपाली
जनता समाजवादी पार्टी
३१३
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
स्याङ्जा - १
स्याङ्जा
राजु थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१९९९
नारायण प्रसाद मरासिनी
नेकपा एमाले
२८७४४
बोधराज रेग्मी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६०६५
ख्याम वहादुर गुरुङ्ग
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६८४
निर्मल आले
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
५७६
Full Details
स्याङ्जा - २
स्याङ्जा
धनराज गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१४६६
पद्मा कुमारी अर्याल
नेकपा एमाले
२५८३९
टिक राज गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८११३
लालगोपाल अर्याल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८८४
चोक वहादुर गुरुङ्
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५४
Full Details
कालीकोट - १
कालीकोट
महेन्द्र बहादुर शाही
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३७२७
श्री नगीन्द्र शाही
नेकपा एमाले
१६७१८
धन बहादुर बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९३
खड्ग राज शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
११०२
काशी चन्द्र बराल
स्वतन्त्र
९०६
Full Details
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
मुस्ताङ - १
मुस्ताङ
योगेश गौचन थकाली
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९९२
प्रेम प्रसाद तुलाचन
नेकपा एमाले
३०७८
सुदेश गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७
प्रविण कुमार शेरचन
राप्रपा नेपाल
१३
Full Details
सर्लाही - १
सर्लाही
राम प्रकाश चौधरी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२४८३८
मान बहादुर खड्का
स्वतन्त्र
१८४०४
प्रमोद साह
जनता समाजवादी पार्टी
१४२५५
राम विश्वास राय
जनमत पार्टी
४०९६
राम दुलार महतो
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२५३
Full Details
सर्लाही - २
सर्लाही
महिन्द्र राय यादव
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३५२९
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२१५१६
राज नारायण साह
नेकपा एमाले
१४८१९
नरेश प्रसाद कुशवाहा
जनमत पार्टी
६५५४
मोस्तकिम अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
१०६४
Full Details
सर्लाही - ३
सर्लाही
हरि प्रसाद उप्रेती
नेकपा एमाले
विजयी
३२९३८
नरेन्द्र साह कलवार
माओवादी केन्द्र
३२१६८
त्रिभुवन कुमार सिंह
जनमत पार्टी
५५१९
पञ्च बहादुर सिङ्गतान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५६६
राज कुमार पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
१११५
Full Details
सर्लाही - ४
सर्लाही
अमरेश कुमार सिह
स्वतन्त्र
विजयी
२००१७
नागेन्द्र कुमार
नेपाली कांग्रेस
१८२५२
मधुमाला कुमारी यादव
स्वतन्त्र
१४६२२
राकेश कुमार मिश्र
जनता समाजवादी पार्टी
५८१३
राजा राम पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
५१५८
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
सोलुखुम्बु - १
सोलुखुम्बु
मानवीर राई
नेकपा एमाले
विजयी
१९३२४
बल बहादुर के.सी
नेपाली कांग्रेस
१६५४५
लाक्पा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
९०१
विष्णु प्रसाद वास्तोला
नेकपा माले
४९०
ज्ञानेन्द्र बहादुर बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७९
Full Details
धनकुटा - १
धनकुटा
राजेन्द्र कुमार राई
नेकपा एमाले
विजयी
३०१०१
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
५९२६
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०५९
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
६२५
Full Details
डोल्पा - १
डोल्पा
धन बहादुर बुढा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
११२९२
गणेश बहादुर शाही
नेकपा एमाले
५५०५
अंगद कुमार बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६६१
हर्कबहादुर ठकुल्ला
नेकपा मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
५३
विर बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
१०
Full Details
गोरखा - १
गोरखा
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३४२८
रामशरण वस्नेत
नेकपा एमाले
१६७५८
सुवर्ण रोकाहा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४८९२
उदय प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८५२
देव बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६२३
Full Details