Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
सुनसरी - १
सुनसरी
अशोककुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१७०५९
गोमा तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६६०६
मुक्सामहाङ्ग सुब्बा
माओवादी केन्द्र
१३०८७
अशोककुमार राई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८८४
मनोज कुमार मेयाङ्गबो
स्वतन्त्र
७८१२
Full Details
सुनसरी - २
सुनसरी
भीमप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३२०२४
सिताराम महतो
नेपाली कांग्रेस
२६०६८
लाल बिक्रम थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९३९१
दिनेश कुमार बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४२६९
रामानन्द मेहता
जनमत पार्टी
११९२
Full Details
सुनसरी - ३
सुनसरी
भगवती चौधरी
नेकपा एमाले
विजयी
४०७८८
विजय कुमार गच्छदार
नेपाली कांग्रेस
३५६००
कमल बाबु मैनाली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४५३
कुलदीप चौधरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९०३
यज्ञ बहादुर कटुवाल
हाम्रो नेपाली पार्टी
९४४
Full Details
सुनसरी - ४
सुनसरी
ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०४८३
जगदिश प्रसाद कुसियैत
नेकपा एमाले
३०३७१
विध्यानन्द यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२३२
जिवन कुमार श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३१८१
खालिद हुसेन हक
स्वतन्त्र
२४५७
Full Details
मकवानपुर - १
मकवानपुर
दिपक बहादुर सिंह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२७८१६
महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
नेपाली कांग्रेस
२५४३४
कमल थापा
नेकपा एमाले
२५४२०
टाका राज थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५६९३
कृष्ण प्रसाद दाहाल
नेकपा माले
७५९
Full Details
मकवानपुर - २
मकवानपुर
महेश कुमार वर्तौला
नेकपा एमाले
विजयी
३४९१६
विरोध खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
३०३९६
भरत पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७००
राजन मैनाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३७
उद्धव प्रसाद अधिकारी
नेकपा माले
१७५२
Full Details
उदयपुर - १
उदयपुर
डा. नारायण खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१२७०
मन्जु कुमारी चौधरी
नेकपा एमाले
२८८९१
धुर्व कुमार राय माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९१५
उध्दब अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४४४
गोपाल राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९०६
Full Details
उदयपुर - २
उदयपुर
अम्वर बहादुर रायामाझी
नेकपा एमाले
विजयी
१५२५१
जगन्नाथ खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
१२८९३
राम कुमार राई
स्वतन्त्र
१०३७९
भाष्कर राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१४३०
अनिल कुमार श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१०
Full Details
धनुषा - १
धनुषा
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२७४३१
मातृका प्रसाद यादव
माओवादी केन्द्र
२१४८३
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
१४६६७
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८२८३
धर्मेन्द्र कुमार राय
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६४
Full Details
धनुषा - २
धनुषा
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०११२
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
१९९५५
राम चन्द्र झा
एकीकृत समाजवादी
१३६०५
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१२९०१
जय नारायण साह
जनमत पार्टी
९९९२
Full Details
धनुषा - ३
धनुषा
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेकपा एमाले
विजयी
३३३५५
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२३६८६
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
७३७४
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५६
उमेश साह
स्वतन्त्र
५७१
Full Details
धनुषा - ४
धनुषा
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
विजयी
३२२३६
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
कृष्ण कुमार महतो
स्वतन्त्र
४३४३
संजय कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११२१
Full Details
पर्सा - १
पर्सा
प्रदिप यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२२५३७
अजय कुमार द्विवेदी
स्वतन्त्र
२०९१७
किरण मान डंगोल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६५९
लक्ष्मण लाल कर्ण
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
१११७
सुन्दर साह कानु
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
२३७
Full Details
पर्सा - २
पर्सा
अजय कुमार चौरसिया
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८४५१
सुरेन्द्रप्रसाद कुर्मी
जनता समाजवादी पार्टी
२२४४५
नरेश कुमार साह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४१
दिपराज पटेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९७९
हरिहर प्रसाद साह(कानु)
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
३४१
Full Details
पर्सा - ३
पर्सा
राज कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२४२६०
सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२४१०९
राज कुमार यादव
नेपाल सुशासन पार्टी
१०४८१
अंगद ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४५५
अशोक कडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९२३
Full Details
पर्सा - ४
पर्सा
रमेश रिजाल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१२२४
जालिम मियाँ मंसुरी
नेकपा एमाले
२५६७१
अवधेश प्रसाद गौरो
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२८३
अजय कुमार यादव
जनमत पार्टी
९४१
रामासिस महतो कोइरी
नेपाली जनता दल
६८२
Full Details
मुस्ताङ - १
मुस्ताङ
योगेश गौचन थकाली
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९९२
प्रेम प्रसाद तुलाचन
नेकपा एमाले
३०७८
सुदेश गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७
प्रविण कुमार शेरचन
राप्रपा नेपाल
१३
Full Details
बर्दिया - १
बर्दिया
संजय कुमार गौतम
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०६११
लक्ष्मणराज ज्ञवाली
नेकपा एमाले
२६१५५
ठाकुर सिंह थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
२३९९३
प्रवेश भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११००४
सोहराव पठान
जनमत पार्टी
२३५५
Full Details
बर्दिया - २
बर्दिया
लालविर चौधरी
स्वतन्त्र
विजयी
२६५२०
सुरेश पन्थ
माओवादी केन्द्र
२६३८४
पंकज सिंह राठौर
नेकपा एमाले
१६०९०
विनय रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१३२९२
ओम प्रकाश बसौला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८९१
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
सप्तरी - १
सप्तरी
नवल किसोर साह सुडी
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२३६०४
जय कान्त राउत
जनमत पार्टी
१९९९६
रामदेव साह(तेली)
नेपाली कांग्रेस
१४३१२
चन्द्रनारायण यादव
स्वतन्त्र
२८८१
अशोक कुमार मंडल
स्वतन्त्र
२३४५
Full Details
सप्तरी - २
सप्तरी
चन्द्र कान्त राउत
जनमत पार्टी
विजयी
३५०४२
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१६९७९
जय प्रकाश ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
७३४७
बरुण कुमार झा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८१
चिरंजिबी लाल देव
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
२३५
Full Details
सप्तरी - ३
सप्तरी
दिनेश कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६१६६
ताराकान्त चौधरी
नेकपा एमाले
२२३००
अनिश अंसारी
जनमत पार्टी
१५११४
लक्ष्मीकान्त मंडल
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
८७२
गंगाराम ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३९
Full Details
सप्तरी - ४
सप्तरी
तेजु लाल चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३४९१
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७९९७
सुकदेवप्रसाद साह
जनमत पार्टी
१२९२५
बिश्वेन्द्र पासवान
बहुजन शक्ति पार्टी
३१७५
मो. कासीम मिया
स्वतन्त्र
१७१७
Full Details
कैलाली - १
कैलाली
रन्जिता श्रेष्ठ
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
३०४०४
राम जनम चौधरी
नेपाली कांग्रेस
१८०८१
तपेन्द्रबहादुर रावल
नेकपा एमाले
५९१०
लोकेन्द्र कुँवर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३६४८
टंक प्रसाद जैशी(ढुंगाना)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८६९
Full Details
कैलाली - २
कैलाली
अरुन कुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
२१८७१
झपट बहादुर रावल
नेकपा एमाले
१६१२८
भगत बहादुर बढुवाल
माओवादी केन्द्र
१५११६
भरत सिहं वि.सि.(बुढाक्षेत्री)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७८४
रमेश कुमार रावल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३१८
Full Details
कैलाली - ३
कैलाली
गंगा राम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
२३१२०
कृष्ण कुमार चौधरी
माओवादी केन्द्र
१७७४९
गौरी शंकर चौधरी
नेकपा एमाले
९८७४
बिरेन्द्र बहादुर बम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०४५
परेक बहादुर रावल
नेकपा माले
९९०
Full Details
कैलाली - ४
कैलाली
विर बहादुर बलायर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६२७५
लेखराज भट्ट
नेकपा एमाले
२२६६३
कइयाँ चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६२३३
गोविन्द प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२२३०
जय बहादुर धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७०
Full Details
कैलाली - ५
कैलाली
डिल्ली राज पन्त
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३९२
नारदमुनि राना
नेकपा एमाले
२०३१८
पुष्करनाथ ओझा
स्वतन्त्र
८३४९
जगदीश चौधरी
स्वतन्त्र
७४६०
इश्वरी विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४०४
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
डोटी - १
डोटी
प्रेम वहादुर आले
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२७२१०
गौरी कुमारी ओली
नेकपा एमाले
२३००४
नरेन्द्र बहादुर खडका
स्वतन्त्र
६६८९
अंक बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८०२
केशव वलायर
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७७४
Full Details
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
सिराहा - १
सिरहा
राम शंकर यादव
नेकपा एमाले
विजयी
२९४६२
पदम नारायण चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२७३७९
युगल किशोर साह
जनमत पार्टी
६८४९
सरिता गिरी
स्वतन्त्र
५०२
राम कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३०४
Full Details