Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
लमजुङ - १
लमजुङ
पृथ्वीसुव्वा गुरुङ
नेकपा एमाले
विजयी
३४९६९
देवप्रसाद गुरुङ
माओवादी केन्द्र
३१७८१
धर्म राज के.सी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९०२९
बाल चन्द्र श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२३३
विकास गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४५७
Full Details
सिन्धुली - १
सिन्धुली
श्याम कुमार घिमिरे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०३९१
प्रदिप कुमार कटुवाल क्षेत्री (के सी)
नेकपा एमाले
२५५४६
मेनुका ठकुरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६९२
शालीग्राम माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९४०
फणिन्द्र बहादुर श्रेष्ठ
एकीकृत शक्ति नेपाल
३२१
Full Details
सिन्धुली - २
सिन्धुली
लेख नाथ दाहाल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२७५१७
मनोज जंग थापा
नेकपा एमाले
२१६८७
अनोज कुमार दाहाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१५५३
भिष्म राज श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१३४०
भुपेन्द्र विश्वकर्मा
स्वतन्त्र
७०१
Full Details
रूपन्देही - १
रूपन्देही
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
विजयी
२४८८२
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१३९६२
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
५१६९
Full Details
रूपन्देही - २
रूपन्देही
विष्णुप्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
विजयी
२७१४८
गणेश पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२५७८२
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
२२०१०
रुप सिंह थापा
स्वतन्त्र
१०२९
प्रदिप ज्ञवाली
स्वतन्त्र
४८८
Full Details
रूपन्देही - ३
रूपन्देही
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३६७१७
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
तुल्सी प्रसाद थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
४७५१
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
३३१७
Full Details
रूपन्देही - ४
रूपन्देही
सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२८०००
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
२२७०४
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
१५५२६
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६२३
महेन्द्र नाथ सिह राय
नेपाल जनता पार्टी
१०८६
Full Details
रूपन्देही - ५
रूपन्देही
बासु देव घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
३६८२२
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
२७१२०
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
८३९०
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८७६
शब्बीर अहमद खाँ
स्वतन्त्र
५३६
Full Details
गुल्मी - १
गुल्मी
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३७४४
प्रदिप कुमार ज्ञवाली
नेकपा एमाले
३२१५२
दामोदर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८८२
गणेश पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५४
लोक बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२६५
Full Details
गुल्मी - २
गुल्मी
गोकर्ण विष्ट
नेकपा एमाले
विजयी
२८४७६
रामकुमारी झाक्री
एकीकृत समाजवादी
२६४४१
कमला पुन
स्वतन्त्र
५०४
युव राज घिमिरे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३४
ठाकुर प्रसाद पाण्डेय
राप्रपा नेपाल
३१३
Full Details
जाजरकोट - १
जाजरकोट
शक्तिबहादुर वस्नेत
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४१५१
निरजप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
२५१२०
नर बहादुर कार्की
स्वतन्त्र
११९१
दिपक खनाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७३८
राज वहादुर शाही
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२९५
Full Details
बारा - १
बारा
अच्युत प्रसाद मैनाली
नेकपा एमाले
विजयी
३९९९५
उमाकान्त चौधरी
नेपाली कांग्रेस
३००५६
गणेश धिमाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३३१९
भक्त बहादुर दर्लामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७९२
अनिल कुमार गुप्ता
स्वतन्त्र
११३३
Full Details
बारा - २
बारा
रामसहाय प्रसाद यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१३८२२
शिवचन्द्र प्रसाद कुशवाहा
माओवादी केन्द्र
१३४६८
रामकिशोर प्रसाद यादव
स्वतन्त्र
११०४३
रविन्द्र प्रसाद यादव
स्वतन्त्र
१०७५०
अरुण कुमार ज्ञवाली
स्वतन्त्र
७६९८
Full Details
बारा - ३
बारा
ज्वाला कुमारी साह
नेकपा एमाले
विजयी
२०२५१
रामवावु कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७२७९
लालबाबु सिह भुइहार
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
११९६४
सुरेन्द्र शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५७९
राधिका देवी साह
जनमत पार्टी
३३३१
Full Details
बारा - ४
बारा
कृष्ण कुमार श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३०३४१
एकवाल मियाँ
नेकपा एमाले
२०३३६
इच्छा वहादुर वाग्ले
स्वतन्त्र
५५४२
पवन चौधरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८८४
जलिल देवान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२०५
Full Details
बारा २ - उपनिर्वाचन
बारा
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२८४१५
शिवचन्द्र कुशवाह
जनमत पार्टी
२३३३४
पुरुषोतम पौडेल
नेकपा एमाले
१०२१६
रमेश खरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८२९
Full Details
दार्चुला - १
दार्चुला
दिलेन्द्र प्रसाद बडू
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८५१५
गणेश सिंह ठगुन्ना
नेकपा एमाले
२६३८१
नरेन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३८०
रविन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९८
श्री विश्व राम दुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७८
Full Details
भोजपुर - १
भोजपुर
सुदन किराती
माओवादी केन्द्र
विजयी
२८५५८
शेरधन राई
नेकपा एमाले
२६१९३
डा.सुरेश बस्नेत
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१०८७
ध्रुव छाङछा दुमिहाङ्ग राई
जनता समाजवादी पार्टी
९४२
सनम छिरिङ शेर्पा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५००
Full Details
सप्तरी - १
सप्तरी
नवल किसोर साह सुडी
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२३६०४
जय कान्त राउत
जनमत पार्टी
१९९९६
रामदेव साह(तेली)
नेपाली कांग्रेस
१४३१२
चन्द्रनारायण यादव
स्वतन्त्र
२८८१
अशोक कुमार मंडल
स्वतन्त्र
२३४५
Full Details
सप्तरी - २
सप्तरी
चन्द्र कान्त राउत
जनमत पार्टी
विजयी
३५०४२
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१६९७९
जय प्रकाश ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
७३४७
बरुण कुमार झा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८१
चिरंजिबी लाल देव
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
२३५
Full Details
सप्तरी - ३
सप्तरी
दिनेश कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६१६६
ताराकान्त चौधरी
नेकपा एमाले
२२३००
अनिश अंसारी
जनमत पार्टी
१५११४
लक्ष्मीकान्त मंडल
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
८७२
गंगाराम ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३९
Full Details
सप्तरी - ४
सप्तरी
तेजु लाल चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३४९१
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७९९७
सुकदेवप्रसाद साह
जनमत पार्टी
१२९२५
बिश्वेन्द्र पासवान
बहुजन शक्ति पार्टी
३१७५
मो. कासीम मिया
स्वतन्त्र
१७१७
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
कालीकोट - १
कालीकोट
महेन्द्र बहादुर शाही
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३७२७
श्री नगीन्द्र शाही
नेकपा एमाले
१६७१८
धन बहादुर बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९३
खड्ग राज शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
११०२
काशी चन्द्र बराल
स्वतन्त्र
९०६
Full Details
मकवानपुर - १
मकवानपुर
दिपक बहादुर सिंह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२७८१६
महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
नेपाली कांग्रेस
२५४३४
कमल थापा
नेकपा एमाले
२५४२०
टाका राज थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५६९३
कृष्ण प्रसाद दाहाल
नेकपा माले
७५९
Full Details
मकवानपुर - २
मकवानपुर
महेश कुमार वर्तौला
नेकपा एमाले
विजयी
३४९१६
विरोध खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
३०३९६
भरत पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७००
राजन मैनाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३७
उद्धव प्रसाद अधिकारी
नेकपा माले
१७५२
Full Details
कैलाली - १
कैलाली
रन्जिता श्रेष्ठ
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
३०४०४
राम जनम चौधरी
नेपाली कांग्रेस
१८०८१
तपेन्द्रबहादुर रावल
नेकपा एमाले
५९१०
लोकेन्द्र कुँवर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३६४८
टंक प्रसाद जैशी(ढुंगाना)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८६९
Full Details
कैलाली - २
कैलाली
अरुन कुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
२१८७१
झपट बहादुर रावल
नेकपा एमाले
१६१२८
भगत बहादुर बढुवाल
माओवादी केन्द्र
१५११६
भरत सिहं वि.सि.(बुढाक्षेत्री)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७८४
रमेश कुमार रावल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३१८
Full Details
कैलाली - ३
कैलाली
गंगा राम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
२३१२०
कृष्ण कुमार चौधरी
माओवादी केन्द्र
१७७४९
गौरी शंकर चौधरी
नेकपा एमाले
९८७४
बिरेन्द्र बहादुर बम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०४५
परेक बहादुर रावल
नेकपा माले
९९०
Full Details
कैलाली - ४
कैलाली
विर बहादुर बलायर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६२७५
लेखराज भट्ट
नेकपा एमाले
२२६६३
कइयाँ चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६२३३
गोविन्द प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२२३०
जय बहादुर धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७०
Full Details
कैलाली - ५
कैलाली
डिल्ली राज पन्त
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३९२
नारदमुनि राना
नेकपा एमाले
२०३१८
पुष्करनाथ ओझा
स्वतन्त्र
८३४९
जगदीश चौधरी
स्वतन्त्र
७४६०
इश्वरी विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४०४
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
सोलुखुम्बु - १
सोलुखुम्बु
मानवीर राई
नेकपा एमाले
विजयी
१९३२४
बल बहादुर के.सी
नेपाली कांग्रेस
१६५४५
लाक्पा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
९०१
विष्णु प्रसाद वास्तोला
नेकपा माले
४९०
ज्ञानेन्द्र बहादुर बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७९
Full Details