Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
डोटी - १
डोटी
प्रेम वहादुर आले
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२७२१०
गौरी कुमारी ओली
नेकपा एमाले
२३००४
नरेन्द्र बहादुर खडका
स्वतन्त्र
६६८९
अंक बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८०२
केशव वलायर
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७७४
Full Details
प्युठान - १
प्यूठान
सूर्यबहादुर थापा क्षेत्री
नेकपा एमाले
विजयी
४१११८
दुर्गा पौडेल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
३५८१४
कृष्ण प्रसाद पोख्रेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३३१८
होमबहादुर बुढाथोकी मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७२
माधव सिं के.सी.
नेकपा माले
११२१
Full Details
इलाम - १
इलाम
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
विजयी
२५७५३
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
तोया नाथ शर्मा सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९९
कमल कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१३१३
Full Details
इलाम - २
इलाम
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३००२०
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
मनि बहादुर लिम्वू (पापो)
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१३६३
खड्ग प्रसाद पालुंवा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१२७२
Full Details
धनकुटा - १
धनकुटा
राजेन्द्र कुमार राई
नेकपा एमाले
विजयी
३०१०१
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
५९२६
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०५९
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
६२५
Full Details
चितवन - १
चितवन
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४१८९
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
नेकपा एमाले
२६६०८
विश्वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४८
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
१४२०
Full Details
चितवन - २
चितवन
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
४९२६४
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेकपा एमाले
१४६४७
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९५४
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२७७
Full Details
चितवन - ३
चितवन
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३५०६०
भोज राज अधिकारी
माओवादी केन्द्र
२४८२४
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४८४३
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
१२२७५
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६८
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
बझाङ - १
बझाङ
भानुभक्त जोशी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२८४१३
ऐन बहादुर महर
नेकपा एमाले
२७४१२
बिश्व प्रकाश जेठारा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२०८
रामचन्द्र राना
स्वतन्त्र
६३७
प्रेम राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२८
Full Details
म्याग्दी - १
म्याग्दी
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
२०१८९
हरिबहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२४
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९७५
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७६८
Full Details
ओखलढुंगा - १
ओखलढुंगा
राम हरि खतिवडा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३५५६
यज्ञ राज सुनुवार
नेकपा एमाले
२६७३८
जुद्ध बहादुर राई
जनता समाजवादी पार्टी
८९७
शोभा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१४
विर्ज वहादुर थापा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
३५६
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
अछाम - १
अछाम
शेर बहादुर कुँवर
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१९५३४
झपट बहादुर बोहरा
नेकपा एमाले
१५०४५
राजन कुँवर
स्वतन्त्र
४३९२
तेज प्रसाद शर्मा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१७१
महेन्द्र बहादुर बोगटी
स्वतन्त्र
१७१
Full Details
अछाम - २
अछाम
पुष्प बहादुर शाह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२२९५४
यज्ञ बहादुर बोगटी
नेकपा एमाले
१६११४
चन्द्र प्रसाद ढुंगाना
स्वतन्त्र
३११
मिन बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६
झंकर बहादुर शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१०८
Full Details
झापा - १
झापा
विश्वप्रकाश शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९७६४
अग्निप्रसाद खरेल
नेकपा एमाले
२५३४९
ओमनाथ भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५६४
सन्तोष तामाङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५७७
पदममाया लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
३८६
Full Details
झापा - २
झापा
देवराज घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
२८६९७
भद्र प्रसाद नेपाल
स्वतन्त्र
२६४४१
हरि कुमार राना मगर
माओवादी केन्द्र
१३९२४
रुद्र प्रसाद गिरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७७७
रेश्मा चेम्जोङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७६१
Full Details
झापा - ३
झापा
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
४०६६२
कृष्णप्रसाद सिटौला
नेपाली कांग्रेस
३७३८६
प्रकाश पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४६१
डम्बर बहादुर गिरी
स्वतन्त्र
७३५
श्याम बहादुर लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५०
Full Details
झापा - ४
झापा
लाल प्रसाद साँवा लिम्बू
नेकपा एमाले
विजयी
२९३१५
देउ कुमार थेवे
नेपाली कांग्रेस
२२४४८
शम्भु प्रसाद ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४०६९
खुश्बु ओली
स्वतन्त्र
५०१०
नन्द राज राई
स्वतन्त्र
८१०
Full Details
झापा - ५
झापा
केपी शर्मा ओली
नेकपा एमाले
विजयी
५२३१९
खगेन्द्र अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
२३७४३
शुरेस कुमार पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७४९
भीम राजवंशी
जनमत पार्टी
१४८५
कविन्द्र शेर्मा लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
१२८१
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
जाजरकोट - १
जाजरकोट
शक्तिबहादुर वस्नेत
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४१५१
निरजप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
२५१२०
नर बहादुर कार्की
स्वतन्त्र
११९१
दिपक खनाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७३८
राज वहादुर शाही
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२९५
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
काभ्रे - १
काभ्रे
सुर्यमान तामाङ (दोङ)
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४५१२
रेशम बहादुर लामा
नेकपा एमाले
३०५४८
बसु नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६९७
पुर्ण बहादुर विश्वकर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८५३
गणेश कुमार कपाली
नेकपा माले
११२७
Full Details
काभ्रे - २
काभ्रे
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
नेकपा एमाले
विजयी
४५३४५
शिवप्रसाद हुमागाई
नेपाली कांग्रेस
३९४८२
दिनेश हुमागाई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०५७३
यसु आले मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९३३
कृष्ण कुमार वैद्य
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
८०२
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
लमजुङ - १
लमजुङ
पृथ्वीसुव्वा गुरुङ
नेकपा एमाले
विजयी
३४९६९
देवप्रसाद गुरुङ
माओवादी केन्द्र
३१७८१
धर्म राज के.सी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९०२९
बाल चन्द्र श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२३३
विकास गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४५७
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
बाजुरा - १
बाजुरा
बद्री प्रसाद पाण्डे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१७८६
कर्ण बहादुर थापा
नेकपा एमाले
२६३४९
जंग कुमार गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२०७
टेक बहादुर बडुवाल
स्वतन्त्र
११४
राम बहादुर शाही
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
७३
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
मनाङ - १
मनाङ
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५७५
पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
२२४७
मुख्या गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५
Full Details
डडेलधुरा - १
डडेलधुरा
शेरबहादुर देउवा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५५३४
सागर ढकाल
स्वतन्त्र
१३०४२
कर्ण बहादुर मल्ल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
७५३५
गोविन्द खडायत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८४
कर्ण सिंह रावल
स्वतन्त्र
४४२
Full Details