Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
नुवाकोट - १
नुवाकोट
हितबहादुर तामाङ
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६५४८
बद्री मैनाली
नेकपा एमाले
२३४६५
प्रधुम्न महत क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६११३
सुदर्शन सिटौला
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६११
केशव प्रसाद उप्रेती
नेकपा माले
९७०
Full Details
नुवाकोट - २
नुवाकोट
अर्जुन नरसिंह के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१०७
शुमन बिक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६४७७
नारायण प्रसाद खतिवडा
नेकपा एमाले
१५५६१
झनक प्याकुरेल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७१
प्रेम माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७१३
Full Details
ताप्लेजुङ - १
ताप्लेजुङ
योगेशकुमार भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
२१९४३
खेलप्रसाद बुडाक्षेत्री
माओवादी केन्द्र
२१७५३
होमप्रसाद तुम्बाहाम्फे
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
९४१
चन्द्र मादेन
जनता समाजवादी पार्टी
६२८
रामबहादुर कार्की
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०६
Full Details
संखुवासभा - १
संखुवासभा
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३२१५८
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेकपा एमाले
२६७१९
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११३६
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी
८११
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
५३२
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
रौतहट - १
रौतहट
माधवकुमार नेपाल
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३३५२२
अजय कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
२६९२२
राजेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१४११
राहुल कुमार मिश्र
स्वतन्त्र
४५४
सरोज कुमारी
राप्रपा नेपाल
३५३
Full Details
रौतहट - २
रौतहट
किरण कुमार साह
स्वतन्त्र
विजयी
३२८४२
मो. फिरदोस अालम
नेपाली कांग्रेस
२८२४८
शैलेन्द्र शाह
जनता समाजवादी पार्टी
२१२२
रामयस झा
जनमत पार्टी
१००४
महिन्द्र साह तेली
राप्रपा नेपाल
१५२
Full Details
रौतहट - ३
रौतहट
प्रभु साह
स्वतन्त्र
विजयी
३२४३७
अोमप्रकाश -
स्वतन्त्र
२५२००
रविन्द्र पटेल
माओवादी केन्द्र
८५५८
नागेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१७२३
नवीन प्रसाद चौरसिया
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००६
Full Details
रौतहट - ४
रौतहट
देव प्रसाद तिमलसेना
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४१०५
उध्दव प्रसाद रेग्मी
नेकपा एमाले
२६५५९
रुपलाल राय यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२३७५
अजय कुमार
स्वतन्त्र
२२६८
राजनारायण साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८७६
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
गोरखा - १
गोरखा
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३४२८
रामशरण वस्नेत
नेकपा एमाले
१६७५८
सुवर्ण रोकाहा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४८९२
उदय प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८५२
देव बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६२३
Full Details
गोरखा - २
गोरखा
पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६१०३
कविन्द्र बुर्लाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२६३९
अब्दुस सलाम मिया
नेकपा एमाले
७३९५
सुशिल पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८१३
सोमबहादुर गरुङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११६४
Full Details
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details
कपिलवस्तु - १
कपिलबस्तु
बलराम अधिकारी
नेकपा एमाले
विजयी
३६६७५
चक्रपाणी खनाल
माओवादी केन्द्र
१८९८३
नरेन्द्र प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
८३९६
राम मिलन थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६०७५
ध्रुव बहादुर रायमाझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३४१
Full Details
कपिलवस्तु - २
कपिलबस्तु
सुरेन्द्रराज आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९०१४
बृजेश कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
३८६९७
सविता शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७४
अकबाल अहमद शाह
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
११२३
विश्वनाथ यादव
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१२८
Full Details
कपिलवस्तु - ३
कपिलबस्तु
मंगल प्रसाद गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२२६१९
अभिषेक प्रताप शाह
नेपाली कांग्रेस
१८९८२
प्रकाश रजौरिया
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४०३०
ईश्वर दयाल मिश्र
जनता प्रगतिशील पार्टी
१२५५७
नरसिहं चौधरी
जनमत पार्टी
२२४५
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
चितवन - १
चितवन
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४१८९
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
नेकपा एमाले
२६६०८
विश्वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४८
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
१४२०
Full Details
चितवन - २
चितवन
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
४९२६४
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेकपा एमाले
१४६४७
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९५४
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२७७
Full Details
चितवन - ३
चितवन
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३५०६०
भोज राज अधिकारी
माओवादी केन्द्र
२४८२४
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४८४३
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
१२२७५
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६८
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
रूपन्देही - १
रूपन्देही
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
विजयी
२४८८२
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१३९६२
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
५१६९
Full Details
रूपन्देही - २
रूपन्देही
विष्णुप्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
विजयी
२७१४८
गणेश पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२५७८२
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
२२०१०
रुप सिंह थापा
स्वतन्त्र
१०२९
प्रदिप ज्ञवाली
स्वतन्त्र
४८८
Full Details
रूपन्देही - ३
रूपन्देही
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३६७१७
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
तुल्सी प्रसाद थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
४७५१
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
३३१७
Full Details
रूपन्देही - ४
रूपन्देही
सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२८०००
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
२२७०४
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
१५५२६
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६२३
महेन्द्र नाथ सिह राय
नेपाल जनता पार्टी
१०८६
Full Details
रूपन्देही - ५
रूपन्देही
बासु देव घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
३६८२२
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
२७१२०
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
८३९०
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८७६
शब्बीर अहमद खाँ
स्वतन्त्र
५३६
Full Details
भक्तपुर - १
भक्तपुर
प्रेम सुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
४२७६१
नवराज गेलाल
नेकपा एमाले
११९६८
भरत बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९३०३
सुनिल गोठे
माओवादी केन्द्र
५२८३
माधव खत्री
राप्रपा नेपाल
७१७
Full Details
भक्तपुर - २
भक्तपुर
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४२३९
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२३२८२
अनुराधा थापा मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७१२७
साजन वि.क.
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४०९८
मोहन के.सी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५६९
Full Details
डोटी - १
डोटी
प्रेम वहादुर आले
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२७२१०
गौरी कुमारी ओली
नेकपा एमाले
२३००४
नरेन्द्र बहादुर खडका
स्वतन्त्र
६६८९
अंक बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८०२
केशव वलायर
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७७४
Full Details
कालीकोट - १
कालीकोट
महेन्द्र बहादुर शाही
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३७२७
श्री नगीन्द्र शाही
नेकपा एमाले
१६७१८
धन बहादुर बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९३
खड्ग राज शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
११०२
काशी चन्द्र बराल
स्वतन्त्र
९०६
Full Details
स्याङ्जा - १
स्याङ्जा
राजु थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१९९९
नारायण प्रसाद मरासिनी
नेकपा एमाले
२८७४४
बोधराज रेग्मी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६०६५
ख्याम वहादुर गुरुङ्ग
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६८४
निर्मल आले
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
५७६
Full Details
स्याङ्जा - २
स्याङ्जा
धनराज गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१४६६
पद्मा कुमारी अर्याल
नेकपा एमाले
२५८३९
टिक राज गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८११३
लालगोपाल अर्याल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८८४
चोक वहादुर गुरुङ्
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५४
Full Details
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
प्युठान - १
प्यूठान
सूर्यबहादुर थापा क्षेत्री
नेकपा एमाले
विजयी
४१११८
दुर्गा पौडेल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
३५८१४
कृष्ण प्रसाद पोख्रेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३३१८
होमबहादुर बुढाथोकी मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७२
माधव सिं के.सी.
नेकपा माले
११२१
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details