Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
सिराहा - १
सिरहा
राम शंकर यादव
नेकपा एमाले
विजयी
२९४६२
पदम नारायण चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२७३७९
युगल किशोर साह
जनमत पार्टी
६८४९
सरिता गिरी
स्वतन्त्र
५०२
राम कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३०४
Full Details
सिराहा - २
सिरहा
राज किशोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१७८
चित्रलेखा यादब
नेपाली कांग्रेस
२३०२८
बिनोद कुमार यादव
जनमत पार्टी
१६९०२
मुरलि मिझार
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७२८
शिव शंकर यादव
हाम्रो नेपाली पार्टी
६९९
Full Details
सिराहा - ३
सिरहा
लिलानाथ श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
२८०६४
विश्वनाथ साह
माओवादी केन्द्र
२६८८२
दिनेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
१११४६
गोवर्धन दास तत्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२५९
दिपक कुमार साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६३
Full Details
सिराहा - ४
सिरहा
बिरेन्द्र प्रसाद महतो
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१०२
वीरेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१६२९४
धर्मनाथ प्रसाद साह
एकीकृत समाजवादी
१४६५३
विमल कुमार तिवारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६८३
नगीना कुमार झा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०७३
Full Details
नुवाकोट - १
नुवाकोट
हितबहादुर तामाङ
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६५४८
बद्री मैनाली
नेकपा एमाले
२३४६५
प्रधुम्न महत क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६११३
सुदर्शन सिटौला
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६११
केशव प्रसाद उप्रेती
नेकपा माले
९७०
Full Details
नुवाकोट - २
नुवाकोट
अर्जुन नरसिंह के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१०७
शुमन बिक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६४७७
नारायण प्रसाद खतिवडा
नेकपा एमाले
१५५६१
झनक प्याकुरेल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७१
प्रेम माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७१३
Full Details
धादिङ - १
धादिङ
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५९३४
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेकपा एमाले
२७९५३
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४७५
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
८८२
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी
१२९
Full Details
धादिङ - २
धादिङ
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
२४१४२
वसुमाया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५५९
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११०९
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
२४७
Full Details
मुस्ताङ - १
मुस्ताङ
योगेश गौचन थकाली
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९९२
प्रेम प्रसाद तुलाचन
नेकपा एमाले
३०७८
सुदेश गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७
प्रविण कुमार शेरचन
राप्रपा नेपाल
१३
Full Details
दैलेख - १
दैलेख
अम्मर बहादुर थापा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१८२९७
रविन्द्र राज शर्मा
नेकपा एमाले
१७४४५
कुन्तीकुमारी शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६१२
प्रकाश गुरुङ्ग
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
६९८
ईन्द्र प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८७
Full Details
दैलेख - २
दैलेख
दिक्पाल कुमार शाहि
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०१५८
लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल
नेकपा एमाले
२०००५
केसेन्द्र प्रकाश कार्की
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३०८४
बखत बहादुर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१३
लोकेन्द्रराज गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८८
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
पर्सा - १
पर्सा
प्रदिप यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२२५३७
अजय कुमार द्विवेदी
स्वतन्त्र
२०९१७
किरण मान डंगोल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६५९
लक्ष्मण लाल कर्ण
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
१११७
सुन्दर साह कानु
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
२३७
Full Details
पर्सा - २
पर्सा
अजय कुमार चौरसिया
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८४५१
सुरेन्द्रप्रसाद कुर्मी
जनता समाजवादी पार्टी
२२४४५
नरेश कुमार साह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४१
दिपराज पटेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९७९
हरिहर प्रसाद साह(कानु)
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
३४१
Full Details
पर्सा - ३
पर्सा
राज कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२४२६०
सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२४१०९
राज कुमार यादव
नेपाल सुशासन पार्टी
१०४८१
अंगद ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४५५
अशोक कडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९२३
Full Details
पर्सा - ४
पर्सा
रमेश रिजाल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१२२४
जालिम मियाँ मंसुरी
नेकपा एमाले
२५६७१
अवधेश प्रसाद गौरो
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२८३
अजय कुमार यादव
जनमत पार्टी
९४१
रामासिस महतो कोइरी
नेपाली जनता दल
६८२
Full Details
रूपन्देही - १
रूपन्देही
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
विजयी
२४८८२
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१३९६२
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
५१६९
Full Details
रूपन्देही - २
रूपन्देही
विष्णुप्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
विजयी
२७१४८
गणेश पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२५७८२
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
२२०१०
रुप सिंह थापा
स्वतन्त्र
१०२९
प्रदिप ज्ञवाली
स्वतन्त्र
४८८
Full Details
रूपन्देही - ३
रूपन्देही
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३६७१७
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
तुल्सी प्रसाद थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
४७५१
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
३३१७
Full Details
रूपन्देही - ४
रूपन्देही
सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२८०००
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
२२७०४
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
१५५२६
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६२३
महेन्द्र नाथ सिह राय
नेपाल जनता पार्टी
१०८६
Full Details
रूपन्देही - ५
रूपन्देही
बासु देव घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
३६८२२
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
२७१२०
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
८३९०
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८७६
शब्बीर अहमद खाँ
स्वतन्त्र
५३६
Full Details
सोलुखुम्बु - १
सोलुखुम्बु
मानवीर राई
नेकपा एमाले
विजयी
१९३२४
बल बहादुर के.सी
नेपाली कांग्रेस
१६५४५
लाक्पा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
९०१
विष्णु प्रसाद वास्तोला
नेकपा माले
४९०
ज्ञानेन्द्र बहादुर बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७९
Full Details
तेह्रथुम - १
तेह्रथुम
सिता गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१९७०२
बिजय सुब्बा
नेकपा एमाले
१८६२३
विष्णु कुमार चोङवाङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७२३
युव राम गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४१५
नारायण मान गुरुङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
११८
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
प्युठान - १
प्यूठान
सूर्यबहादुर थापा क्षेत्री
नेकपा एमाले
विजयी
४१११८
दुर्गा पौडेल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
३५८१४
कृष्ण प्रसाद पोख्रेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३३१८
होमबहादुर बुढाथोकी मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७२
माधव सिं के.सी.
नेकपा माले
११२१
Full Details
भक्तपुर - १
भक्तपुर
प्रेम सुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
४२७६१
नवराज गेलाल
नेकपा एमाले
११९६८
भरत बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९३०३
सुनिल गोठे
माओवादी केन्द्र
५२८३
माधव खत्री
राप्रपा नेपाल
७१७
Full Details
भक्तपुर - २
भक्तपुर
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४२३९
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२३२८२
अनुराधा थापा मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७१२७
साजन वि.क.
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४०९८
मोहन के.सी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५६९
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details