Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
रोल्पा - १
रोल्पा
बर्षमान पुन
माओवादी केन्द्र
विजयी
४१७१४
पूर्ण बुढामगर
नेकपा एमाले
१६४८५
लीला रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५५६
राम बहादुर वली क्षेत्री
राप्रपा नेपाल
८०३
नाती भाइ ह्योम्बा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१५२
Full Details
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details
रूपन्देही - १
रूपन्देही
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
विजयी
२४८८२
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१३९६२
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
५१६९
Full Details
रूपन्देही - २
रूपन्देही
विष्णुप्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
विजयी
२७१४८
गणेश पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२५७८२
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
२२०१०
रुप सिंह थापा
स्वतन्त्र
१०२९
प्रदिप ज्ञवाली
स्वतन्त्र
४८८
Full Details
रूपन्देही - ३
रूपन्देही
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३६७१७
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
तुल्सी प्रसाद थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
४७५१
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
३३१७
Full Details
रूपन्देही - ४
रूपन्देही
सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२८०००
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
२२७०४
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
१५५२६
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६२३
महेन्द्र नाथ सिह राय
नेपाल जनता पार्टी
१०८६
Full Details
रूपन्देही - ५
रूपन्देही
बासु देव घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
३६८२२
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
२७१२०
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
८३९०
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८७६
शब्बीर अहमद खाँ
स्वतन्त्र
५३६
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details
मोरङ - ६
मोरङ
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
२१३९२
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५३१
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८४८४
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
१२४५
Full Details
बाँके - १
बाँके
सुर्यप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
विजयी
२५०२६
महेश्वर जंग गहतराज (अथक)
माओवादी केन्द्र
१९६३२
सुरेशकुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
११४६५
आनन्द बाबु काफ्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००७१
राम कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६९३
Full Details
बाँके - २
बाँके
धवलशम्मशेर जगंबहादुर राणा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२९५७७
मोहम्मद इश्तियाक राई
जनता समाजवादी पार्टी
२३५२०
सुदीप नरसिंह राणा
नेपाली कांग्रेस
४४०३
बिनोद कुमार अग्रहरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३३३
इरफान अहमद शेख
स्वतन्त्र
१२८९
Full Details
बाँके - ३
बाँके
किशोर सिह राठोर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२९०४०
किस्मत कुमार कक्षपति
नेकपा एमाले
२४२४७
देवेन्द्र नाथ शुक्ला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७४३९
नोयन्द्र धिताल
जनता समाजवादी पार्टी
४२८७
राजु प्रसाद कुर्मी
जनमत पार्टी
२५२०
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
ललितपुर - १
ललितपुर
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३९९२
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
सन्दिप आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४१
सुर्य तामाङ्ग बल
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१७२
Full Details
ललितपुर - २
ललितपुर
प्रेम बहादुर महर्जन
नेकपा एमाले
विजयी
१५०२५
सुदिन शाक्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८८६
बुद्ध रत्न महर्जन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६६६
कृष्ण लाल महर्जन
एकीकृत समाजवादी
८२६४
रघुवर राज थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७७९९
Full Details
ललितपुर - ३
ललितपुर
तोसीमा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३११३६
अमृत खड्का
नेकपा एमाले
१२९६३
पम्फा भुसाल
माओवादी केन्द्र
८७६९
निरन्जन थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३०
राजा राम तण्डुकार
हाम्रो नेपाली पार्टी
१५५४
Full Details
डोल्पा - १
डोल्पा
धन बहादुर बुढा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
११२९२
गणेश बहादुर शाही
नेकपा एमाले
५५०५
अंगद कुमार बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६६१
हर्कबहादुर ठकुल्ला
नेकपा मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
५३
विर बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
१०
Full Details
भोजपुर - १
भोजपुर
सुदन किराती
माओवादी केन्द्र
विजयी
२८५५८
शेरधन राई
नेकपा एमाले
२६१९३
डा.सुरेश बस्नेत
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१०८७
ध्रुव छाङछा दुमिहाङ्ग राई
जनता समाजवादी पार्टी
९४२
सनम छिरिङ शेर्पा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५००
Full Details
काठमाडौं - १
काठमाडौं
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०१८
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४११५
किरण पौडेल
नेकपा एमाले
३५३२
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी
३१२४
Full Details
काठमाडौं - २
काठमाडौं
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१५२३८
मणिराम फुयाल
नेकपा एमाले
११५६६
कुन्ती देवी पोखरेल (उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
११०२४
ओनसरी घर्ती
माओवादी केन्द्र
९४५९
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी
९४९
Full Details
काठमाडौं - ३
काठमाडौं
सन्तोष चालिसे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१३८५३
कृष्णबहादुर राई
नेकपा एमाले
१०२७७
दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२६५
गणेश गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७९
निरञ्जन पुडासैनी
स्वतन्त्र
५८२
Full Details
काठमाडौं - ४
काठमाडौं
गगन कुमार थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३०२
राजन भट्टराई
नेकपा एमाले
१३८५५
डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०५०
हेमबहादुर बोम्जन
स्वतन्त्र
२३०८
अर्चन शम्शेर राणा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१२१४
Full Details
काठमाडौं - ५
काठमाडौं
प्रदीप पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१५२६९
ईश्वर पोखरेल
नेकपा एमाले
१०१९०
डा.प्रणय शम्शेर राणा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५४७७
राम प्रसाद उप्रेती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३१६२
श्रीराम गुरुङ
स्वतन्त्र
२७६१
Full Details
काठमाडौं - ६
काठमाडौं
शिशिर खनाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१४२०४
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८९११
भिमसेन दास प्रधान
नेपाली कांग्रेस
८८०५
विष्णु प्रसाद आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८५
संजय मान श्रेष्ठ
स्वतन्त्र
५७७
Full Details
काठमाडौं - ७
काठमाडौं
गणेश पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
८७४३
श्याम कुमार घिमिरे
नेकपा एमाले
६८००
मानुषी यमि भट्टराई (अस्मिता सिहं)
माओवादी केन्द्र
६०६३
धुब विक्रम मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६३
यादध्ब लाल कायष्थ
स्वतन्त्र
२७८२
Full Details
काठमाडौं - ८
काठमाडौं
विराज भक्त श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१०११२
सुमन सायमी
हाम्रो नेपाली पार्टी
६१७९
जीवन राम श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
४८८१
प्रकाश रिमाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३८८
शिव सुन्दर राजवैद्य
नेकपा एमाले
३८९१
Full Details
काठमाडौं - ९
काठमाडौं
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
११९५६
टेक बहादुर पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९६१
कल्पना धमला
माओवादी केन्द्र
६४०२
देवेन्द्र प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४७८५
मिलन पाण्डे
साझा पार्टी नेपाल
२३२७
Full Details
काठमाडौं - १०
काठमाडौं
राजेन्द्र कुमार के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४४६३
हिमेस केसी
नेकपा एमाले
११७९१
प्रदिप विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७३९
बल राम थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६९५९
अन्जना विशंखे
माओवादी केन्द्र
५२६५
Full Details
ताप्लेजुङ - १
ताप्लेजुङ
योगेशकुमार भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
२१९४३
खेलप्रसाद बुडाक्षेत्री
माओवादी केन्द्र
२१७५३
होमप्रसाद तुम्बाहाम्फे
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
९४१
चन्द्र मादेन
जनता समाजवादी पार्टी
६२८
रामबहादुर कार्की
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०६
Full Details
दार्चुला - १
दार्चुला
दिलेन्द्र प्रसाद बडू
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८५१५
गणेश सिंह ठगुन्ना
नेकपा एमाले
२६३८१
नरेन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३८०
रविन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९८
श्री विश्व राम दुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७८
Full Details
दाङ - १
दाङ
मेटमणि चौधरी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२६५६३
शान्ता चौधरी
नेकपा एमाले
२१४७९
देवराज पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३७९४
सुरेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८०१०
लिली वुढाथोकी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४३८
Full Details