कसले कहाँकहाँ जिते ? रंगअनुसार छान्नुहोस् र नक्सामा हेर्नुहोस्

सबै
नेपाली कांग्रेस -
नेकपा एमाले -
माओवादी केन्द्र -
राप्रपा -
अन्य -
BAJURA KAILALI DOTI ACHHAM BAJHANG DARCHULA BAITADI DADELDHURA KANCHANPUR BARDIYA RUPANDEHI KAPILBASTU ARGHAKHANCHI GULMI PALPA TAPLEJUNG PANCHTHAR ILLAM JHAPA MORANG SUNSARI DHANKUTA TERA THUM SANKHUWASABHA BHOJPUR SOLUKHUMBU OKHAL DHUNGA KHOTANG UDAYAPUR SIRAHA SAPTARI DHANUSA MAHOTTARI SARLAHI RAUTAHAT BARA PARSA PYUTHAN DANG BANKE ROLPA

प्रदेश नं ३

भरतपुर महानगरपालिका, चितवन

 मेयर
देवी ज्ञवाली नेकपा एमाले २९१३७
रेणु दाहाल नेकपा माओवादी केन्द्र २७०३४
ब्रद्रि तिमल्सिना राप्रपा ३६९६
 
 उपमेयर
पार्वती शाह नेपाली कांग्रेस ३०४१३
दिब्या अाचार्य नेकपा एमाले २६३५६
रिना गुरूङ राप्रपा ३८५०

कालिका नगरपालिका, चितवन

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खुमनारायण श्रेष्ठ मेयर नेकपा एमाले ७४९२
कमला भट्टराइ उपमेयर नेकपा एमाले ७५३५

खैरहनी नगरपालिका, चितवन

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लालमणि चाैधरी मेयर नेकपा एमाले १०७१७
सुनिता थपिलया उपमेयर नेकपा एमाले १०७५१

माडी नगरपालिका, चितवन

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
ठाकुरप्रसाद ढकाल मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३८७३
ताराकुमारी काजी महतो उपमेयर नेकपा एमाले ३२१७

रत्ननगर नगरपालिका, चितवन

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नारायण वन मेयर नेकपा एमाले १४६८०
बिमला दुवाडी उपमेयर नेकपा एमाले १४४८१

इच्छाकामना गाउँपालिका, चितवन

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गीता गुरूङ मेयर नेपाली कांग्रेस ३२५४
किर्तीकुमार श्रेष्ठ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३३८९

राप्ती नगरपालिका, चितवन

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रभा बराल मेयर नेकपा एमाले ११६१३
इमानसिंह लामा उपमेयर नेकपा एमाले ११८८२

हेटौँडा उपमहानगरपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
हरिबहादुर महत मेयर नेकपा एमाले ३२१२४
मिना लामा उपमेयर नेकपा एमाले २३४३७

थाहा नगरपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लवशेर विष्ट मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ९०९१
खड्ग गोपाली उपमेयर नेपाली कांग्रेस ७२६३

र्इन्द्रसरोवर गाउँपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
जीवन लामा मेयर नेकपा एमाले ३२०४
उमा लामा उपमेयर नेकपा एमाले ३१९०

कैलाश गाउँपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
टंक मोक्तान मेयर नेकपा एमाले २८०२
सुकमाया थिङ उपमेयर नेकपा एमाले २८००

बकैया गाउँपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दामोदर खनाल मेयर नेपाली कांग्रेस ४५४४
सरला बोलखे उपमेयर नेकपा एमाले ४६६३

वाग्मती गाउँपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सर्केश घलान मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३२२१
धनकुमारी सिंह लामा उपमेयर नेकपा एमाले ३१४४

भिमफेदी गाउँपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
हिदम लामा मेयर नेकपा एमाले ३८४२
पार्वती राना उपमेयर नेकपा एमाले ३८०२

मकवानपुरगढी गाउँपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
विदुर हुमागार्इ मेयर नेकपा एमाले ३८१४
हर्कमाया रूम्बा उपमेयर नेकपा एमाले ३७१७

मनहरी गाउँपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
एकराज उप्रेती मेयर नेकपा एमाले ४६४०
मनिला विष्ट उपमेयर नेकपा एमाले ४६२१

राक्सिराङ्ग गाउँपालिका, मकवानपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
राजकुमार मल्ल मेयर नेपाली कांग्रेस ३५३९
निर्मला हिमडुङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३५३५

चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अमन सिंह तामाङ मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ७७२९
जानुका पराजुली उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ७७२२

वाह्रविसे नगरपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
निमफुञ्जो शेर्पा मेयर नेकपा एमाले ४९२९
शुशिला पाख्रिन उपमेयर नेकपा एमाले ५०१५

मेलम्ची नगरपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
डम्बर अर्याल मेयर नेकपा एमाले ८६७८
भगवती नेपाल उपमेयर नेकपा एमाले

र्इन्द्रावती गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
वंशलाल तामाङ मेयर नेपाली कांग्रेस ५३६५
मिरा लामा (श्रेष्ठ) उपमेयर नेपाली कांग्रेस ५१३१

जुगल गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
होमनारायण श्रेष्ठ मेयर नेकपा एमाले २८१८
सिर्जना तामाङ उपमेयर नेकपा एमाले २७४६

पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
टासी लामा हृयोल्मो मेयर नेकपा एमाले ३८८५
सुनिता अधिकारी उपमेयर नेकपा एमाले ३९३०

बलेफी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
केदार क्षेत्री मेयर नेकपा एमाले ३२३१
कमला कायस्त उपमेयर नेकपा एमाले ३३२७

भोटेकोशी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
राजकुमार पौडेल मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २५७३
दाबुटी शेर्पा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २५१०

लिसंखु पाखर गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कमल नेपाल मेयर नेकपा एमाले ७९४२
हेमगंगा मोक्तान उपमेयर नेकपा एमाले ८१५०

सुनकोशी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
श्रवणकुमार घले क्षेत्री मेयर नेपाली कांग्रेस ४१५०
लक्ष्मी पौडेल उपमेयर नेपाली कांग्रेस

हेलम्बु गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
निमाग्यालजेन शेर्पा मेयर नेपाली कांग्रेस ४९४५
कोपीला पण्डित उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४५०२

त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भुपेन्द्र श्रेष्ठ मेयर नेकपा एमाले २९०५
दुर्गा नेपाल उपमेयर नेकपा एमाले २८४९

धुलिखेल नगरपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अशोक व्याञ्जु मेयर नेकपा एमाले ७९८१
विमला शर्मा उपमेयर नेकपा एमाले ६७२३

बनेपा नगरपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लक्ष्मीनरसिंह बादे मेयर नेकपा एमाले ११४०९
रेखा दाहाल उपमेयर नेकपा एमाले १२००२

पनौती नगरपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भिम न्यौपाने मेयर नेकपा एमाले १२२५६
गिता बञ्जारा उपमेयर नेकपा एमाले १२०९९

पाँचखाल नगरपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
महेश खरेल मेयर नेपाली कांग्रेस ७३५६
लक्ष्मी दनुवार उपमेयर नेपाली कांग्रेस ७०२६

नमोबुद्ध नगरपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
टिपी शर्मा तिमल्सिना मेयर नेकपा एमाले ५३४६
रामदेवी तामाङ उपमेयर नेकपा एमाले ५१४७

चौंरीदेउराली गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दिनानाथ गौतम मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३९२४
गिता रसाइली उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४००७

तेमाल गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सलाम सिंह लामा मेयर नेपाली कांग्रेस ३९३७
दुर्गामाया लामा उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३६२८

बेथानचोक गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रेमबहादुर तिमल्सिना मेयर नेपाली कांग्रेस ३८६८
सरिता लामिछाने तामाङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३८५२

भुम्लु गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गुमानध्वज कुँवर मेयर नेकपा एमाले ३५४८
कल्पना श्रेष्ठ उपमेयर नेकपा एमाले ३५९६

मण्डनदेउपुर नगरपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
टोकबहादुर वाइवा मेयर नेकपा एमाले ७६४६
निर्मला शाही उपमेयर नेकपा एमाले ७५०१

महाभारत गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कान्छामान जिम्बा मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २३४६
जमुना सापकोटा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २३००

रोशी गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दलबहादुर तामाङ (डिबी) मेयर नेपाली कांग्रेस ४३४२
लक्ष्मी बर्तौला उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३८९८

खानीखोला गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कृष्णबहादुर खुलाल मेयर नेकपा एमाले २०२३
उपमेयर

ललितपुर महानगरपालिका, ललितपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
चिरीबाबु महर्जन मेयर नेपाली कांग्रेस २४६४२
गीता सत्याल उपमेयर नेपाली कांग्रेस १९८१९

गोदावरी नगरपालिका, ललितपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गजेन्द्र महर्जन मेयर नेपाली कांग्रेस १३८२०
मुना अधिकारी उपमेयर नेपाली कांग्रेस १२७७९

महालक्ष्मी नगरपालिका, ललितपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रामेश्वर श्रेष्ठ मेयर नेकपा एमाले ७७६९
निर्मला थापा उपमेयर नेकपा एमाले ८६३६

कोन्ज्योसोम गाउँपालिका, ललितपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गोपिलाल सिन्ताङ मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १७९८
मिङ्मा लामा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १८७७

वाग्मती गाउँपालिका, ललितपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बीरबहादुर लामा मेयर नेपाली कांग्रेस ३३८८
रञ्जना घिमिरे उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३४३६

महाङ्काल गाउँपालिका, ललितपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रामचन्द्र दाहाल मेयर नेकपा एमाले २०८०
कमला तामाङ उपमेयर नेकपा एमाले २२६३

चाँगुनारायण नगरपालिका, भक्तपुर

 मेयर
सोम मिश्र नेकपा एमाले ३८८६
राजाराम खड्का नेपाली कांग्रेस ३१७०
 

भक्तपुर नगरपालिका, भक्तपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सुनिल प्रजापति मेयर नेपाल मजदुर किसान पार्टी २५५६८
रजनी जोशी उपमेयर नेपाल मजदुर किसान पार्टी २५६६०

मध्यपुर थिमी नगरपालिका, भक्तपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
मदनसुन्दर श्रेष्ठ मेयर नेकपा एमाले १३९६०
अञ्जना देवी माधिकर्मी उपमेयर नेपाली कांग्रेस १०६७८

सूर्यविनायक नगरपालिका, भक्तपुर

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बासुदेव थापा मेयर नेकपा एमाले १२१३५
जुना बस्नेत उपमेयर नेकपा एमाले १२८३२

काठमाडौं महानगरपालिका, काठमाडौं

 मेयर
बिद्या सुन्दर शाक्य नेकपा एमाले ५०२७४
राजुराज जोशी नेपाली कांग्रेस ३५५०२
रञ्जु दर्शना विकेकशील नेपाल दल १८३५१
 
 उपमेयर
हरिप्रभा खड्गी नेपाली कांग्रेस ४६२१५
राजाराम श्रेष्ठ राप्रपा २७२५९
निरूपमा यादव साझा पार्टी समर्थित ९०६४

कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कृष्णहरि थापा मेयर नेकपा एमाले ९९६९
विन्दु सिंखडा उपमेयर नेकपा एमाले ८९८१

कीर्तिपुर नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रमेश महर्जन मेयर नेकपा एमाले ७३६०
सरस्वती रिजाल उपमेयर नेकपा एमाले ७६१४

गोकर्णेश्वर नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सन्ताेष चालिसे मेयर नेपाली कांग्रेस ९००९
शान्ति नेपाल उपमेयर नेपाली कांग्रेस

चन्द्रागिरी नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
घनश्याम गिरी मेयर नेपाली कांग्रेस १३३०९
लिसा नकर्मी उपमेयर नेकपा एमाले ११८३४

टोखा नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रकाश अधिकारी मेयर नेकपा एमाले ८८९५
ज्ञानीमाया डंगोल उपमेयर नेकपा एमाले ८१०८

तारकेश्वर नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रामेश्वर बोहोरा मेयर नेकपा एमाले
भवानी डोटेल उपमेयर नेकपा एमाले

दक्षिणकाली नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
माेहन बस्नेत मेयर नेपाली कांग्रेस ४६९८
बसन्ती महर्जन (तामाङ) उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४७४९

नागार्जुन नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
मोहन बस्नेत मेयर नेपाली कांग्रेस
उपमेयर

बुढानिलकण्ठ नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
उदव खरेल मेयर नेकपा एमाले १३२४६
रमा रार्इ उपमेयर नेकपा एमाले १३१८८

शङ्खरापुर नगरपालिका, काठमाडौं

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सुवर्ण श्रेष्ठ मेयर नेकपा एमाले ४८३३
सुकलक्षमी श्रेष्ठ उपमेयर नेकपा एमाले ४५०१

विदुर नगरपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सञ्जु पण्डित मेयर नेकपा एमाले ९७१६
गीता दाहाल उपमेयर नेकपा एमाले ९१२४

बेलकोटगढी नगरपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
राजेन्द्र रमण खनाल मेयर नेकपा एमाले ६६४३
कबिता ढुंगाना उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ६६६६

ककनी गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
मानबहादुर तामाङ लामा मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४५३४
सिता खतिवडा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४१३३

किस्पाङ गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
छत्र लामा मेयर नेपाली कांग्रेस ११९९
मायादेवी न्यौपाने उपमेयर नेपाली कांग्रेस

तादी गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नारायणप्रसाद पाण्डे मेयर नेपाली कांग्रेस ३०९०
र्इश्वरी उप्रेती उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३३५५

तारकेश्वर गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रमेश वस्ती मेयर नेकपा एमाले ३६१४
तारा रिमाल उपमेयर नेकपा एमाले ३५२७

दुप्चेश्वर गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
योविन्द्रसिंह तामाङ मेयर नेपाली कांग्रेस २४९०
अञ्जु आचार्य उपमेयर नेपाली कांग्रेस २५७८

पञ्चकन्या गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
तेजबहादुर लामा तामाङ मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २०९६२
सिता खड्का उपमेयर नेपाली कांग्रेस २७९३

लिखु गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
ध्रुव श्रेष्ठ मेयर नेपाली कांग्रेस २४२५
रोजिना रार्इ उपमेयर नेकपा एमाले २०००

मेघाङ गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अाशा तामाङ मेयर नेपाली कांग्रेस २५२८
शान्ती लामा(गुरूङ) उपमेयर नेपाली कांग्रेस २६८२

शिवपुरी गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रामकृष्ण थापा मेयर नेपाली कांग्रेस ३८१८
मञ्जु केसी उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३६७६

सुर्यगढी गाउँपालिका, नुवाकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सन्तबहादुर तामाङ मेयर नेपाली कांग्रेस २५००
मञ्जु ढकाल उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३०२८

धुनीबेंशी, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बालकृष्ण आचार्य मेयर नेकपा एमाले ६६४४
निरू खरेल उपमेयर नेकपा एमाले ६६०१

नीलकण्ठ नगरपालिका, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भिम ढुंगाना मेयर नेपाली कांग्रेस १३१६६
मनराज भण्डारी उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १०३२३

खनियाबास गाउँपालिका, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रणबहादुर तामाङ्ग मेयर नेपाली कांग्रेस १६४६
विपना वाइवा उपमेयर नेपाली कांग्रेस १६५५

गजुरी गाउँपालिका, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
राजेन्द्र बिक्रम बस्नेत मेयर नेकपा एमाले
सिता ढुंगाना उपमेयर नेकपा एमाले

गल्छी, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कृष्णहरी श्रेष्ठ मेयर नेकपा एमाले ६०५१
राधा लामिछाने उपमेयर नेकपा एमाले ६०२८

गङ्गाजमुना, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बलबहादुर अधिकारी मेयर नेकपा एमाले ३३५६
एन्जिला तामाङ उपमेयर नेकपा एमाले ३५२२

ज्वालामूखी गाउँपालिका, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
विनोद तिमल्सीना मेयर नेपाली कांग्रेस ५९५४
जानुका सिंखडा उपमेयर नेकपा एमाले ५७७९

थाक्रे, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रामकुमार आचार्य मेयर नेकपा एमाले ८२३४
अम्बिका रूपाखेती उपमेयर नेकपा एमाले ८३२२

नेत्रावती, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दुर्गाकुमार शाक्य मेयर नेकपा एमाले १६४७
सुशीला तामाङ उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १५४२

बेनीघाट रोराङ्ग, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पित्त बहादुर डल्लाकोटी (हरि) मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ६४१०
देवी प्रसाद सिलवाल उपमेयर नेपाली कांग्रेस ५३०२

रुवी भ्याली, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पेरूङ तामाङ मेयर राप्रपा १४८४
बिना लामा उपमेयर राप्रपा १४०९

सिद्धलेक, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रेमनाथ सिलवाल मेयर नेकपा एमाले ५६०७
कमला शर्मा उपमेयर नेकपा एमाले ५५४४

त्रिपुरासुन्दरी, धादिङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
शम्भुकुमार थापा मेयर नेकपा एमाले ४०७०
देवी बुर्लाकोटी उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३९९०

उत्तरगया गाउँपालिका, रसुवा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
उपेन्द्रराज लम्साल मेयर नेपाली कांग्रेस १६३०
चमेली गुरुङ उपमेयर नेकपा एमाले १८७८

कालिका गाउँपालिका, रसुवा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सिता अधिकारी मेयर नेकपा एमाले १४५८
भवानी न्यौपाने उपमेयर नेकपा एमाले १७०२

गोसाईकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
काइसाङ नुर्पु तामाङ मेयर नेकपा एमाले १८२८
ग्याल्मु तामाङ उपमेयर नेकपा एमाले १७४०

नौकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नर्पुसाङ्गो तामाङ मेयर नेपाली कांग्रेस २३०१
सृजना तामाङ उपमेयर नेकपा एमाले १६०९

पार्वतीकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बुचुङ तामाङ मेयर संघीय समाजवादी फोरम-नयाँ शक्ति ९६४
विना तामाङ उपमेयर नेकपा एमाले ६६५

कमलामार्इ नगरपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खड्ग खत्री मेयर नेकपा एमाले १११५२
मञ्जु देवकोटा उपमेयर नेकपा एमाले ९९२१

दुधौली नगरपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
घनश्याम राउत मेयर नेकपा एमाले ८५९८
बालकुमारी अधिकारी दनुवार उपमेयर नेकपा एमाले ८७४०

गोलन्जोर गाउँपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पुष्प कार्की मेयर नेपाली कांग्रेस ३३८८
गंगादेवी श्रेष्ठ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३२८७

घ्याङलेख गाउँपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
जगतबहादुर भोलन मेयर नेपाली कांग्रेस २४२४
दुर्गादेवी सुनुवार उपमेयर नेपाली कांग्रेस २२८७

तीनपाटन गाउँपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कर्णबहादुर थापा मेयर नेपाली कांग्रेस ३०३७
पदममाया तामाङ उपमेयर नेकपा एमाले ३०३२

पिक्कल गाउँपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
धनबहादुर कार्की मेयर नेकपा एमाले ३१२४
पार्वती सुनुवार उपमेयर नेकपा एमाले ३२१४

मरिण गाउँपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पानीराज बम्जन मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४४८४
संगीता माझी उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४२३३

सुनकोशी गाउँपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दिपा बोहरा दाहाल मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३४३३
दिर्भ तामाङ उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३४५४

हरिहरपुरगढी गाउँपालिका, सिन्धुली

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कार्स्याङ लामा मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४१६७
अनिताकुमारी रार्इ उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र

मन्थली नगरपालिका, रामेछाप

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रमेश वस्नेत मेयर नेकपा एमाले ६५२९
माया कार्की उपमेयर नेकपा एमाले ६५०७

रामेछाप नगरपालिका, रामेछाप

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नरबहादुर मगर मेयर नेपाली कांग्रेस ४४०२
सिर्जना खड्का उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४३९३

उमाकुण्ड गाउँपालिका, रामेछाप

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
शेरबहादुर सुनुवार मेयर नेकपा एमाले ३१७५
उर्मिला कार्की वस्नेत उपमेयर नेपाली कांग्रेस २३१३

खाँडादेवी गाउँपालिका, रामेछाप

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रेम तामाङ मेयर नेकपा एमाले
मखमली श्रेष्ठ उपमेयर नेकपा एमाले

गोकुलगङ्गा गाउँपालिका, रामेछाप

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खड्गबहादुर सुनुवार मेयर नेकपा एमाले ३५५१
राधिका श्रेष्ठ उपमेयर नेकपा एमाले ३६८८

दोरम्बा गाउँपालिका, रामेछाप

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कमानसिंह मोक्तान मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४२४१
त्रिशला घिसिङ उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४३८९

लिखु गाउँपालिका, रामेछाप

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गोविन्द खड्का मेयर नेकपा एमाले ४५९५
दीपशिखा दाहाल उपमेयर नेकपा एमाले ४६०५

सुनापती गाउँपालिका, रामेछाप

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
धावा लामा मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४७३६
गीता विष्ट उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४८२२

जिरी नगरपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
टंकबहादुर जिरेल मेयर नेकपा एमाले ३२१२
कृष्णमाया बुढाथोकी उपमेयर नेकपा एमाले ३२६८

कालिन्चोक गाउँपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
विनकुमार थामी मेयर नेकपा एमाले ४६०१
कालिका पाठक उपमेयर नेकपा एमाले ४५९०

गौरिशंकर गाउँपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
स्वयमबहादुर खड्का मेयर नेकपा एमाले ३४४०
उर्मीला थामी उपमेयर नेकपा एमाले

तामाकोशी गाउँपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
इश्वरचन्द्र पोखरेल मेयर नेकपा एमाले ४६१५
उर्मीला खड्का उपमेयर नेकपा एमाले ४४२१

मेलुङ गाउँपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नरबहादुर श्रेष्ठ मेयर नेकपा एमाले ४४७५
कल्पना भण्डारी उपमेयर नेकपा एमाले ४४९७

विगु गाउँपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
युधिस्टीर खड्का मेयर नेपाली कांग्रेस ४०३०
सञ्जीव वली उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३२३०

वैतेश्वर गाउँपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
छवी लामा मेयर नेपाली कांग्रेस ७१७९
रविचन्द्र आचार्य उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ७५५२

शैलुङ गाउँपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भरतप्रसाद दुलाल मेयर नेकपा एमाले ४१५७
लालमाया योञ्जन उपमेयर नेकपा एमाले ४१४९

भीमेश्वर नगरपालिका, दोलखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भरतबहादुर केसी मेयर नेकपा एमाले ६८५३
कमला बस्नेत उपमेयर नेकपा एमाले ७०१७

प्रदेश नं ४

कावासोती नगरपालिका, नवलपरासी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
चन्द्रा पुन मेयर नेकपा एमाले १३०४१
प्रेमशंकर मर्दनिया उपमेयर नेकपा एमाले १३४९५

गैंडाकोट नगरपालिका, नवलपरासी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
छत्रराज पौडेल मेयर नेकपा एमाले ११३०२
बिष्णु कंडेल सापकोटा उपमेयर नेपाली कांग्रेस ११५५५

देवचुली नगरपालिका, नवलपरासी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पूर्णकुमार श्रेष्ठ मेयर नेपाली कांग्रेस ८५७९
पार्वती तिवारी उपमेयर नेकपा एमाले ८५१०

मध्यविन्दु नगरपालिका, नवलपरासी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
चन्द्रवहादुर राना मेयर नेपाली कांग्रेस १०९९६
ओम कुमारी महतो उपमेयर नेपाली कांग्रेस १०८३३

बुङ्दीकाली गाउँपालिका, नवलपरासी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दुर्गाबहादुर राना मेयर नेपाली कांग्रेस ३१९१
माया देवी श्रेष्ठ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३००१

बुलिङटार गाउँपालिका, नवलपरासी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
शशी बस्ताकोटी मेयर नेपाली कांग्रेस ४७०८
मैना बिक उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४०५०

विनयी गाउँपालिका, नवलपरासी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
डम्मर जिसी मेयर नेपाली कांग्रेस ६९०९
मीना राना उपमेयर नेपाली कांग्रेस ६८९६

हुप्सेकोट गाउँपालिका, नवलपरासी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लक्ष्मी पाण्डे मेयर नेपाली कांग्रेस ४५९२
कोपिला मल्ल उपमेयर नेकपा एमाले ४४६८

बागलुङ नगरपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
जनकराज पाैडेल मेयर नेकपा एमाले १२३६१
सुरेन्द्र खड्का उपमेयर राप्रपा १११८७

गल्कोट नगरपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भरत शर्मा गैरे मेयर नेपाली कांग्रेस ४८१४
रेणु काउचा उपमेयर नेपाली कांग्रेस ६०९९

जैमिनी नगरपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
इन्द्रराज पाैडेल मेयर नेपाली कांग्रेस ५३५६
लिला राना उपमेयर नेकपा एमाले ४७४०

ढोरपाटन नगरपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
देवकुमार नेपाली मेयर नेकपा एमाले २६९२
कर्मती घर्ती उपमेयर नेकपा एमाले २०७९

वरेङ गाउँपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कृष्णप्रसाद शर्मा मेयर राष्ट्रिय जनमोर्चा ३०३४
दिलकुमारी पुन उपमेयर राष्ट्रिय जनमोर्चा २१६४

काठेखोला गाउँपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अमरबहादुर थापा मेयर नेकपा एमाले ६६९८
अर्जुनबहादुर खत्री उपमेयर राष्ट्रिय जनमोर्चा ६०५३

तमानखोला गाउँपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
जोकलाल बुढा मेयर नेपाली कांग्रेस २२१९
मानसरी शेरचन उपमेयर नेपाली कांग्रेस २११५

ताराखोला गाउँपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रकाश घर्ती मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३३१५
दिलकुमारी पुन उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३०१५

निसीखोला गाउँपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
तारानाथ पाैडेल मेयर नेपाली कांग्रेस २७३७
शोभाकुमारी कार्की उपमेयर नेपाली कांग्रेस २८७२

बडिगाड गाउँपालिका, बाग्लुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
महेरसिंह पाइजा मेयर नेकपा एमाले ४९२१
अमरबहादुर श्रीष उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४२९१

बेनी नगरपालिका, म्याग्दी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
हरिकुमार श्रेष्ठ मेयर नेपाली कांग्रेस ५६७९
सञ्जु बरूवाल उपमेयर राप्रपा सञ्जु बरुवाल थापा

अन्नपुर्ण गाउँपालिका, म्याग्दी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
डम्बबहादुर पुन मेयर नेपाली कांग्रेस ३३२०
केशमाया मगर उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३२४५

धवलागिरी गाउँपालिका, म्याग्दी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
तमसरा पुन मेयर नेकपा एमाले २४६०
रेशम छन्त्याल उपमेयर नेकपा एमाले २४८८

मंगला गाउँपालिका, म्याग्दी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सतप्रसाद रोक्का मेयर नेकपा एमाले ३६१५
सिर्जना केसी उपमेयर नेकपा एमाले ३७०२

मालिका गाउँपालिका, म्याग्दी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
श्रीप्रसाद रोका मेयर नेपाली कांग्रेस २७०६
खरमाया विटालु उपमेयर नेकपा एमाले २६९१

रघुगंगा गाउँपालिका, म्याग्दी

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भवबहादुर भण्डारी मेयर नेपाली कांग्रेस ४४३४
कमला गर्बुजा उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३८४७

गल्याङ नगरपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भूपराज अधिकारी मेयर नेकपा एमाले ६८३८
देवीमाया मगर उपमेयर नेकपा एमाले ८४१४

चापाकोट नगरपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
शिवकुमार गिरी मेयर नेपाली कांग्रेस ५९८९
बिमला श्रेष्ठ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ६३५८

पुतलीबजार नगरपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सीमा क्षेत्री मेयर नेकपा एमाले १०२४९
महेश पुरी उपमेयर नेकपा एमाले १०३८९

भीरकोट नगरपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
छायाँराम खनाल मेयर नेपाली कांग्रेस ६२८७
सीमा केसी कर्माचार्य उपमेयर नेपाली कांग्रेस ५९३७

वालिङ नगरपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दिलिपप्रताप खाँड मेयर नेपाली कांग्रेस १०६००
कल्पना तिवारी उपमेयर नेपाली कांग्रेस ९५१५

अर्जुनचौपारी गाउँपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दीर्घनारायण अर्याल मेयर नेपाली कांग्रेस ३३१९
चुनकुमारी गुरुङ उपमेयर नेकपा एमाले ३२४१

आँधिखोला गाउँपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सुधीर पौडेल मेयर नेकपा एमाले ५०४१
शर्मिला पौडेल उपमेयर नेकपा एमाले ५०८५

कालीगण्डकी गाउँपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खिम थापा मेयर नेकपा एमाले ५०८८
सावित्री कोइराला उपमेयर नेकपा एमाले ५११६

फेदीखोला गाउँपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
घनश्याम सुवेदी मेयर नेकपा एमाले ३८०६
देवी थापा क्षेत्री उपमेयर नेकपा एमाले ३४२८

बिरुवा गाउँपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
चुनप्रसाद शर्मा मेयर नेकपा एमाले ४४०३
देवी थापा मगर उपमेयर नेकपा एमाले ४४७६

हरिनास गाउँपालिका, स्याङजा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खिमनारायण मानन्धर मेयर नेकपा एमाले ३००८
झनमाया पराजुली उपमेयर नेकपा एमाले २९३०

कुश्मा नगरपालिका, पर्वत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रामचन्द्र जोशी मेयर नेपाली कांग्रेस ८०५७
सीताकुमारी काफ्ले लामिछाने उपमेयर नेपाली कांग्रेस ८४१९

फलेवास नगरपालिका, पर्वत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पदमपाणि शर्मा मेयर नेकपा एमाले ६१०३
मञ्जु अधिकारी उपमेयर नेकपा एमाले ५९५४

जलजला गाउँपालिका, पर्वत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
यामबहादुर मल्ल मेयर नेपाली कांग्रेस ३७२३
सीमा पुन उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३७८३

पैयूं गाउँपालिका, पर्वत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खगेन्द्र तिवारी मेयर नेपाली कांग्रेस ३४३१
जसमती गुरूङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३१८४

महाशिला गाउँपालिका, पर्वत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
राजु पौडेल मेयर नेकपा एमाले २४५३
हीरा राना उपमेयर नेकपा एमाले २४८३

मोदी गाउँपालिका, पर्वत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रेम पौडेल मेयर नेकपा एमाले ५६४३
सेती महत उपमेयर नेकपा एमाले ५३९६

विहादी गाउँपालिका, पर्वत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कमलप्रसाद भुसाल मेयर नेकपा एमाले २४२०
डम्बरकुमारी गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले २३१५

घरपझोङ गाउँपालिका, मुस्ताङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अाशबहादुर थकाली मेयर नेकपा एमाले ४५४
शर्मिला गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले ७०७

थासाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बुद्धि शेरचन मेयर नेपाली कांग्रेस ७२८
बालकुमारी शेरचन उपमेयर नेपाली कांग्रेस ७२४

दालोमे गाउँपालिका, मुस्ताङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
राजु विष्ट मेयर स्वतन्त्र ७५५
ढोका गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले २०३

लोमन्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सुवर्णकुमार विष्ट मेयर नेपाली कांग्रेस ६०३
पेमाडोल्मा बिष्ट उपमेयर नेपाली कांग्रेस ६५१

वाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका, मुस्ताङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
फेन्चोकछेप्तेन गुरूङ मेयर नेपाली कांग्रेस ६५४
ढिकी गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले ६४५

चामे गाउँपालिका, मनाङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लोकेन्द्रबहादुर घले मेयर नेकपा एमाले २१४
मुनिन्द्रजंग गुरूङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस १६९

नार्फु, मनाङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
मिङ्मा छिरिङ लामा (निर्विरोध निर्वाचित) मेयर नेपाली कांग्रेस
उपमेयर

नाशोङ, मनाङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
चन्द्र घले मेयर नेपाली कांग्रेस ५८४
कोमलमाया गुरूङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ५४१

नेस्याङ गाउँपालिका, मनाङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कान्छा घले मेयर नेकपा एमाले ६२७
मिङ्खु गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले ६११

पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका, कास्की

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
मानबहादुर जिसी मेयर नेकपा एमाले ६०११८
मञ्जु गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले ५६४४८

अन्नपूर्ण गाउँपालिका, कास्की

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
युवराज कुँवर मेयर नेपाली कांग्रेस ४६७२
खिमकुमारी गुरूङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४४६९

माछापुच्छ्रे गाउँपालिका, कास्की

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कर्ण गुरूङ मेयर नेकपा एमाले ५६०७
कृष्णकुमारी दवाडी उपमेयर नेकपा एमाले ५४७९

मादी गाउँपालिका, कास्की

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बेदबहादुर श्याम मेयर नेकपा एमाले ४६३७
विष्णुकुमारी पौडेल उपमेयर नेकपा एमाले ४५२३

रूपा गाउँपालिका, कास्की

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नवराज अोझा मेयर नेकपा एमाले ४२२२
मनसु्वा गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले ४०१३

भानु नगरपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
उदय गाैली मेयर नेपाली कांग्रेस ९५३८
अाशा थापा उपमेयर नेपाली कांग्रेस ९३१७

भिमाद नगरपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
मेखबहादुर थापा मेयर नेकपा एमाले ६४६४
शारदा खनाल उपमेयर नेकपा एमाले ६७१२

व्यास नगरपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बैकुण्ठ न्याैपाने मेयर नेपाली कांग्रेस १३०५६
मिरा जोशी उपमेयर नेपाली कांग्रेस १३२६०

शुक्लागण्डकी नगरपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
किसान गुरूङ मेयर नेपाली कांग्रेस ९४२४
सविता रसाइली उपमेयर नेकपा एमाले ८९८३

आँबुखैरेनी गाउँपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गिरबहादुर थापा मेयर नेपाली कांग्रेस २५०८
बिमला श्रेष्ठ उपमेयर नेपाली कांग्रेस २२९७

ऋषिङ गाउँपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ मेयर नेपाली कांग्रेस ४९४१
गिनु थापा उपमेयर नेपाली कांग्रेस ५००६

घिरिङ गाउँपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रनबहादुर राना मेयर नेकपा एमाले ३७३०
सरस्वती सिग्देल उपमेयर नेकपा एमाले ३७१३

देवघाट गाउँपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दुर्गावहादुर थापा मेयर नेकपा एमाले २८७९
बिमला थापा उपमेयर नेपाली कांग्रेस २०८६०

म्याग्दे गाउँपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
माया राना मेयर नेपाली कांग्रेस ४५६४
बालकृष्ण घिमिरे उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४७१४

बन्दिपुर गाउँपालिका, तनहुँ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पूर्णसिंह अाले मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २८६३
करूणा गुरूङ उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २६८३

बेसीशहर नगरपालिका, लमजुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गुमानसिंह अर्याल मेयर नेकपा एमाले ७६२४
लक्ष्मी अधिकारी उपमेयर नेकपा एमाले ७५७५

मध्यनेपाल नगरपालिका, लमजुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रमेशकुमार पाण्डे मेयर नेपाली कांग्रेस ३१४२
राजकुमार श्रेष्ठ उपमेयर नेकपा एमाले ३३६०

रार्इनास नगरपालिका, लमजुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सिंहबहादुर थापा मेयर नेकपा एमाले ४२५७
धनकुमारी गुरूङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४१००

सुन्दरबजार नगरपालिका, लमजुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
जनक मिश्र मेयर नेकपा एमाले ४९६९
शान्ता भुजेल उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४३२३

क्व्होलासोथार गाउँपालिका, लमजुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रेमबहादुर घले मेयर नेकपा एमाले ३१४०
कुमारी मुनी गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले १९४०

दूधपोखरी गाउँपालिका, लमजुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
छुपीमाया गुरूङ मेयर नेपाली कांग्रेस २४१३
कमल प्रसाद धिताल उपमेयर नेपाली कांग्रेस २३७३

दोर्दी गाउँपालिका, लमजुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अोमबहादुर गुरूङ मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३६२४
दिलबहादुर घले उपमेयर नेकपा एमाले ४०७८

मर्स्याङदी गाउँपालिका, लमजुङ

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अर्जुन गुरूङ मेयर नेकपा एमाले ४७१२
होमबहादुर बिश्वकर्मा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४१५६

गोरखा नगरपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
राजनराज पन्त मेयर नेपाली कांग्रेस ४७००
बिना श्रेष्ठ उपमेयर नेपाली कांग्रेस १९५९

पालुङटार नगरपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दीपक कँडेल मेयर नेपाली कांग्रेस ४६९८
पम्फा बसेल उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४४९४

सुलीकोट गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बिष्णु भट्ट मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४५०१
सनमाया गुरूङ उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४५०१

सिरानचोक गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
राजु गुरूङ मेयर नेपाली कांग्रेस ३४०२
रीता देवकोटा उपमेयर नेपाली कांग्रेस २१९०

अजिरकोट गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
फणिन्द्र धिताल मेयर नेपाली कांग्रेस ३०३३
चन्द्रमाया गुरूङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३०३३

आरूघाट गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पूर्ण दाहाल मेयर नेपाली कांग्रेस ३४७६
कल्पना नेपाली उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३६०९

गण्डकी गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
होमबहादुर रानामगर मेयर नेपाली कांग्रेस ४१६४
ललिता अधिकारी उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३३११

चुमनुव्री गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
धनबहादुर गुरूङ मेयर नेपाली कांग्रेस १२५३
कुमारी गुरूङ उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १२८५

धार्चे गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सन्तोष गुरूङ मेयर नेपाली कांग्रेस १७०९
फुलमाया गुरूङ उपमेयर नेपाली कांग्रेस १५९५

भिमसेन गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
इश्वर पाण्डे मेयर नेपाली कांग्रेस ३९४३
बिनु वाग्ले उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३९८३

शहिद लखन गाउँपालिका, गोरखा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रमेश थापा मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३८०८
इन्दिरा तिवारी उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३७९८

प्रदेश नं ६

बीरेन्द्रनगर नगरपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
देवकुमार सुवेदी मेयर नेपाली कांग्रेस १४४०५
जानकी सिंह उपमेयर नेपाली कांग्रेस १६०६८

भेरीगंगा नगरपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भूपेन्द्रबहादुर चन्द मेयर नेपाली कांग्रेस ७५४३
रेणु ढकाल उपमेयर नेपाली कांग्रेस ७५७४

गुर्भाकोट नगरपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
हस्त पुन मेयर नेपाली कांग्रेस १००६३
मैना वि.क. उपमेयर नेपाली कांग्रेस ९९७४

पञ्चपुरी नगरपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
उपेन्द्रबहादुर थापा मेयर नेपाली कांग्रेस ५१३८
मुक्तिदेवी पुरी उपमेयर नेपाली कांग्रेस ५२०४

लेकबेशी नगरपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गगनसिंह सुनार मेयर नेकपा एमाले ५७५३
शान्ति छन्तेल उपमेयर नेकपा एमाले ५७४०

चौकुने गाउँपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
धीरबहादुर शाही मेयर नेकपा एमाले ३२४२
उपमेयर

बराहताल गाउँपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
तेजबहादुर बस्नेत मेयर नेपाली कांग्रेस ३२२१
शोभा शर्मा उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३२२२

चिङ्गाड गाउँपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
देवबहादुर चन्द मेयर नेपाली कांग्रेस २९४९
मनमाया आचार्य उपमेयर नेपाली कांग्रेस २८७७

सिम्ता गाउँपालिका, सुर्खेत

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कविन्द्रकुमार केसी मेयर नेकपा एमाले ५३५५
चन्द्राकुमारी शाही उपमेयर नेकपा एमाले ५३४१

नारायण नगरपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रत्नबहादुर खड्का मेयर नेकपा एमाले ४७२५
सावित्री मल्ल उपमेयर नेकपा एमाले ४८६६

दुल्लु नगरपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
घनश्याम भण्डारी मेयर नेपाली कांग्रेस ६३४९
विष्णु थापा उपमेयर नेकपा एमाले ६४७८

चामुण्डा बिन्द्रासैनी नगरपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सूर्य ब. शाही मेयर नेकपा एमाले २७७३
ताराकुमारी खत्री उपमेयर नेकपा एमाले ३९५४

आठबीस नगरपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खड्गराज उपाध्याय मेयर नेकपा एमाले ३९२७
दीपा बाेहरा उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४१८७

भगवतीमाई गाउँपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दान ब. थापा मेयर नेकपा एमाले ३२२९
चन्द्रा रेग्मी उपमेयर नेकपा एमाले २४२१

गुराँस गाउँपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खेमराज वली मेयर नेपाली कांग्रेस ४१६४
दीपाा वि.सी. उपमेयर नेपाली कांग्रेस ४०३७

डुङ्गेश्वर गाउँपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नगेन्द्र ब. मल्ल मेयर नेपाली कांग्रेस २२९६
सीता ज्ञवाली उपमेयर नेपाली कांग्रेस २६२८

नौमुले गाउँपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भदे बुढा मगर मेयर नेपाली कांग्रेस ३१५२
अमूता सिंह उपमेयर नेपाली कांग्रेस ३२८०

महाबु गाउँपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
जंग ब. शाही मेयर नेकपा एमाले ३५२२
प्रेमकुमारी बुढा उपमेयर नेकपा एमाले ३५०८

भैरवी गाउँपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
प्रेम ब. बुढा मेयर नेकपा एमाले ३५८४
पदम कुमारी बिष्ट उपमेयर नेकपा एमाले ३४७८

ठाँटीकाँध गाउँपालिका, दैलेख

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
धिर ब. शाही मेयर नेकपा एमाले १९२४
सुस्मिता सिंह उपमेयर नेकपा एमाले १९७६

भेरी नगरपालिका, जाजरकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
चन्द्रप्रसाद घर्ती मेयर नेकपा एमाले ४२९४
देवी नेपाली उपमेयर नेकपा एमाले ४१५२

छेडागाड नगरपालिका, जाजरकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लालवहादुर महतरा मेयर नेकपा एमाले
सरिता ओली उपमेयर नेकपा एमाले १८२५

त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका, जाजरकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
टेकबहादुर रावल मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३४१८
बालकुमारी बस्नेत उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३२४१

कुसे गाउँपालिका, जाजरकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
हरिचन्द्र बस्नेत मेयर नेपाली कांग्रेस २५०८
रामछाँया शाही उपमेयर नेपाली कांग्रेस २३७८

जुनीचाँदे गाउँपालिका, जाजरकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कृष्ण ब. केसी मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २७७०
शिवा बस्नेत उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र

बारेकोट गाउँपालिका, जाजरकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
महेन्द्र ब. शाह मेयर नेपाली कांग्रेस २१४८
उमा शाही उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २२२४

शिवालय गाउँपालिका, जाजरकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नरेन्द्रकुमार शाही मेयर नेकपा एमाले २०७३
कुमारी थापा उपमेयर नेकपा एमाले २०६३

खाँडाचक्र नगरपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
जसीप्रसाद पाण्डे मेयर नेकपा एमाले २२०८
बिजया विष्ट उपमेयर नेकपा एमाले १९८७

रास्कोट नगरपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
काशिचन्द्र बराल मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २११५
मिमसरा बम उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २२३५

तिलागुफा नगरपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रतनबहादुर शाही, मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १८५१
दर्शना नेपाली उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १५४९

पचालझरना गाउँपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खडकराज सेजुवाल मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १६२३
तारा न्यौपाने उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १५६८

सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
डम्बर शाही मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १७३३
हजुरा बुढा गिरी उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १५४९

नरहरिनाथ गाउँपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
धीरबहादुर बिष्ट मेयर नेकपा एमाले २४६०
आशा बुढा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २२४९

कालिका गाउँपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
खडानन्द चौलागाई मेयर नेकपा एमाले २२७४
पम्फा शाही उपमेयर नेकपा एमाले १९८९

महावै गाउँपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नन्द ब. सिंह मेयर नेपाली कांग्रेस १३५५
मनराज शाही उपमेयर नेकपा एमाले ११३२

पलाता गाउँपालिका, कालिकोट

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लक्ष्मण बम मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १४२०
दाना न्यौपाने उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १३७१

सिमकोट गाउँपालिका, हुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पदम लामा मेयर नेपाली कांग्रेस १३६४
वली राउत उपमेयर स्वतन्त्र १३७५

नाम्खा गाउँपालिका, हुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
विष्णु लामा मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ८३३
पेमा तामाङ उपमेयर स्वतन्त्र ७०४

खार्पुनाथ गाउँपालिका, हुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कर्णा रावल मेयर नेपाली कांग्रेस १११०
सिन्दुर हमाल शाही उपमेयर नेपाली कांग्रेस १०१८

चंखेली गाउँपालिका, हुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
धनमल चाैलागाइ मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १२२४
विमलाकुमारी शाही उपमेयर नेकपा एमाले १०३५

अदानचुली गाउँपालिका, हुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दल फडेर मेयर नेकपा एमाले ११८५
सौमती ऐडी उपमेयर नेकपा एमाले १२३१

ताँजाकोट गाउँपालिका, हुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
बाग्दल मल्ल मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १३७१
मञ्जु बुढा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १२९०

सर्केगाड गाउँपालिका, हुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कृष्ण राेकाय मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १६३६
साउनी फडेरा उपमेयर नेकपा एमाले १६४२

छायाँनाथ रारा नगरपालिका, मुगु

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
हरिजंग शाही मेयर मेयर नेपाली कांग्रेस ३५६०
गाैरिकला सावत उपमेयर नेकपा एमाले ३२२५

मुगुमकार्मारोंग गाउँपालिका, मुगु

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
छिरिङक्याप्ने लामा, अध्यक्ष मेयर नेपाली कांग्रेस ११७०
इटाेल लामा, उपाध्यक्ष उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १०६१

खत्याड गाउँपालिका, मुगु

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
उब्जन शाही मेयर नेकपा एमाले २३०७
जयानन्दा रावल उपमेयर नेकपा एमाले २३२२

सोरू गाउँपालिका, मुगु

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लाेकजंग शाही मेयर नेपाली कांग्रेस १८५४
राज्यलक्ष्मी मल्ल उपमेयर नेकपा एमाले

चन्दननाथ नगरपालिका, जुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
कान्तिका सेजुवाल मेयर नेपाली कांग्रेस २७७७
अप्सरादेवी न्याैपाने महत उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २०१८

कनकासुन्दरी गाउँपालिका, जुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नरवीर रावत मेयर नेपाली कांग्रेस २१२३
उर्मिला भण्डारी उपमेयर नेपाली कांग्रेस

सिंजा गाउँपालिका, जुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
देवलसिंह रावल मेयर नेपाली कांग्रेस
उपमेयर

हिमा गाउँपालिका, जुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रजबहादुर शाही मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १३१७
हिमाली रोकाय उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १३२७

तिला गाउँपालिका, जुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
रतननाथ योगी मेयर नेकपा एमाले १७६८
विष्णुकली रावत उपमेयर नेकपा एमाले १६१३

गुठिचौर गाउँपालिका, जुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
हरि ब. भण्डारी मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १५९६
टीका बाेहाेरा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र

तातोपानी गाउँपालिका, जुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नवराज न्याैपाने मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र २३९१
गंगादेवी उपाध्याय उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र १९६२

पातारासी गाउँपालिका, जुम्ला

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लक्षिमण बाेहाेरा मेयर नेपाली कांग्रेस २३११
रूपकली महतारा उपमेयर नेपाली कांग्रेस २००७

ठुली भेरी नगरपालिका, डोल्पा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गणेशवहादुर शाही मेयर नेकपा एमाले १४७३
योगेन्द्र बहादुर शाही उपमेयर राप्रपा १३२४

त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका, डोल्पा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अाेम ब. बुढा मेयर नेकपा एमाले १६०९
चन्द्रकुमारी बुढा उपमेयर नेकपा एमाले १८४५

डोल्पो बुद्ध गाउँपालिका, डोल्पा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
पेम्बा गुरुङ मेयर स्वतन्त्र ५५३
उपमेयर मलचम्सी, एमाले

शे फोक्सुण्डो गाउँपालिका, डोल्पा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
तसी तुन्डुक गुरुङ मेयर नेकपा एमाले
धावा गुरूङ उपमेयर स्वतन्त्र

जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नरसिंह राेकाय मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ५५६
अमृता लामा उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ५५३

मुड्केचुला गाउँपालिका, डोल्पा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दत्त ब. शाही मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ९३३
सुविता राेकाय उपमेयर नेकपा एमाले ९५९

काईके गाउँपालिका, डोल्पा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
अंगद राना मेयर नेकपा एमाले ९२०
उन्जान बुढा उपमेयर नेकपा एमाले

छार्का ताङसोङ गाउँपालिका, डोल्पा

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सेनाङ गुरुङ मेयर स्वतन्त्र ३०७
टिक्कि गुरूङ उपमेयर नेकपा एमाले ३५६

शारदा नगरपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सुरेश अधिकारी मेयर नेपाली कांग्रेस ४२१४
साबित्रा बस्नेत उपमेयर नेपाली कांग्रेस

बागचौर नगरपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
लोकमान बुढाथोकी मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ५१२१
कल्पना पुन उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ५२१५

बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गोविन्दकुमार पुन मेयर नेकपा एमाले ५०७७
मञ्जु यरी उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४८६२

कालिमाटी गाउँपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
टेक बहादुर ओली मेयर नेकपा एमाले २९४२
सहनशिलता ओली उपमेयर नेकपा एमाले २९४४

त्रिवेणी गाउँपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
मान बहादुर डाँगी मेयर नेपाली कांग्रेस २७६२
करुणा गिरी उपमेयर नेपाली कांग्रेस २६४५

कपुरकोट गाउँपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
भिमवहादुर सेन मेयर नेकपा एमाले ३१५२
इला बुढा उपमेयर नेकपा एमाले ३३८०

छत्रेश्वरी गाउँपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
सन्तोष के.सी. मेयर नेपाली कांग्रेस २९२२
सिता के.सी. उपमेयर नेपाली कांग्रेस २८१४

ढोरचौर गाउँपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
चित्रवहादुर चलाउने मेयर नेकपा एमाले १९२५
पुष्पाकुमारी बोहोरा उपमेयर नेकपा एमाले १९४६

कुमाखमालिका गाउँपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
दिलमाया बुढामगर (सिर्जना) मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३६७३
डिल्लीराज जैशी उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३८१८

दार्मा गाउँपालिका, सल्यान

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
निमराज केसी, (अरुन) मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३६९४
टिका वली उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३६९५

मुसिकोट नगरपालिका, रुकुम

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
देवीलाल गौतम मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४३४०
प्रेमकुमारी सुनार केसी उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४५११

चौरजहारी नगरपालिका, रुकुम

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
विशाल शर्मा मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ५४२०
राधा रोका उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ५३२५

आठबिसकोट नगरपालिका, रुकुम

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
गोरखबहादुर केसी मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ५६२९
गीता नेपाली उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ५६१८

बाँफिकोट गाउँपालिका, रुकुम

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
धर्म ब. के.सी. मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३५६४
मनकला पुन उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३५७९

त्रिवेणी गाउँपालिका, रुकुम

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
झक्कु प्रसाद घर्ती मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३९५८
निर्मला विष्ट उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ३९८०

सानीभेरी गाउँपालिका, रुकुम

विजेता पद पार्टी प्राप्त मत
नर ब. पुन मेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४६५०
इन्दिरा वली उपमेयर नेकपा माओवादी केन्द्र ४६६१