Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
तनहुँ १ - उपनिर्वाचन
तनहुँ
स्वर्णिम वाग्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४९१९
गोबिन्द भट्टराई
नेपाली कांग्रेस
२०१२२
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८४८८
शोभा गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८
Full Details
बारा २ - उपनिर्वाचन
बारा
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२८४१५
शिवचन्द्र कुशवाह
जनमत पार्टी
२३३३४
पुरुषोतम पौडेल
नेकपा एमाले
१०२१६
रमेश खरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८२९
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
क्षेत्र
खोज्नुहोस
झापा
ताप्लेजुङ
ईलाम
मोरङ
सुनसरी
सप्तरी
उदयपुर
धनकुटा
सिराहा
धनुषा
महोत्तरी
सर्लाही
रौतहट
बारा
पर्सा
सिन्धुली
सोलुखुम्बु
संखुवासभा
दोलखा
रामेछाप
काभ्रे
सिन्धुपाल्चोक
रसुवा
नुवाकोट
धादिङ
मकवानपुर
चितवन
भोजपुर
खोटाङ
ओखलढुङ्गा
तेह्रथुम
गोरखा
लम्जुङ
तनहुँ
नवलपरासी
रुपन्देही
कपिलवस्तु
अर्गखाची
पाल्पा
गुल्मी
स्याङ्जा
कास्की
पर्बत
म्याग्दी
मनाङ
मुस्ताङ
डोल्पा
रोल्पा
प्युठान
दाङ
बाँके
बर्दिया
सुर्खेत
सल्यान
जाजरकोट
जुम्ला
दैलेख
कालिकोट
मुगू
हुम्ला
बाजुरा
अछाम
कैलाली
डोटी
बझाङ
दार्चुला
बैतडी
डडेलधुरा
कंचनपुर
पाँचथर
का
ल
भ
रुकुम
बाग्लुङ
सबै
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
रास्वपा
राप्रपा
राष्ट्रिय निकुन्ज
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
उम्मेदवार प्रोफाइल
#resultwithOK
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
प्रतिनिधिसभा परिणाम
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
५७
सिट
(34.55%)
समानुपतिक
२७१५२२५
मत
(26.06%)
३२*
सिट
५७
३२
कुल
८९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
४४
सिट
(26.67%)
समानुपतिक
२८४५६४१
मत
(27.31%)
३४*
सिट
४४
३४
कुल
७८
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
११७५६८४
मत
(11.28%)
१४*
सिट
१८
१४
कुल
३२
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
१०
सिट
(6.06%)
समानुपतिक
२९८६५५
मत
(2.87%)
*
सिट
१०
कुल
१०
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
११३०३४४
मत
(10.85%)
१३*
सिट
९
१३
कुल
२२
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
५८८८४९
मत
(5.65%)
७*
सिट
७
७
कुल
१४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
४२१३१३
मत
(4.04%)
५*
सिट
८
५
कुल
१३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
३९४६५५
मत
(3.79%)
५*
सिट
१
५
कुल
६
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१६७३६७
मत
(1.61%)
*
सिट
४
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७१७२२
मत
(2.61%)
*
सिट
३
कुल
३
राष्ट्रिय जनमोर्चा
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४६२३५
मत
(0.44%)
*
सिट
१
कुल
१
हट सिटहरु
View All
गुल्मी - १
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
३३७४४
निकट
प्रदिप कुमार ज्ञवाली
नेकपा एमाले
३२१५२
तेश्रो
दामोदर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८८२
उदयपुर - १
प्रदेश १
विजयी
डा. नारायण खड्का
नेपाली कांग्रेस
३१२७०
निकट
मन्जु कुमारी चौधरी
नेकपा एमाले
२८८९१
तेश्रो
धुर्व कुमार राय माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९१५
धनुषा - ४
मधेश प्रदेश
विजयी
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
३२२३६
निकट
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
तेश्रो
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
इलाम - १
प्रदेश १
विजयी
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२५७५३
निकट
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
तेश्रो
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
इलाम - २
प्रदेश १
विजयी
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
३००२०
निकट
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
तेश्रो
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
रूपन्देही - ३
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३६७१७
निकट
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
तेश्रो
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
चर्चित उम्मेदवार
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
View All
नेकपा एमाले
विजयी
केपी शर्मा ओली
झापा - ५
५२३१९
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
रबि लामिछाने
चितवन - २
४९२६४
नेकपा एमाले
विजयी
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
काभ्रे - २
४५३४५
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
प्रेम सुवाल
भक्तपुर - १
४२७६१
नेपाली कांग्रेस
विजयी
पूर्णबहादुर खड्का
सुर्खेत - १
४२६०७
माओवादी केन्द्र
विजयी
बर्षमान पुन
रोल्पा - १
४१७१४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
झापा - ३
४०६६२
नेपाली कांग्रेस
विजयी
विश्वप्रकाश शर्मा
झापा - १
३९७६४
प्रदेश चुनाव
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
प्रदेश १
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
६६२९५६
मत
(38.41%)
१२*
सिट
१७
१२
कुल
२९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
६६५४६०
मत
(38.56%)
१५*
सिट
२५
१५
कुल
४०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१८१२४५
मत
(10.5%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
५५९५७
मत
(3.24%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१९८५११
मत
(11.5%)
४*
सिट
२
४
कुल
६
View Details
मधेश प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
४००१४४
मत
(20.49%)
९*
सिट
१३
९
कुल
२२
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१५
सिट
(9.09%)
समानुपतिक
३५१७६८
मत
(18.01%)
८*
सिट
१५
८
कुल
२३
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१८०८६०
मत
(9.26%)
४*
सिट
४
४
कुल
८
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
११३९१५
मत
(5.83%)
३*
सिट
४
३
कुल
७
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
२९८७७४
मत
(15.3%)
७*
सिट
९
७
कुल
१६
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
३२९१७७
मत
(16.86%)
७*
सिट
६
७
कुल
१३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
११३३६४
मत
(5.8%)
२*
सिट
७
२
कुल
९
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
६
कुल
६
View Details
बागमती प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
५०९१९७
मत
(27.24%)
१२*
सिट
२५
१२
कुल
३७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
६०५३५१
मत
(32.39%)
१४*
सिट
१३
१४
कुल
२७
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१४
सिट
(8.48%)
समानुपतिक
२९०७२३
मत
(15.55%)
७*
सिट
१४
७
कुल
२१
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
६९८४६
मत
(3.74%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
२७७२३५
मत
(14.83%)
६*
सिट
७
६
कुल
१३
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
६८८२२
मत
(3.68%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
हाम्रो नेपाली पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४७९६२
मत
(2.57%)
१*
सिट
१
१
कुल
२
View Details
गण्डकी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
३४९८२८
मत
(37.11%)
९*
सिट
१८
९
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
३६७९८९
मत
(39.03%)
१०*
सिट
१२
१०
कुल
२२
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
११६९४५
मत
(12.4%)
३*
सिट
५
३
कुल
८
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
लुम्बिनी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
४९९९८६
मत
(28.13%)
१०*
सिट
१७
१०
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
५७०९२१
मत
(32.12%)
११*
सिट
१८
११
कुल
२९
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१९८४५०
मत
(11.16%)
४*
सिट
५
४
कुल
९
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२७४५२
मत
(7.17%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
६०८८६
मत
(3.42%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
८१६०५
मत
(4.59%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
३७६३१
मत
(2.12%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२५५२१
मत
(7.06%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
३
कुल
३
View Details
कर्णाली प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१७०७५६
मत
(30.37%)
५*
सिट
९
५
कुल
१४
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१८३९५०
मत
(32.71%)
५*
सिट
५
५
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१३७६२९
मत
(24.47%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
सुदूरपश्चिम प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
२६९५६४
मत
(31.63%)
७*
सिट
१२
७
कुल
१९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७४६७५
मत
(32.23%)
७*
सिट
३
७
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
१२१४३१
मत
(14.25%)
३*
सिट
८
३
कुल
११
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
४३८१९
मत
(5.14%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
९८५५९
मत
(11.56%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
काभ्रे - १
काभ्रे
सुर्यमान तामाङ (दोङ)
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४५१२
रेशम बहादुर लामा
नेकपा एमाले
३०५४८
बसु नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६९७
पुर्ण बहादुर विश्वकर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८५३
गणेश कुमार कपाली
नेकपा माले
११२७
Full Details
काभ्रे - २
काभ्रे
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
नेकपा एमाले
विजयी
४५३४५
शिवप्रसाद हुमागाई
नेपाली कांग्रेस
३९४८२
दिनेश हुमागाई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०५७३
यसु आले मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९३३
कृष्ण कुमार वैद्य
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
८०२
Full Details
बझाङ - १
बझाङ
भानुभक्त जोशी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२८४१३
ऐन बहादुर महर
नेकपा एमाले
२७४१२
बिश्व प्रकाश जेठारा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२०८
रामचन्द्र राना
स्वतन्त्र
६३७
प्रेम राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२८
Full Details
सप्तरी - १
सप्तरी
नवल किसोर साह सुडी
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२३६०४
जय कान्त राउत
जनमत पार्टी
१९९९६
रामदेव साह(तेली)
नेपाली कांग्रेस
१४३१२
चन्द्रनारायण यादव
स्वतन्त्र
२८८१
अशोक कुमार मंडल
स्वतन्त्र
२३४५
Full Details
सप्तरी - २
सप्तरी
चन्द्र कान्त राउत
जनमत पार्टी
विजयी
३५०४२
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१६९७९
जय प्रकाश ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
७३४७
बरुण कुमार झा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८१
चिरंजिबी लाल देव
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
२३५
Full Details
सप्तरी - ३
सप्तरी
दिनेश कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६१६६
ताराकान्त चौधरी
नेकपा एमाले
२२३००
अनिश अंसारी
जनमत पार्टी
१५११४
लक्ष्मीकान्त मंडल
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
८७२
गंगाराम ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३९
Full Details
सप्तरी - ४
सप्तरी
तेजु लाल चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३४९१
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७९९७
सुकदेवप्रसाद साह
जनमत पार्टी
१२९२५
बिश्वेन्द्र पासवान
बहुजन शक्ति पार्टी
३१७५
मो. कासीम मिया
स्वतन्त्र
१७१७
Full Details
चितवन - १
चितवन
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४१८९
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
नेकपा एमाले
२६६०८
विश्वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४८
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
१४२०
Full Details
चितवन - २
चितवन
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
४९२६४
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेकपा एमाले
१४६४७
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९५४
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२७७
Full Details
चितवन - ३
चितवन
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३५०६०
भोज राज अधिकारी
माओवादी केन्द्र
२४८२४
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४८४३
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
१२२७५
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६८
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
मुस्ताङ - १
मुस्ताङ
योगेश गौचन थकाली
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९९२
प्रेम प्रसाद तुलाचन
नेकपा एमाले
३०७८
सुदेश गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७
प्रविण कुमार शेरचन
राप्रपा नेपाल
१३
Full Details
सिराहा - १
सिरहा
राम शंकर यादव
नेकपा एमाले
विजयी
२९४६२
पदम नारायण चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२७३७९
युगल किशोर साह
जनमत पार्टी
६८४९
सरिता गिरी
स्वतन्त्र
५०२
राम कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३०४
Full Details
सिराहा - २
सिरहा
राज किशोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१७८
चित्रलेखा यादब
नेपाली कांग्रेस
२३०२८
बिनोद कुमार यादव
जनमत पार्टी
१६९०२
मुरलि मिझार
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७२८
शिव शंकर यादव
हाम्रो नेपाली पार्टी
६९९
Full Details
सिराहा - ३
सिरहा
लिलानाथ श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
२८०६४
विश्वनाथ साह
माओवादी केन्द्र
२६८८२
दिनेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
१११४६
गोवर्धन दास तत्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२५९
दिपक कुमार साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६३
Full Details
सिराहा - ४
सिरहा
बिरेन्द्र प्रसाद महतो
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१०२
वीरेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१६२९४
धर्मनाथ प्रसाद साह
एकीकृत समाजवादी
१४६५३
विमल कुमार तिवारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६८३
नगीना कुमार झा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०७३
Full Details
रोल्पा - १
रोल्पा
बर्षमान पुन
माओवादी केन्द्र
विजयी
४१७१४
पूर्ण बुढामगर
नेकपा एमाले
१६४८५
लीला रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५५६
राम बहादुर वली क्षेत्री
राप्रपा नेपाल
८०३
नाती भाइ ह्योम्बा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१५२
Full Details
म्याग्दी - १
म्याग्दी
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
२०१८९
हरिबहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२४
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९७५
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७६८
Full Details
मुगु - १
मुगु
ऐन बहादुर शाही ठकुरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४७०६
राज बहादुर कार्की
नेकपा एमाले
१०७१०
राज बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२९९
कृष्ण बहादुर सेजुवाल
स्वतन्त्र
६७
भीम चन्द्र हमाल
स्वतन्त्र
३८
Full Details
मकवानपुर - १
मकवानपुर
दिपक बहादुर सिंह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२७८१६
महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
नेपाली कांग्रेस
२५४३४
कमल थापा
नेकपा एमाले
२५४२०
टाका राज थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५६९३
कृष्ण प्रसाद दाहाल
नेकपा माले
७५९
Full Details
मकवानपुर - २
मकवानपुर
महेश कुमार वर्तौला
नेकपा एमाले
विजयी
३४९१६
विरोध खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
३०३९६
भरत पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७००
राजन मैनाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३७
उद्धव प्रसाद अधिकारी
नेकपा माले
१७५२
Full Details
जाजरकोट - १
जाजरकोट
शक्तिबहादुर वस्नेत
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४१५१
निरजप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
२५१२०
नर बहादुर कार्की
स्वतन्त्र
११९१
दिपक खनाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७३८
राज वहादुर शाही
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२९५
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
सिन्धुली - १
सिन्धुली
श्याम कुमार घिमिरे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०३९१
प्रदिप कुमार कटुवाल क्षेत्री (के सी)
नेकपा एमाले
२५५४६
मेनुका ठकुरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६९२
शालीग्राम माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९४०
फणिन्द्र बहादुर श्रेष्ठ
एकीकृत शक्ति नेपाल
३२१
Full Details
सिन्धुली - २
सिन्धुली
लेख नाथ दाहाल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२७५१७
मनोज जंग थापा
नेकपा एमाले
२१६८७
अनोज कुमार दाहाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१५५३
भिष्म राज श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१३४०
भुपेन्द्र विश्वकर्मा
स्वतन्त्र
७०१
Full Details
दार्चुला - १
दार्चुला
दिलेन्द्र प्रसाद बडू
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८५१५
गणेश सिंह ठगुन्ना
नेकपा एमाले
२६३८१
नरेन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३८०
रविन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९८
श्री विश्व राम दुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७८
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
काठमाडौं - १
काठमाडौं
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०१८
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४११५
किरण पौडेल
नेकपा एमाले
३५३२
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी
३१२४
Full Details
काठमाडौं - २
काठमाडौं
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१५२३८
मणिराम फुयाल
नेकपा एमाले
११५६६
कुन्ती देवी पोखरेल (उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
११०२४
ओनसरी घर्ती
माओवादी केन्द्र
९४५९
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी
९४९
Full Details
उम्मेदवार प्रोफाइल
View All
पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
माओवादी
,
गोरखा - २
अनुकूलता खोज्दै गोरखामा प्रचण्ड
उत्तम राज शर्मा (कँडेल)
स्वतन्त्र
,
धादिङ - १
वातावरणको मुद्दा बोकेर चुनावी मैदानमा वामपन्थी नेता
तोसीमा कार्की
रास्वपा
,
ललितपुर - ३
निर्वाचन आइसक्यो, उम्मेदवारी नै अन्योलमा
शंकर पोख्रेल
एमाले
,
दाङ - २
२८ वर्षपछि प्रत्यक्ष निर्वाचित संघीय सांसद बन्ने संघर्ष
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
एमाले
,
काभ्रे - २
कमजोर चुनावी गणितमा दोस्रो विजयको सकस
गोविन्द राज जोशी
स्वतन्त्र
,
तनहुँ - १
आफूलाई केन्द्रमा रोक्ने पौडेललाई जिल्लामै रोक्ने प्रयास
चुनावी समाचार
View All
https://inscricoes.crmvmg.gov.br/
https://wp11.fpe.zcu.cz/
https://kitakeluarga.com/assets/jhon/
https://kitakeluarga.com/assets/sedap/
https://kitakeluarga.com/assets/rans/
https://kitakeluarga.com/assets/davo/
https://kitakeluarga.com/assets/nasgor/
https://kitakeluarga.com/assets/rajabo/
https://kitakeluarga.com/assets/asia/
https://kitakeluarga.com/assets/aha/
https://kitakeluarga.com/assets/bandar/
https://kitakeluarga.com/assets/berkat/
https://kitakeluarga.com/assets/bni4d/
https://kitakeluarga.com/assets/168jp/
https://kitakeluarga.com/assets/dewaho/
https://kitakeluarga.com/assets/dewa/
https://kitakeluarga.com/assets/dewato/
https://lifestars.com.br/
https://www.anequibutine.com/
https://dapuranmu.smkn1bangsri.sch.id/
https://markschultz.com/
https://pqrsf.tecnologicadeloriente.edu.co/
https://farmasi.unismuh.ac.id/
https://coe-psp.dap.edu.ph/
https://smptahfidzzhilalulquran.sch.id/
https://agr.validcertificadora.com.br/
https://www.media.scu.ac.jp/
https://www.sparepartlaptopjogja.com/
https://hotelierbooks.com/
https://webstories.dailymirror.lk/
https://portal.gdse.mindev.gov.gr/
http://www8205ui.sakura.ne.jp/
https://www.library.uniport.edu.ng/
https://comunidad.asuss.gob.bo/
http://edu.helwan.edu.eg/
https://penggarit.desa.id
https://ummaspul.ac.id/
https://centrodeinvestigacioningenieria.udd.cl/
https://coop.ksu.ac.th/
http://www.annehessyoga.de/
https://atendimento.nti.pa.def.br/
https://stasedy.cpas.ac.in/
https://innovation.csjmu.ac.in/
https://madp.unijui.edu.br/
http://ersoz.home.uludag.edu.tr/
http://cochinchestclinic.com/
https://research.jblfmu.edu.ph/
https://bumdeskukuh.com/
https://smpnegeri3tersono.sch.id/
https://icosata.uns.ac.id/
https://lttc-database.eduhk.hk/
https://blog.lnct.ac.in/
https://microcurrentneurofeedback.com/
https://hmgpop.com/
https://lpm.pradita.ac.id/
https://cineverse.id/
https://store.vibe24jam.id/
https://epengembangan.doa.gov.my/
https://silaturahimislamicschool.sch.id/
https://partnerconnect.stormshield.com/
https://labtelufes.ufes.br/
https://ppad.or.id/
https://www.dwiasihjaya.id/
https://wp.tuins.ac.jp/
https://mialmuhajirinwaropen.sch.id/
https://thecitizen2022.kila.ac.in/
https://medphys.royalsurrey.nhs.uk/
https://brands.archify.com/
https://blog.siep.be/
https://sekolah-kesatuan.sch.id/
https://lightingdigital.gov.lk/
https://neo.lcc.uma.es/
https://edeectp.tamphat.edu.vn/
https://rjcorp.iknoortech.com/
https://wordpress.staging.peaceworks.ca/
https://mmy.ac.id/wp-includes/
http://sensors.kyoto-su.ac.jp/
http://boykesoebhali.id/
https://ca.qifeiye.com/
https://ead.cottonbaby.com.br/
https://cac.fortgreen.com.br/
http://ceds.kerala.gov.in/
https://documentos.admision.uc.cl/
https://itsbrasil.org.br/
https://www.laltrariabilitazione.it/
https://www.studiovitulli.it/
https://www.atfal.org.uk/
https://lms.ummaspul.ac.id/
https://indahschool.sch.id/
https://www.institutotomieohtake.org.br/
https://phamduythe.id.vn/
http://mobilidadeurbana.saocarlos.sp.gov.br/
https://race4home.com.my/
https://alumni.smkbahusda.sch.id/
https://www.easy-riders.net/
https://startmyreview.com/
https://www.pasadenanow.com/
https://brandcars.biz.id/
https://bookwebpro.kinokuniya.com/
https://cdsl.qc.ca/
https://guiapernambuco.com.br/
https://pkbmdewifortuna.sch.id/
https://sditaljauharotunnaqiyyah.sch.id/
https://hotelku.co.id/pages/
https://www.satelitnews.co.id/
https://www.ihna.edu.au/
https://koperasi.radenfatah.ac.id/
https://geosena.id/
https://servicelaptopjogja.co.id/
https://fk.unjani.ac.id/
https://sisnasnkv.id/
https://www.corea.co.id/
https://banksumedang.co.id/
http://wordpress.ralisa.co.id/
https://corea.co.id/
https://jurnal.pekalongankab.go.id/
https://siberormas.pekalongankab.go.id/
https://gis.dinhub.pekalongankab.go.id/
https://sigab-puskesmas.pekalongankab.go.id/
https://cydh.acatlan.unam.mx/
https://sditaddawah.sch.id/
http://helpdesk.villanueva.edu/
https://pos.kasual.id/
https://mtsmaarifnu1kembaran.sch.id/
https://rskiasawojajar.co.id/
http://smkpelitapadangan.sch.id/
https://sirip.pekalongankab.go.id/
https://asb.pekalongankab.go.id/
https://lapakberbagi.pekalongankab.go.id/
https://mfmasterapp.com/
https://binarkomputer.com
http://produk.suryaprabha.co.id/
https://fathulhidayah.sch.id
https://pancakarya.com/
https://simatek.id/
https://trimitracell.com/
https://nbagr.icar.gov.in/
https://pecangakan-pemalang.desa.id/
https://partner.betclic.com/
https://psv10.tabippo.net/
http://careerfair.ftu.edu.vn/
https://docs.zapoj.com/
https://m.jskl.edu.my/
https://pmb.undwi.ac.id/
https://musikin.kekitaan.com/
https://ihna.edu.au/
https://bmgk.bg/
https://katalog.pakisjayaabadi.com
https://apecng.co.id/
https://reviewnunghd.com/
https://lpmi.pranataindonesia.ac.id/
https://pnc.universitaspahlawan.ac.id/
https://mamberamorayakab.go.id/
https://femacon.co.id/
https://ludens.museunacional.ufrj.br/
https://cybersecurity.kpi.kharkov.ua/
http://goomail.my.id/
http://nurulitishom.or.id/
http://sdiriyadhusshalihin.sch.id/
http://smpnurulitishom.com/
http://smpnurulitishom.sch.id/
http://ponpesjihadulummah.com/
https://stikomtb.ac.id/web/
https://kmvholding.turist-kavkaz.ru/
https://deportes.elhierro.es/
https://lc.stainidaeladabi.ac.id/
http://test.plm.edu.ph/
https://espen.com.br/
http://app.radis.ufmt.br/
https://www.skibanff.com/
https://polandonthehorizon.pl/
https://ma.fathulhidayah.sch.id/
https://www.amur.com.ar/
https://warraphat.ac.th/
https://kekitaan.com/
https://dlta.moi.gov.ly/
https://ethnography.hus.osaka-u.ac.jp/
https://binarkomputer.com/
https://litera.sch.id/
https://admission.ensea.ed.ci/
https://awards.shethepeople.tv/
https://autism-world.org/
https://redo.co.id/
https://ipdnpress.ipdn.ac.id/
https://coeac.michoacan.gob.mx/
https://palgo.se/
https://tpakd.serdangbedagaikab.go.id/
https://binocs.co/
https://soporte.dotakondor.com/
https://www.cs25.scitec.kobe-u.ac.jp/
https://tickets.syloe.com/
https://www.sojafoerderring.de/
https://www.pimectransformaciodigital.org/
https://www.ensp.pn.gov.mg/
https://silasatu.irigasi.info/
https://mted.gov.to/
https://ucsmtla.edu.mm/
https://support.atecna.fr/
https://fpsi.unmuhjember.ac.id/
https://sci.pbru.ac.th/
https://dp3a.sultengprov.go.id/
https://cawet.desakupemalang.id/
https://pgmi-fitk.iaingorontalo.ac.id/
https://tulisin.kekitaan.com/
http://jurnal.stiemuhcilacap.ac.id/
https://eagle.metro.inter.edu/
https://abadidjaya.id/
https://tuyensinh.uel.edu.vn/
http://blog.onlime.ru/
https://www.onesneed.in/blog/
https://mtsn1llg.sch.id/
http://profesidokter.fk.unand.ac.id/
joker123
https://sdm.satupepi.ac.id/
https://xove.es/idn-slot/
https://co-op.rmuti.ac.th/joker123/
http://seminarioposletras.uff.br/slot-thailand/
https://support.groupeiam.com/idn-poker/
https://elbr.pl/wp-includes/sbobet/
https://dwyerstrategy.canaccordgenuity.com/wp-content_old/demo-slot/
https://abcholiday.com.my/rtp-live/
https://web.udn1.go.th/sv388
https://digitel2.tamphat.edu.vn/media/joker123/
http://pfisr.helwan.edu.eg/idnslot/
https://ibiol.ujk.edu.pl/slot-thailand/
https://duhocngheuc.avt.edu.vn/svv388/
https://mgr.edu.pl/wp-includes/rtplive/
http://iys2.bilecik.edu.tr/wp-includes/sbobet/
https://fe.unmerpas.ac.id/
http://mkim.usk.ac.id/
https://blog.finder.ac.id/
https://pld.unpam.ac.id/
http://www.fvaeaf.org/
https://almuhsin.or.id/
https://ppg.ulb.ac.id/
https://testb.greenpeace.or.id/
https://hr.bmw-bonkowscy.pl/
https://senega.pl/
http://chuckie.cz/
https://support.lfalex.org/
https://www.mirqkarangnongko.sch.id/
http://www.meriss.gob.pe/
http://hangout.pradita.net/
https://ilcc2021.cept.ac.in/
https://cybersecurity.corea.co.id/
https://anequibutine.com/
https://kancelaria.bmw-bonkowscy.pl/
http://lbzy.vip/
http://vigsaude.ensp.fiocruz.br/
https://blog.inmate-lookup.org/
https://buccheri.com/
https://mt3.taowebtrongoi.com/
https://mpm.unand.ac.id/
https://ten-blog.app.artjoker.ua/
https://staging.raywhite.co.nz/
https://huph.edu.vn/
https://sites.uel.br/
https://preprod-avantages.enpc-ediser.com/
https://rangkulteman.id/
https://trj.iptrisakti.ac.id/
https://kimia.unipra.ac.id/
https://esa.sanagustin.ac.id/
https://www7.civil.kyushu-u.ac.jp/
https://super-izolace.cz/
https://raport2020.tauron.pl/
https://bibohair.com/
https://are.bj/
https://papermanshow.ru/
https://iskusstvenniy-sneg.ru
https://antonionguyen.es/slot-dana/
https://kvetinycernaruze.cz/slot88/
http://idcard.mtsalfakhriyahbta.ponpes.id/
https://ankahair.com
https://www.indiana.co.in
https://www.kashmironline.com
https://anthropology.hus.osaka-u.ac.jp
https://behavior.hus.osaka-u.ac.jp
https://www.soyolerdem.edu.mn/
https://portal.jayahost.com/
https://jayanet1.minis.id/
https://josterus.my.id/
https://diskonterus.my.id/
https://elibrary.pec.org.pk/
https://industri.unipra.ac.id/
https://course.internetscholars.in/
https://tracerstudy.umpwr.ac.id/tiktok88/
https://smkn02wajo.sch.id/assets/tiktok88/
https://calibon.calibehr.com/
https://kitakeluarga.com/
https://ecosu.net/
https://umrohtangerang.com/
https://kcsa.org.in/
https://calegpilihanku.com/
https://sonicbell.net/
https://fermera.bg/
https://smpn2awan.sch.id/
https://daytriplearning.pec.org.pk/
https://terbitkalimantan.com/
https://dpwiwoikalsel.or.id/
https://ppdb.smptdaaralhikmah.sch.id/
https://press.up.edu.ph/
https://tc.takumi.ac.id/
https://pasir.desa.id
https://my.idcloudhost.com
https://airlanggatravel.com
https://colegioraindrop.edu.mx
https://demo1.ecosu.net/
https://gga-uat.rsig.gov.mz/
https://kosas.edu.my/menyala/
http://www.teatroprovincial.gob.ar/
https://simlabftb.top/
https://kreasiacara.com/
https://tugas3.my.id
https://seada.cloud
https://argesanas.com.tr
https://www.emtri.co.id
https://erumputternak.com
https://umbpress.umb.ac.id
https://fisip.unis.ac.id/sites/img/
https://e-bagor.sitarokab.go.id
https://www.cesvicolombia.com
https://www.ravinehotel.com/blog/
https://ti.itbmwakatobi.ac.id/
https://www.ska.adv.br/
http://moduloalumnos.uninorte.edu.py/inc/
http://34.95.241.252/
https://solartech.biz.pl
https://inv.scub.net/
https://fgf.com.br
http://agribisnis.faperta.unand.ac.id/images/akun-demo/
https://grs.etixis.infoclip.fr/
http://www.meriss.gob.pe/plan/
https://finearts.csjmu.ac.in
http://13.233.235.75
https://sid.desamangunharjo.online
https://umbpress.umb.ac.id/
https://nss.csjmu.ac.in/
https://kum.edu.pk/kum/
https://sewadaya.com/
https://www.ppitunisia.com/
https://smktjp.sch.id
https://maritime.cutm.ac.in/
https://rbiland.id
https://fazarasrimandiri.com
https://rajawalialamsemesta.com
https://mukhtisystem.com
https://elbr.pl/pieniadze/
https://sid.desamangunharjo.online/
https://pt-abs.co/
http://census.pmdf.df.gov.br/
https://cameliastore28.my.id
https://bolu.id
http://min2lbhnbatu.sch.id/
https://bolu.id/
https://sdtexmacosemarang.sch.id/
http://gruporecursos.dev.br/
https://exa.unne.edu.ar/dirgef/styles/
https://blogs.ui.ranepa.ru/wp-includes/js/tinymce/
https://unipra.ac.id/jurnal/
https://unipra.ac.id/
https://anestesi.fk.unsoed.ac.id/
https://horizontesdeinovacao.pb.gov.br/
https://pizzaatyours.com.au/
https://mayanmonkey.com/
http://d-scale.com
http://103.151.145.16/upload/App/
https://sites.uel.br/ati/
https://pa-ciamis.go.id/
https://pelra.maritim.go.id/
https://sharetea.id/
https://avtochasti.org/
https://dallahgym.com/
https://www.indnews.com.br/
https://majuko.co.id/
https://bms.ac.lk/
https://www.blackwarrior.id/
https://map.fisip.untad.ac.id/
https://blog.dafiti.com.br/
https://jam.uroojuniquegroup.com/
https://citrasat.co.id/
http://www.exboozehound.co.uk/
https://laralink.com/
https://training.taxco-solutions.com/
https://imckrems.tsue.uz/
https://sipsdku.unpam.ac.id/wp-content/cache/
https://sdit.almuhsin.or.id/
https://www.softwebdigital.com
https://woodykidsgalerie.com/
https://blackwarrior.id/
https://mybhb.cloud/
https://futuresummit.mediaoneonline.com/
https://turismo.joaopessoa.pb.gov.br/
https://yakusoen.phar.kyushu-u.ac.jp/
https://sepasi.tubankab.go.id/2019tte/storage/panenslot/
https://prodeskel.binapemdes.kemendagri.go.id/panenslot/
https://setwan.madiunkab.go.id/-/panenslot/
https://cdc.iainptk.ac.id/
https://sepuh.diaryuindra.ac.id/
>