Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
ललितपुर - १
ललितपुर
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३९९२
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
सन्दिप आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४१
सुर्य तामाङ्ग बल
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१७२
Full Details
ललितपुर - २
ललितपुर
प्रेम बहादुर महर्जन
नेकपा एमाले
विजयी
१५०२५
सुदिन शाक्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८८६
बुद्ध रत्न महर्जन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६६६
कृष्ण लाल महर्जन
एकीकृत समाजवादी
८२६४
रघुवर राज थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७७९९
Full Details
ललितपुर - ३
ललितपुर
तोसीमा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३११३६
अमृत खड्का
नेकपा एमाले
१२९६३
पम्फा भुसाल
माओवादी केन्द्र
८७६९
निरन्जन थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३०
राजा राम तण्डुकार
हाम्रो नेपाली पार्टी
१५५४
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
अर्घाखाँची - १
अर्घाखाँची
टोपबहादुर रायमाझी
नेकपा एमाले
विजयी
४२६७५
पुष्पा भुसाल गौतम
नेपाली कांग्रेस
४०९४५
हरीप्रसाद भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२००
होमनारायण वेल्वासे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०८
नेत्रबहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
१६३
Full Details
चितवन - १
चितवन
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४१८९
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
नेकपा एमाले
२६६०८
विश्वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४८
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
१४२०
Full Details
चितवन - २
चितवन
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
४९२६४
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेकपा एमाले
१४६४७
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९५४
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२७७
Full Details
चितवन - ३
चितवन
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३५०६०
भोज राज अधिकारी
माओवादी केन्द्र
२४८२४
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४८४३
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
१२२७५
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६८
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
जुम्ला - १
जुम्ला
ज्ञानबहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२२८१९
गोमा गौतम (कुँवर)
माओवादी केन्द्र
११९५९
रतन नाथ योगी
नेकपा एमाले
६५२८
डिल्ली प्रसाद काफ्ले
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
९५५
डा.कल बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
५४५
Full Details
काठमाडौं - १
काठमाडौं
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०१८
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४११५
किरण पौडेल
नेकपा एमाले
३५३२
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी
३१२४
Full Details
काठमाडौं - २
काठमाडौं
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१५२३८
मणिराम फुयाल
नेकपा एमाले
११५६६
कुन्ती देवी पोखरेल (उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
११०२४
ओनसरी घर्ती
माओवादी केन्द्र
९४५९
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी
९४९
Full Details
काठमाडौं - ३
काठमाडौं
सन्तोष चालिसे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१३८५३
कृष्णबहादुर राई
नेकपा एमाले
१०२७७
दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२६५
गणेश गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७९
निरञ्जन पुडासैनी
स्वतन्त्र
५८२
Full Details
काठमाडौं - ४
काठमाडौं
गगन कुमार थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३०२
राजन भट्टराई
नेकपा एमाले
१३८५५
डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०५०
हेमबहादुर बोम्जन
स्वतन्त्र
२३०८
अर्चन शम्शेर राणा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१२१४
Full Details
काठमाडौं - ५
काठमाडौं
प्रदीप पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१५२६९
ईश्वर पोखरेल
नेकपा एमाले
१०१९०
डा.प्रणय शम्शेर राणा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५४७७
राम प्रसाद उप्रेती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३१६२
श्रीराम गुरुङ
स्वतन्त्र
२७६१
Full Details
काठमाडौं - ६
काठमाडौं
शिशिर खनाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१४२०४
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८९११
भिमसेन दास प्रधान
नेपाली कांग्रेस
८८०५
विष्णु प्रसाद आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८५
संजय मान श्रेष्ठ
स्वतन्त्र
५७७
Full Details
काठमाडौं - ७
काठमाडौं
गणेश पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
८७४३
श्याम कुमार घिमिरे
नेकपा एमाले
६८००
मानुषी यमि भट्टराई (अस्मिता सिहं)
माओवादी केन्द्र
६०६३
धुब विक्रम मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६३
यादध्ब लाल कायष्थ
स्वतन्त्र
२७८२
Full Details
काठमाडौं - ८
काठमाडौं
विराज भक्त श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१०११२
सुमन सायमी
हाम्रो नेपाली पार्टी
६१७९
जीवन राम श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
४८८१
प्रकाश रिमाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३८८
शिव सुन्दर राजवैद्य
नेकपा एमाले
३८९१
Full Details
काठमाडौं - ९
काठमाडौं
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
११९५६
टेक बहादुर पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९६१
कल्पना धमला
माओवादी केन्द्र
६४०२
देवेन्द्र प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४७८५
मिलन पाण्डे
साझा पार्टी नेपाल
२३२७
Full Details
काठमाडौं - १०
काठमाडौं
राजेन्द्र कुमार के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४४६३
हिमेस केसी
नेकपा एमाले
११७९१
प्रदिप विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७३९
बल राम थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६९५९
अन्जना विशंखे
माओवादी केन्द्र
५२६५
Full Details
नवलपुर -1
नवलपुर
शशांक कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७०६७
कृष्ण प्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
२५०४७
राजन गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४३०५
डा. मोहनी लाल भुसाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३४६९
प्रेम छिरी शेर्पा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६६१
Full Details
नवलपुर - २
नवलपुर
विष्णु कुमार कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६१०४
तिल बहादुर महत क्षेत्री
नेकपा एमाले
३४०८३
शालिक राम न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४४३
विष्णु प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२४३
सिंहबहादुर थापा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
६०१
Full Details
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details
पर्सा - १
पर्सा
प्रदिप यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२२५३७
अजय कुमार द्विवेदी
स्वतन्त्र
२०९१७
किरण मान डंगोल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६५९
लक्ष्मण लाल कर्ण
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
१११७
सुन्दर साह कानु
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
२३७
Full Details
पर्सा - २
पर्सा
अजय कुमार चौरसिया
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८४५१
सुरेन्द्रप्रसाद कुर्मी
जनता समाजवादी पार्टी
२२४४५
नरेश कुमार साह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४१
दिपराज पटेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९७९
हरिहर प्रसाद साह(कानु)
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
३४१
Full Details
पर्सा - ३
पर्सा
राज कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२४२६०
सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२४१०९
राज कुमार यादव
नेपाल सुशासन पार्टी
१०४८१
अंगद ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४५५
अशोक कडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९२३
Full Details
पर्सा - ४
पर्सा
रमेश रिजाल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१२२४
जालिम मियाँ मंसुरी
नेकपा एमाले
२५६७१
अवधेश प्रसाद गौरो
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२८३
अजय कुमार यादव
जनमत पार्टी
९४१
रामासिस महतो कोइरी
नेपाली जनता दल
६८२
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
अछाम - १
अछाम
शेर बहादुर कुँवर
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१९५३४
झपट बहादुर बोहरा
नेकपा एमाले
१५०४५
राजन कुँवर
स्वतन्त्र
४३९२
तेज प्रसाद शर्मा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१७१
महेन्द्र बहादुर बोगटी
स्वतन्त्र
१७१
Full Details
अछाम - २
अछाम
पुष्प बहादुर शाह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२२९५४
यज्ञ बहादुर बोगटी
नेकपा एमाले
१६११४
चन्द्र प्रसाद ढुंगाना
स्वतन्त्र
३११
मिन बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६
झंकर बहादुर शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१०८
Full Details
कपिलवस्तु - १
कपिलबस्तु
बलराम अधिकारी
नेकपा एमाले
विजयी
३६६७५
चक्रपाणी खनाल
माओवादी केन्द्र
१८९८३
नरेन्द्र प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
८३९६
राम मिलन थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६०७५
ध्रुव बहादुर रायमाझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३४१
Full Details
कपिलवस्तु - २
कपिलबस्तु
सुरेन्द्रराज आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९०१४
बृजेश कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
३८६९७
सविता शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७४
अकबाल अहमद शाह
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
११२३
विश्वनाथ यादव
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१२८
Full Details
कपिलवस्तु - ३
कपिलबस्तु
मंगल प्रसाद गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२२६१९
अभिषेक प्रताप शाह
नेपाली कांग्रेस
१८९८२
प्रकाश रजौरिया
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४०३०
ईश्वर दयाल मिश्र
जनता प्रगतिशील पार्टी
१२५५७
नरसिहं चौधरी
जनमत पार्टी
२२४५
Full Details
संखुवासभा - १
संखुवासभा
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३२१५८
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेकपा एमाले
२६७१९
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११३६
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी
८११
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
५३२
Full Details