Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
संखुवासभा - १
संखुवासभा
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३२१५८
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेकपा एमाले
२६७१९
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११३६
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी
८११
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
५३२
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details
मोरङ - ६
मोरङ
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
२१३९२
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५३१
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८४८४
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
१२४५
Full Details
अछाम - १
अछाम
शेर बहादुर कुँवर
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१९५३४
झपट बहादुर बोहरा
नेकपा एमाले
१५०४५
राजन कुँवर
स्वतन्त्र
४३९२
तेज प्रसाद शर्मा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१७१
महेन्द्र बहादुर बोगटी
स्वतन्त्र
१७१
Full Details
अछाम - २
अछाम
पुष्प बहादुर शाह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२२९५४
यज्ञ बहादुर बोगटी
नेकपा एमाले
१६११४
चन्द्र प्रसाद ढुंगाना
स्वतन्त्र
३११
मिन बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६
झंकर बहादुर शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१०८
Full Details
कैलाली - १
कैलाली
रन्जिता श्रेष्ठ
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
३०४०४
राम जनम चौधरी
नेपाली कांग्रेस
१८०८१
तपेन्द्रबहादुर रावल
नेकपा एमाले
५९१०
लोकेन्द्र कुँवर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३६४८
टंक प्रसाद जैशी(ढुंगाना)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८६९
Full Details
कैलाली - २
कैलाली
अरुन कुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
२१८७१
झपट बहादुर रावल
नेकपा एमाले
१६१२८
भगत बहादुर बढुवाल
माओवादी केन्द्र
१५११६
भरत सिहं वि.सि.(बुढाक्षेत्री)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७८४
रमेश कुमार रावल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३१८
Full Details
कैलाली - ३
कैलाली
गंगा राम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
२३१२०
कृष्ण कुमार चौधरी
माओवादी केन्द्र
१७७४९
गौरी शंकर चौधरी
नेकपा एमाले
९८७४
बिरेन्द्र बहादुर बम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०४५
परेक बहादुर रावल
नेकपा माले
९९०
Full Details
कैलाली - ४
कैलाली
विर बहादुर बलायर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६२७५
लेखराज भट्ट
नेकपा एमाले
२२६६३
कइयाँ चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६२३३
गोविन्द प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२२३०
जय बहादुर धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७०
Full Details
कैलाली - ५
कैलाली
डिल्ली राज पन्त
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३९२
नारदमुनि राना
नेकपा एमाले
२०३१८
पुष्करनाथ ओझा
स्वतन्त्र
८३४९
जगदीश चौधरी
स्वतन्त्र
७४६०
इश्वरी विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४०४
Full Details
दैलेख - १
दैलेख
अम्मर बहादुर थापा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१८२९७
रविन्द्र राज शर्मा
नेकपा एमाले
१७४४५
कुन्तीकुमारी शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६१२
प्रकाश गुरुङ्ग
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
६९८
ईन्द्र प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८७
Full Details
दैलेख - २
दैलेख
दिक्पाल कुमार शाहि
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०१५८
लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल
नेकपा एमाले
२०००५
केसेन्द्र प्रकाश कार्की
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३०८४
बखत बहादुर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१३
लोकेन्द्रराज गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८८
Full Details
चितवन - १
चितवन
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४१८९
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
नेकपा एमाले
२६६०८
विश्वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४८
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
१४२०
Full Details
चितवन - २
चितवन
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
४९२६४
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेकपा एमाले
१४६४७
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९५४
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२७७
Full Details
चितवन - ३
चितवन
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३५०६०
भोज राज अधिकारी
माओवादी केन्द्र
२४८२४
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४८४३
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
१२२७५
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६८
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - १
सिन्धुपाल्चोक
माधव सापकोटा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०३७४
सरेश नेपाल
नेकपा एमाले
२७०१८
दिनेश श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४९८
नारायण पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४७
कृष्ण बहादुर ठकुरी
नेकपा माले
११११
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - २
सिन्धुपाल्चोक
मोहन बहादुर बस्नेत
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९३६७
शेर बहादुर तामाङग
नेकपा एमाले
२७४९३
नर सिं श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८१९
माया गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४५२
कवि राज गिरी
नेकपा माले
६१२
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
भक्तपुर - १
भक्तपुर
प्रेम सुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
४२७६१
नवराज गेलाल
नेकपा एमाले
११९६८
भरत बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९३०३
सुनिल गोठे
माओवादी केन्द्र
५२८३
माधव खत्री
राप्रपा नेपाल
७१७
Full Details
भक्तपुर - २
भक्तपुर
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४२३९
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२३२८२
अनुराधा थापा मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७१२७
साजन वि.क.
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४०९८
मोहन के.सी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५६९
Full Details
मनाङ - १
मनाङ
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५७५
पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
२२४७
मुख्या गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५
Full Details
धनकुटा - १
धनकुटा
राजेन्द्र कुमार राई
नेकपा एमाले
विजयी
३०१०१
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
५९२६
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०५९
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
६२५
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
अर्घाखाँची - १
अर्घाखाँची
टोपबहादुर रायमाझी
नेकपा एमाले
विजयी
४२६७५
पुष्पा भुसाल गौतम
नेपाली कांग्रेस
४०९४५
हरीप्रसाद भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२००
होमनारायण वेल्वासे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०८
नेत्रबहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
१६३
Full Details
ताप्लेजुङ - १
ताप्लेजुङ
योगेशकुमार भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
२१९४३
खेलप्रसाद बुडाक्षेत्री
माओवादी केन्द्र
२१७५३
होमप्रसाद तुम्बाहाम्फे
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
९४१
चन्द्र मादेन
जनता समाजवादी पार्टी
६२८
रामबहादुर कार्की
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०६
Full Details
पाल्पा - १
पाल्पा
नारायण प्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३११०३
ज्ञान बहादुर गाहा
नेपाली कांग्रेस
२०२५६
विपिन कडेल
स्वतन्त्र
२८६३
थम्मन बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२०४५
ज्ञान बहादुर सिंजाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५८
Full Details
पाल्पा - २
पाल्पा
ठाकुर प्रसाद गैरे
नेकपा एमाले
विजयी
२७८१७
सोमप्रसाद पाण्डेय
एकीकृत समाजवादी
२३८५१
सोमप्रसाद गैरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५१८०
मन बहादुर दर्लामी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१६०४
हुमबहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
५१७
Full Details
मुस्ताङ - १
मुस्ताङ
योगेश गौचन थकाली
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९९२
प्रेम प्रसाद तुलाचन
नेकपा एमाले
३०७८
सुदेश गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७
प्रविण कुमार शेरचन
राप्रपा नेपाल
१३
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details