Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
तनहुँ १ - उपनिर्वाचन
तनहुँ
स्वर्णिम वाग्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४९१९
गोबिन्द भट्टराई
नेपाली कांग्रेस
२०१२२
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८४८८
शोभा गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८
Full Details
बारा २ - उपनिर्वाचन
बारा
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२८४१५
शिवचन्द्र कुशवाह
जनमत पार्टी
२३३३४
पुरुषोतम पौडेल
नेकपा एमाले
१०२१६
रमेश खरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८२९
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
क्षेत्र
खोज्नुहोस
झापा
ताप्लेजुङ
ईलाम
मोरङ
सुनसरी
सप्तरी
उदयपुर
धनकुटा
सिराहा
धनुषा
महोत्तरी
सर्लाही
रौतहट
बारा
पर्सा
सिन्धुली
सोलुखुम्बु
संखुवासभा
दोलखा
रामेछाप
काभ्रे
सिन्धुपाल्चोक
रसुवा
नुवाकोट
धादिङ
मकवानपुर
चितवन
भोजपुर
खोटाङ
ओखलढुङ्गा
तेह्रथुम
गोरखा
लम्जुङ
तनहुँ
नवलपरासी
रुपन्देही
कपिलवस्तु
अर्गखाची
पाल्पा
गुल्मी
स्याङ्जा
कास्की
पर्बत
म्याग्दी
मनाङ
मुस्ताङ
डोल्पा
रोल्पा
प्युठान
दाङ
बाँके
बर्दिया
सुर्खेत
सल्यान
जाजरकोट
जुम्ला
दैलेख
कालिकोट
मुगू
हुम्ला
बाजुरा
अछाम
कैलाली
डोटी
बझाङ
दार्चुला
बैतडी
डडेलधुरा
कंचनपुर
पाँचथर
का
ल
भ
रुकुम
बाग्लुङ
सबै
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
रास्वपा
राप्रपा
राष्ट्रिय निकुन्ज
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
उम्मेदवार प्रोफाइल
#resultwithOK
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
प्रतिनिधिसभा परिणाम
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
५७
सिट
(34.55%)
समानुपतिक
२७१५२२५
मत
(26.06%)
३२*
सिट
५७
३२
कुल
८९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
४४
सिट
(26.67%)
समानुपतिक
२८४५६४१
मत
(27.31%)
३४*
सिट
४४
३४
कुल
७८
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
११७५६८४
मत
(11.28%)
१४*
सिट
१८
१४
कुल
३२
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
१०
सिट
(6.06%)
समानुपतिक
२९८६५५
मत
(2.87%)
*
सिट
१०
कुल
१०
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
११३०३४४
मत
(10.85%)
१३*
सिट
९
१३
कुल
२२
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
५८८८४९
मत
(5.65%)
७*
सिट
७
७
कुल
१४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
४२१३१३
मत
(4.04%)
५*
सिट
८
५
कुल
१३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
३९४६५५
मत
(3.79%)
५*
सिट
१
५
कुल
६
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१६७३६७
मत
(1.61%)
*
सिट
४
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७१७२२
मत
(2.61%)
*
सिट
३
कुल
३
राष्ट्रिय जनमोर्चा
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४६२३५
मत
(0.44%)
*
सिट
१
कुल
१
हट सिटहरु
View All
ललितपुर - १
बागमती प्रदेश
विजयी
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
२३९९२
निकट
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
तेश्रो
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
इलाम - २
प्रदेश १
विजयी
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
३००२०
निकट
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
तेश्रो
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
रूपन्देही - ३
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३६७१७
निकट
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
तेश्रो
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
उदयपुर - १
प्रदेश १
विजयी
डा. नारायण खड्का
नेपाली कांग्रेस
३१२७०
निकट
मन्जु कुमारी चौधरी
नेकपा एमाले
२८८९१
तेश्रो
धुर्व कुमार राय माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९१५
गुल्मी - १
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
३३७४४
निकट
प्रदिप कुमार ज्ञवाली
नेकपा एमाले
३२१५२
तेश्रो
दामोदर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८८२
सर्लाही - २
मधेश प्रदेश
विजयी
महिन्द्र राय यादव
माओवादी केन्द्र
२३५२९
निकट
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२१५१६
तेश्रो
राज नारायण साह
नेकपा एमाले
१४८१९
चर्चित उम्मेदवार
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
View All
नेकपा एमाले
विजयी
केपी शर्मा ओली
झापा - ५
५२३१९
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
रबि लामिछाने
चितवन - २
४९२६४
नेकपा एमाले
विजयी
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
काभ्रे - २
४५३४५
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
प्रेम सुवाल
भक्तपुर - १
४२७६१
नेपाली कांग्रेस
विजयी
पूर्णबहादुर खड्का
सुर्खेत - १
४२६०७
माओवादी केन्द्र
विजयी
बर्षमान पुन
रोल्पा - १
४१७१४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
झापा - ३
४०६६२
नेपाली कांग्रेस
विजयी
विश्वप्रकाश शर्मा
झापा - १
३९७६४
प्रदेश चुनाव
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
प्रदेश १
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
६६२९५६
मत
(38.41%)
१२*
सिट
१७
१२
कुल
२९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
६६५४६०
मत
(38.56%)
१५*
सिट
२५
१५
कुल
४०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१८१२४५
मत
(10.5%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
५५९५७
मत
(3.24%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१९८५११
मत
(11.5%)
४*
सिट
२
४
कुल
६
View Details
मधेश प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
४००१४४
मत
(20.49%)
९*
सिट
१३
९
कुल
२२
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१५
सिट
(9.09%)
समानुपतिक
३५१७६८
मत
(18.01%)
८*
सिट
१५
८
कुल
२३
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१८०८६०
मत
(9.26%)
४*
सिट
४
४
कुल
८
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
११३९१५
मत
(5.83%)
३*
सिट
४
३
कुल
७
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
२९८७७४
मत
(15.3%)
७*
सिट
९
७
कुल
१६
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
३२९१७७
मत
(16.86%)
७*
सिट
६
७
कुल
१३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
११३३६४
मत
(5.8%)
२*
सिट
७
२
कुल
९
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
६
कुल
६
View Details
बागमती प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
५०९१९७
मत
(27.24%)
१२*
सिट
२५
१२
कुल
३७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
६०५३५१
मत
(32.39%)
१४*
सिट
१३
१४
कुल
२७
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१४
सिट
(8.48%)
समानुपतिक
२९०७२३
मत
(15.55%)
७*
सिट
१४
७
कुल
२१
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
६९८४६
मत
(3.74%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
२७७२३५
मत
(14.83%)
६*
सिट
७
६
कुल
१३
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
६८८२२
मत
(3.68%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
हाम्रो नेपाली पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४७९६२
मत
(2.57%)
१*
सिट
१
१
कुल
२
View Details
गण्डकी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
३४९८२८
मत
(37.11%)
९*
सिट
१८
९
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
३६७९८९
मत
(39.03%)
१०*
सिट
१२
१०
कुल
२२
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
११६९४५
मत
(12.4%)
३*
सिट
५
३
कुल
८
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
लुम्बिनी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
४९९९८६
मत
(28.13%)
१०*
सिट
१७
१०
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
५७०९२१
मत
(32.12%)
११*
सिट
१८
११
कुल
२९
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१९८४५०
मत
(11.16%)
४*
सिट
५
४
कुल
९
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२७४५२
मत
(7.17%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
६०८८६
मत
(3.42%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
८१६०५
मत
(4.59%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
३७६३१
मत
(2.12%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२५५२१
मत
(7.06%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
३
कुल
३
View Details
कर्णाली प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१७०७५६
मत
(30.37%)
५*
सिट
९
५
कुल
१४
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१८३९५०
मत
(32.71%)
५*
सिट
५
५
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१३७६२९
मत
(24.47%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
सुदूरपश्चिम प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
२६९५६४
मत
(31.63%)
७*
सिट
१२
७
कुल
१९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७४६७५
मत
(32.23%)
७*
सिट
३
७
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
१२१४३१
मत
(14.25%)
३*
सिट
८
३
कुल
११
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
४३८१९
मत
(5.14%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
९८५५९
मत
(11.56%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
सर्लाही - १
सर्लाही
राम प्रकाश चौधरी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२४८३८
मान बहादुर खड्का
स्वतन्त्र
१८४०४
प्रमोद साह
जनता समाजवादी पार्टी
१४२५५
राम विश्वास राय
जनमत पार्टी
४०९६
राम दुलार महतो
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२५३
Full Details
सर्लाही - २
सर्लाही
महिन्द्र राय यादव
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३५२९
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२१५१६
राज नारायण साह
नेकपा एमाले
१४८१९
नरेश प्रसाद कुशवाहा
जनमत पार्टी
६५५४
मोस्तकिम अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
१०६४
Full Details
सर्लाही - ३
सर्लाही
हरि प्रसाद उप्रेती
नेकपा एमाले
विजयी
३२९३८
नरेन्द्र साह कलवार
माओवादी केन्द्र
३२१६८
त्रिभुवन कुमार सिंह
जनमत पार्टी
५५१९
पञ्च बहादुर सिङ्गतान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५६६
राज कुमार पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
१११५
Full Details
सर्लाही - ४
सर्लाही
अमरेश कुमार सिह
स्वतन्त्र
विजयी
२००१७
नागेन्द्र कुमार
नेपाली कांग्रेस
१८२५२
मधुमाला कुमारी यादव
स्वतन्त्र
१४६२२
राकेश कुमार मिश्र
जनता समाजवादी पार्टी
५८१३
राजा राम पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
५१५८
Full Details
डडेलधुरा - १
डडेलधुरा
शेरबहादुर देउवा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५५३४
सागर ढकाल
स्वतन्त्र
१३०४२
कर्ण बहादुर मल्ल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
७५३५
गोविन्द खडायत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८४
कर्ण सिंह रावल
स्वतन्त्र
४४२
Full Details
महोत्तरी - १
महोत्तरी
लझ्मी महतो काेइरी
नेकपा एमाले
विजयी
२३४०२
गिरिराज मणी पोखरेल
माओवादी केन्द्र
२२३७२
पोषण बहादुर थापा
स्वतन्त्र
७८१२
राज किशोर साह
जनमत पार्टी
३५९८
खेम कुमारी भुर्तेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०६४
Full Details
महोत्तरी - २
महोत्तरी
शरत सिंह भण्डारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२५१९०
विजय कुमार सिंह
तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी
१११२०
राम परिक्षण यादव
नेकपा एमाले
१०२५८
उमेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
५९७१
प्रदिप कुमार यादव
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
८१८
Full Details
महोत्तरी - ३
महोत्तरी
महन्थ ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
१६३७५
हरि नारायण यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१४३२५
राम आधार कापर
स्वतन्त्र
१२७३३
इलियास अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
४९४९
मृगेन्द्र यादव
जनमत पार्टी
४२५२
Full Details
महोत्तरी - ४
महोत्तरी
महेन्द्र कुमार राय
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५४२०
सुरेन्द्रकुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२१२९६
मनोज कुमार साह
जनमत पार्टी
१००३९
शिवजी यादव
जनता प्रगतिशील पार्टी
४९८
सुबराती मंसुर
हाम्रो नेपाली पार्टी
४५०
Full Details
दैलेख - १
दैलेख
अम्मर बहादुर थापा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१८२९७
रविन्द्र राज शर्मा
नेकपा एमाले
१७४४५
कुन्तीकुमारी शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६१२
प्रकाश गुरुङ्ग
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
६९८
ईन्द्र प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८७
Full Details
दैलेख - २
दैलेख
दिक्पाल कुमार शाहि
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०१५८
लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल
नेकपा एमाले
२०००५
केसेन्द्र प्रकाश कार्की
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३०८४
बखत बहादुर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१३
लोकेन्द्रराज गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८८
Full Details
रसुवा - १
रसुवा
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१८२३५
छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
नेकपा एमाले
८६१४
विकाश गलान
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२१०
मिन नाथ देबकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६५
टिका प्रसाद देवकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७५
Full Details
नवलपुर -1
नवलपुर
शशांक कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७०६७
कृष्ण प्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
२५०४७
राजन गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४३०५
डा. मोहनी लाल भुसाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३४६९
प्रेम छिरी शेर्पा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६६१
Full Details
नवलपुर - २
नवलपुर
विष्णु कुमार कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६१०४
तिल बहादुर महत क्षेत्री
नेकपा एमाले
३४०८३
शालिक राम न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४४३
विष्णु प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२४३
सिंहबहादुर थापा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
६०१
Full Details
धनुषा - १
धनुषा
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२७४३१
मातृका प्रसाद यादव
माओवादी केन्द्र
२१४८३
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
१४६६७
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८२८३
धर्मेन्द्र कुमार राय
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६४
Full Details
धनुषा - २
धनुषा
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०११२
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
१९९५५
राम चन्द्र झा
एकीकृत समाजवादी
१३६०५
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१२९०१
जय नारायण साह
जनमत पार्टी
९९९२
Full Details
धनुषा - ३
धनुषा
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेकपा एमाले
विजयी
३३३५५
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२३६८६
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
७३७४
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५६
उमेश साह
स्वतन्त्र
५७१
Full Details
धनुषा - ४
धनुषा
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
विजयी
३२२३६
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
कृष्ण कुमार महतो
स्वतन्त्र
४३४३
संजय कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११२१
Full Details
जाजरकोट - १
जाजरकोट
शक्तिबहादुर वस्नेत
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४१५१
निरजप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
२५१२०
नर बहादुर कार्की
स्वतन्त्र
११९१
दिपक खनाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७३८
राज वहादुर शाही
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२९५
Full Details
तेह्रथुम - १
तेह्रथुम
सिता गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१९७०२
बिजय सुब्बा
नेकपा एमाले
१८६२३
विष्णु कुमार चोङवाङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७२३
युव राम गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४१५
नारायण मान गुरुङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
११८
Full Details
पर्सा - १
पर्सा
प्रदिप यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२२५३७
अजय कुमार द्विवेदी
स्वतन्त्र
२०९१७
किरण मान डंगोल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६५९
लक्ष्मण लाल कर्ण
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
१११७
सुन्दर साह कानु
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
२३७
Full Details
पर्सा - २
पर्सा
अजय कुमार चौरसिया
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८४५१
सुरेन्द्रप्रसाद कुर्मी
जनता समाजवादी पार्टी
२२४४५
नरेश कुमार साह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४१
दिपराज पटेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९७९
हरिहर प्रसाद साह(कानु)
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
३४१
Full Details
पर्सा - ३
पर्सा
राज कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२४२६०
सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२४१०९
राज कुमार यादव
नेपाल सुशासन पार्टी
१०४८१
अंगद ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४५५
अशोक कडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९२३
Full Details
पर्सा - ४
पर्सा
रमेश रिजाल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१२२४
जालिम मियाँ मंसुरी
नेकपा एमाले
२५६७१
अवधेश प्रसाद गौरो
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२८३
अजय कुमार यादव
जनमत पार्टी
९४१
रामासिस महतो कोइरी
नेपाली जनता दल
६८२
Full Details
रोल्पा - १
रोल्पा
बर्षमान पुन
माओवादी केन्द्र
विजयी
४१७१४
पूर्ण बुढामगर
नेकपा एमाले
१६४८५
लीला रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५५६
राम बहादुर वली क्षेत्री
राप्रपा नेपाल
८०३
नाती भाइ ह्योम्बा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१५२
Full Details
रूपन्देही - १
रूपन्देही
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
विजयी
२४८८२
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१३९६२
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
५१६९
Full Details
रूपन्देही - २
रूपन्देही
विष्णुप्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
विजयी
२७१४८
गणेश पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२५७८२
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
२२०१०
रुप सिंह थापा
स्वतन्त्र
१०२९
प्रदिप ज्ञवाली
स्वतन्त्र
४८८
Full Details
रूपन्देही - ३
रूपन्देही
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३६७१७
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
तुल्सी प्रसाद थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
४७५१
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
३३१७
Full Details
रूपन्देही - ४
रूपन्देही
सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२८०००
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
२२७०४
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
१५५२६
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६२३
महेन्द्र नाथ सिह राय
नेपाल जनता पार्टी
१०८६
Full Details
रूपन्देही - ५
रूपन्देही
बासु देव घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
३६८२२
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
२७१२०
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
८३९०
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८७६
शब्बीर अहमद खाँ
स्वतन्त्र
५३६
Full Details
उम्मेदवार प्रोफाइल
View All
झलनाथ खनाल
ए. समाजवादी
,
इलाम - १
अन्तिम प्रतिस्पर्धामा गठबन्धनको भर
विनोद कुमार चौधरी
कांग्रेस
,
नवलपरासी - १
रेञ्जरोभरबाट ओर्लिएर टुकटुके चढेका विनोद चौधरी
राम कुमार राई
स्वतन्त्र
,
उदयपुर - २
बलिया बागी
गोविन्द राज जोशी
स्वतन्त्र
,
तनहुँ - १
आफूलाई केन्द्रमा रोक्ने पौडेललाई जिल्लामै रोक्ने प्रयास
शिवप्रसाद हुमागाई
कांग्रेस
,
काभ्रे - २
खारिएका उम्मेदवार, अनुकूल अंकगणित
सोमप्रसाद पाण्डेय
ए. समाजवादी
,
पाल्पा - २
पहिला काँध थाप्ने चेलासँग अहिले सिंगौरी
चुनावी समाचार
View All