Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
मनाङ - १
मनाङ
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५७५
पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
२२४७
मुख्या गुरुङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५
Full Details
सुनसरी - १
सुनसरी
अशोककुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१७०५९
गोमा तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६६०६
मुक्सामहाङ्ग सुब्बा
माओवादी केन्द्र
१३०८७
अशोककुमार राई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८८४
मनोज कुमार मेयाङ्गबो
स्वतन्त्र
७८१२
Full Details
सुनसरी - २
सुनसरी
भीमप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३२०२४
सिताराम महतो
नेपाली कांग्रेस
२६०६८
लाल बिक्रम थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९३९१
दिनेश कुमार बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४२६९
रामानन्द मेहता
जनमत पार्टी
११९२
Full Details
सुनसरी - ३
सुनसरी
भगवती चौधरी
नेकपा एमाले
विजयी
४०७८८
विजय कुमार गच्छदार
नेपाली कांग्रेस
३५६००
कमल बाबु मैनाली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४५३
कुलदीप चौधरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९०३
यज्ञ बहादुर कटुवाल
हाम्रो नेपाली पार्टी
९४४
Full Details
सुनसरी - ४
सुनसरी
ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०४८३
जगदिश प्रसाद कुसियैत
नेकपा एमाले
३०३७१
विध्यानन्द यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२३२
जिवन कुमार श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३१८१
खालिद हुसेन हक
स्वतन्त्र
२४५७
Full Details
म्याग्दी - १
म्याग्दी
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
२०१८९
हरिबहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२४
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९७५
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७६८
Full Details
जुम्ला - १
जुम्ला
ज्ञानबहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२२८१९
गोमा गौतम (कुँवर)
माओवादी केन्द्र
११९५९
रतन नाथ योगी
नेकपा एमाले
६५२८
डिल्ली प्रसाद काफ्ले
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
९५५
डा.कल बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
५४५
Full Details
भोजपुर - १
भोजपुर
सुदन किराती
माओवादी केन्द्र
विजयी
२८५५८
शेरधन राई
नेकपा एमाले
२६१९३
डा.सुरेश बस्नेत
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१०८७
ध्रुव छाङछा दुमिहाङ्ग राई
जनता समाजवादी पार्टी
९४२
सनम छिरिङ शेर्पा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५००
Full Details
महोत्तरी - १
महोत्तरी
लझ्मी महतो काेइरी
नेकपा एमाले
विजयी
२३४०२
गिरिराज मणी पोखरेल
माओवादी केन्द्र
२२३७२
पोषण बहादुर थापा
स्वतन्त्र
७८१२
राज किशोर साह
जनमत पार्टी
३५९८
खेम कुमारी भुर्तेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०६४
Full Details
महोत्तरी - २
महोत्तरी
शरत सिंह भण्डारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२५१९०
विजय कुमार सिंह
तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी
१११२०
राम परिक्षण यादव
नेकपा एमाले
१०२५८
उमेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
५९७१
प्रदिप कुमार यादव
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
८१८
Full Details
महोत्तरी - ३
महोत्तरी
महन्थ ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
१६३७५
हरि नारायण यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१४३२५
राम आधार कापर
स्वतन्त्र
१२७३३
इलियास अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
४९४९
मृगेन्द्र यादव
जनमत पार्टी
४२५२
Full Details
महोत्तरी - ४
महोत्तरी
महेन्द्र कुमार राय
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५४२०
सुरेन्द्रकुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२१२९६
मनोज कुमार साह
जनमत पार्टी
१००३९
शिवजी यादव
जनता प्रगतिशील पार्टी
४९८
सुबराती मंसुर
हाम्रो नेपाली पार्टी
४५०
Full Details
कालीकोट - १
कालीकोट
महेन्द्र बहादुर शाही
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३७२७
श्री नगीन्द्र शाही
नेकपा एमाले
१६७१८
धन बहादुर बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९३
खड्ग राज शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
११०२
काशी चन्द्र बराल
स्वतन्त्र
९०६
Full Details
संखुवासभा - १
संखुवासभा
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३२१५८
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेकपा एमाले
२६७१९
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११३६
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी
८११
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
५३२
Full Details
जाजरकोट - १
जाजरकोट
शक्तिबहादुर वस्नेत
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४१५१
निरजप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
२५१२०
नर बहादुर कार्की
स्वतन्त्र
११९१
दिपक खनाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७३८
राज वहादुर शाही
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२९५
Full Details
नवलपुर -1
नवलपुर
शशांक कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७०६७
कृष्ण प्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
२५०४७
राजन गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४३०५
डा. मोहनी लाल भुसाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३४६९
प्रेम छिरी शेर्पा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६६१
Full Details
नवलपुर - २
नवलपुर
विष्णु कुमार कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६१०४
तिल बहादुर महत क्षेत्री
नेकपा एमाले
३४०८३
शालिक राम न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४४३
विष्णु प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२४३
सिंहबहादुर थापा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
६०१
Full Details
काभ्रे - १
काभ्रे
सुर्यमान तामाङ (दोङ)
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४५१२
रेशम बहादुर लामा
नेकपा एमाले
३०५४८
बसु नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६९७
पुर्ण बहादुर विश्वकर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८५३
गणेश कुमार कपाली
नेकपा माले
११२७
Full Details
काभ्रे - २
काभ्रे
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
नेकपा एमाले
विजयी
४५३४५
शिवप्रसाद हुमागाई
नेपाली कांग्रेस
३९४८२
दिनेश हुमागाई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०५७३
यसु आले मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९३३
कृष्ण कुमार वैद्य
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
८०२
Full Details
कपिलवस्तु - १
कपिलबस्तु
बलराम अधिकारी
नेकपा एमाले
विजयी
३६६७५
चक्रपाणी खनाल
माओवादी केन्द्र
१८९८३
नरेन्द्र प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
८३९६
राम मिलन थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६०७५
ध्रुव बहादुर रायमाझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३४१
Full Details
कपिलवस्तु - २
कपिलबस्तु
सुरेन्द्रराज आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९०१४
बृजेश कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
३८६९७
सविता शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७४
अकबाल अहमद शाह
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
११२३
विश्वनाथ यादव
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१२८
Full Details
कपिलवस्तु - ३
कपिलबस्तु
मंगल प्रसाद गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२२६१९
अभिषेक प्रताप शाह
नेपाली कांग्रेस
१८९८२
प्रकाश रजौरिया
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४०३०
ईश्वर दयाल मिश्र
जनता प्रगतिशील पार्टी
१२५५७
नरसिहं चौधरी
जनमत पार्टी
२२४५
Full Details
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details
कञ्चनपुर - १
कञ्चनपुर
तारा लामा तामाङ
नेकपा एमाले
विजयी
२४८९२
बीना मगर
माओवादी केन्द्र
१९३४६
नन्द कुमार राना
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८६५९
दिल्ली वहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५३०
देब राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९०६
Full Details
कञ्चनपुर - २
कञ्चनपुर
एनपी साउद
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१३६
नर बहादुर धामी
नेकपा एमाले
२१६८२
झंकर राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९३७
अशोक बहादुर सिह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५१५
जगदिश अवस्थि
हाम्रो नेपाली पार्टी
५९८
Full Details
कञ्चनपुर - ३
कञ्चनपुर
रमेश लेखक
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०५७५
निरु देवी पाल
नेकपा एमाले
१८४८५
कृष्ण लुहार
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०३१
दिपक बहादुर सिंह
स्वतन्त्र
११४५
शारदा देवी चन्द
स्वतन्त्र
७४१
Full Details
दैलेख - १
दैलेख
अम्मर बहादुर थापा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१८२९७
रविन्द्र राज शर्मा
नेकपा एमाले
१७४४५
कुन्तीकुमारी शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६१२
प्रकाश गुरुङ्ग
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
६९८
ईन्द्र प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८७
Full Details
दैलेख - २
दैलेख
दिक्पाल कुमार शाहि
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०१५८
लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल
नेकपा एमाले
२०००५
केसेन्द्र प्रकाश कार्की
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३०८४
बखत बहादुर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१३
लोकेन्द्रराज गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८८
Full Details
दार्चुला - १
दार्चुला
दिलेन्द्र प्रसाद बडू
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८५१५
गणेश सिंह ठगुन्ना
नेकपा एमाले
२६३८१
नरेन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३८०
रविन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९८
श्री विश्व राम दुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७८
Full Details
बझाङ - १
बझाङ
भानुभक्त जोशी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२८४१३
ऐन बहादुर महर
नेकपा एमाले
२७४१२
बिश्व प्रकाश जेठारा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२०८
रामचन्द्र राना
स्वतन्त्र
६३७
प्रेम राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२८
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
डडेलधुरा - १
डडेलधुरा
शेरबहादुर देउवा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५५३४
सागर ढकाल
स्वतन्त्र
१३०४२
कर्ण बहादुर मल्ल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
७५३५
गोविन्द खडायत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८४
कर्ण सिंह रावल
स्वतन्त्र
४४२
Full Details
सर्लाही - १
सर्लाही
राम प्रकाश चौधरी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२४८३८
मान बहादुर खड्का
स्वतन्त्र
१८४०४
प्रमोद साह
जनता समाजवादी पार्टी
१४२५५
राम विश्वास राय
जनमत पार्टी
४०९६
राम दुलार महतो
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२५३
Full Details
सर्लाही - २
सर्लाही
महिन्द्र राय यादव
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३५२९
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२१५१६
राज नारायण साह
नेकपा एमाले
१४८१९
नरेश प्रसाद कुशवाहा
जनमत पार्टी
६५५४
मोस्तकिम अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
१०६४
Full Details
सर्लाही - ३
सर्लाही
हरि प्रसाद उप्रेती
नेकपा एमाले
विजयी
३२९३८
नरेन्द्र साह कलवार
माओवादी केन्द्र
३२१६८
त्रिभुवन कुमार सिंह
जनमत पार्टी
५५१९
पञ्च बहादुर सिङ्गतान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५६६
राज कुमार पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
१११५
Full Details
सर्लाही - ४
सर्लाही
अमरेश कुमार सिह
स्वतन्त्र
विजयी
२००१७
नागेन्द्र कुमार
नेपाली कांग्रेस
१८२५२
मधुमाला कुमारी यादव
स्वतन्त्र
१४६२२
राकेश कुमार मिश्र
जनता समाजवादी पार्टी
५८१३
राजा राम पासवान
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
५१५८
Full Details