Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details
अछाम - १
अछाम
शेर बहादुर कुँवर
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१९५३४
झपट बहादुर बोहरा
नेकपा एमाले
१५०४५
राजन कुँवर
स्वतन्त्र
४३९२
तेज प्रसाद शर्मा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१७१
महेन्द्र बहादुर बोगटी
स्वतन्त्र
१७१
Full Details
अछाम - २
अछाम
पुष्प बहादुर शाह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२२९५४
यज्ञ बहादुर बोगटी
नेकपा एमाले
१६११४
चन्द्र प्रसाद ढुंगाना
स्वतन्त्र
३११
मिन बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६
झंकर बहादुर शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१०८
Full Details
नवलपुर -1
नवलपुर
शशांक कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७०६७
कृष्ण प्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
२५०४७
राजन गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४३०५
डा. मोहनी लाल भुसाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३४६९
प्रेम छिरी शेर्पा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६६१
Full Details
नवलपुर - २
नवलपुर
विष्णु कुमार कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६१०४
तिल बहादुर महत क्षेत्री
नेकपा एमाले
३४०८३
शालिक राम न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४४३
विष्णु प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२४३
सिंहबहादुर थापा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
६०१
Full Details
इलाम - १
इलाम
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
विजयी
२५७५३
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
तोया नाथ शर्मा सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९९
कमल कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१३१३
Full Details
इलाम २
इलाम
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३००२०
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
मनि बहादुर लिम्वू (पापो)
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१३६३
खड्ग प्रसाद पालुंवा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१२७२
Full Details
इलाम २ - उपनिर्वाचन
इलाम
सुहाङ नेम्वाङ
नेकपा एमाले
विजयी
२७७७२
डम्बर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२१९४२
डकेन्द्रसिंह थेगिम
स्वतन्त्र
११४५७
मिलन लिम्बू
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५०५०
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
ललितपुर - १
ललितपुर
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३९९२
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
सन्दिप आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४१
सुर्य तामाङ्ग बल
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१७२
Full Details
ललितपुर - २
ललितपुर
प्रेम बहादुर महर्जन
नेकपा एमाले
विजयी
१५०२५
सुदिन शाक्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८८६
बुद्ध रत्न महर्जन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६६६
कृष्ण लाल महर्जन
एकीकृत समाजवादी
८२६४
रघुवर राज थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७७९९
Full Details
ललितपुर - ३
ललितपुर
तोसीमा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३११३६
अमृत खड्का
नेकपा एमाले
१२९६३
पम्फा भुसाल
माओवादी केन्द्र
८७६९
निरन्जन थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३०
राजा राम तण्डुकार
हाम्रो नेपाली पार्टी
१५५४
Full Details
सप्तरी - १
सप्तरी
नवल किसोर साह सुडी
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२३६०४
जय कान्त राउत
जनमत पार्टी
१९९९६
रामदेव साह(तेली)
नेपाली कांग्रेस
१४३१२
चन्द्रनारायण यादव
स्वतन्त्र
२८८१
अशोक कुमार मंडल
स्वतन्त्र
२३४५
Full Details
सप्तरी - २
सप्तरी
चन्द्र कान्त राउत
जनमत पार्टी
विजयी
३५०४२
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१६९७९
जय प्रकाश ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
७३४७
बरुण कुमार झा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८१
चिरंजिबी लाल देव
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
२३५
Full Details
सप्तरी - ३
सप्तरी
दिनेश कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६१६६
ताराकान्त चौधरी
नेकपा एमाले
२२३००
अनिश अंसारी
जनमत पार्टी
१५११४
लक्ष्मीकान्त मंडल
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
८७२
गंगाराम ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३९
Full Details
सप्तरी - ४
सप्तरी
तेजु लाल चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३४९१
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७९९७
सुकदेवप्रसाद साह
जनमत पार्टी
१२९२५
बिश्वेन्द्र पासवान
बहुजन शक्ति पार्टी
३१७५
मो. कासीम मिया
स्वतन्त्र
१७१७
Full Details
पर्वत - १
पर्वत
पदम गिरी
नेकपा एमाले
विजयी
२९८७२
अर्जुन प्रसाद जोशी
नेपाली कांग्रेस
२७६०९
जाल बहादुर पुर्जा पुन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४१३७
दिपक बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०३४
अरुण पौडेल
स्वतन्त्र
२७१
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details
मोरङ - ६
मोरङ
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
२१३९२
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५३१
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८४८४
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
१२४५
Full Details
धनुषा - १
धनुषा
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२७४३१
मातृका प्रसाद यादव
माओवादी केन्द्र
२१४८३
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
१४६६७
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८२८३
धर्मेन्द्र कुमार राय
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६४
Full Details
धनुषा - २
धनुषा
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०११२
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
१९९५५
राम चन्द्र झा
एकीकृत समाजवादी
१३६०५
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१२९०१
जय नारायण साह
जनमत पार्टी
९९९२
Full Details
धनुषा - ३
धनुषा
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेकपा एमाले
विजयी
३३३५५
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२३६८६
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
७३७४
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५६
उमेश साह
स्वतन्त्र
५७१
Full Details
धनुषा - ४
धनुषा
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
विजयी
३२२३६
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
कृष्ण कुमार महतो
स्वतन्त्र
४३४३
संजय कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११२१
Full Details
चितवन - १
चितवन
हरि ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३४१८९
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
नेकपा एमाले
२६६०८
विश्वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
मधुप कुमार भट्टराई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४८
बिष्णु लामा
स्वतन्त्र
१४२०
Full Details
चितवन - २
चितवन
रबि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
४९२६४
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
कृष्ण भक्त पोख्रेल
नेकपा एमाले
१४६४७
रविन अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९५४
टेक बहादुर तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२७७
Full Details
चितवन - ३
चितवन
विक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३५०६०
भोज राज अधिकारी
माओवादी केन्द्र
२४८२४
जीता वराल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४८४३
दिनेश कोइराला
स्वतन्त्र
१२२७५
फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६८
Full Details
चितवन २ - उपनिर्वाचन
चितवन
रवि लामिछाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
५४१७६
जितनारायण श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
११२१४
रामप्रसाद न्यौपाने
नेकपा एमाले
१०९३६
जीवलाल पुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७५
Full Details
कपिलवस्तु - १
कपिलबस्तु
बलराम अधिकारी
नेकपा एमाले
विजयी
३६६७५
चक्रपाणी खनाल
माओवादी केन्द्र
१८९८३
नरेन्द्र प्रसाद चौधरी
जनमत पार्टी
८३९६
राम मिलन थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६०७५
ध्रुव बहादुर रायमाझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३४१
Full Details
कपिलवस्तु - २
कपिलबस्तु
सुरेन्द्रराज आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९०१४
बृजेश कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
३८६९७
सविता शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७४
अकबाल अहमद शाह
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
११२३
विश्वनाथ यादव
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१२८
Full Details
कपिलवस्तु - ३
कपिलबस्तु
मंगल प्रसाद गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२२६१९
अभिषेक प्रताप शाह
नेपाली कांग्रेस
१८९८२
प्रकाश रजौरिया
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४०३०
ईश्वर दयाल मिश्र
जनता प्रगतिशील पार्टी
१२५५७
नरसिहं चौधरी
जनमत पार्टी
२२४५
Full Details
काठमाडौं - १
काठमाडौं
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०१८
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४११५
किरण पौडेल
नेकपा एमाले
३५३२
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी
३१२४
Full Details
काठमाडौं - २
काठमाडौं
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१५२३८
मणिराम फुयाल
नेकपा एमाले
११५६६
कुन्ती देवी पोखरेल (उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
११०२४
ओनसरी घर्ती
माओवादी केन्द्र
९४५९
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी
९४९
Full Details