नेपाली कांग्रेस

नेपाली कांग्रेस स्थापना : पार्टी प्रमुख : शेरबहादुर देउवा

अग्रता
जीत ५७
समानुपातिक मत २७१५२२५
समानुपातिक सिट ३२

नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवारहरु

२०७९ २०७४
1
प्रदीप पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी १५२६९
ईश्वर पोखरेल
नेकपा एमाले
उपविजेता १०१९०
2
विष्णु कुमार कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३६१०४
उपविजेता ३४०८३
3
पुर्ण वहादुर तमाङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी ४७०९९
उपविजेता ३०७३०
4
योगेश गौचन थकाली
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३९९२
उपविजेता ३०७८
5
विर बहादुर बलायर
नेपाली कांग्रेस
विजयी २६२७५
लेखराज भट्ट
नेकपा एमाले
उपविजेता २२६६३
6
मोहन बहादुर बस्नेत
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३९३६७
शेर बहादुर तामाङग
नेकपा एमाले
उपविजेता २७४९३
7
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी २४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
उपविजेता २०१८९
8
डिल्ली राज पन्त
नेपाली कांग्रेस
विजयी २१३९२
नारदमुनि राना
नेकपा एमाले
उपविजेता २०३१८
9
श्‍याम कुमार घिमिरे
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३०३९१
उपविजेता २५५४६
10
दिपक गिरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३६८४२
कोमल वली
नेकपा एमाले
उपविजेता २९०३२
11
दिलेन्द्र प्रसाद बडू
नेपाली कांग्रेस
विजयी २८५१५
गणेश सिंह ठगुन्ना
नेकपा एमाले
उपविजेता २६३८१
12
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३३७४४
उपविजेता ३२१५२
13
मोहन आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी १८२३५
उपविजेता ८६१४
14
एनपी साउद
नेपाली कांग्रेस
विजयी २८१३६
नर बहादुर धामी
नेकपा एमाले
उपविजेता २१६८२
15
किशोर सिह राठोर
नेपाली कांग्रेस
विजयी २९०४०
उपविजेता २४२४७
16
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
उपविजेता २४१४२
17
रमेश लेखक
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३०५७५
निरु देवी पाल
नेकपा एमाले
उपविजेता १८४८५
18
संजय कुमार गौतम
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३०६११
उपविजेता २६१५५
19
विजयी ३०४८३
उपविजेता ३०३७१
20
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी २०११२
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
उपविजेता १९९५५
21
देव प्रसाद तिमलसेना
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३४१०५
उपविजेता २६५५९
22
विनोद कुमार चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी २९४९५
हृदयेश त्रिपाठी
जनता प्रगतिशील पार्टी
उपविजेता २२३०८
23
अर्जुन नरसिंह के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी २८१०७
शुमन बिक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
उपविजेता १६४७७
24
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३३४२८
रामशरण वस्नेत
नेकपा एमाले
उपविजेता १६७५८
25
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३२१५८
उपविजेता २६७१९
26
राम हरि खतिवडा
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३३५५६
यज्ञ राज सुनुवार
नेकपा एमाले
उपविजेता २६७३८
27
टेक बहादुर गुरुङ
नेपाली कांग्रेस
विजयी २५७५
उपविजेता २२४७
28
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली कांग्रेस
विजयी २४२३९
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
उपविजेता २३२८२
29
डा. नारायण खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३१२७०
मन्जु कुमारी चौधरी
नेकपा एमाले
उपविजेता २८८९१
30
सिता गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी १९७०२
बिजय सुब्बा
नेकपा एमाले
उपविजेता १८६२३
31
ऐन बहादुर शाही ठकुरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी १४७०६
राज बहादुर कार्की
नेकपा एमाले
उपविजेता १०७१०
32
राजेन्द्र कुमार के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी १४४६३
हिमेस केसी
नेकपा एमाले
उपविजेता ११७९१
33
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
विजयी २३९९२
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
उपविजेता १९२६६
34
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी २७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
उपविजेता २६८६७
35
दिक्पाल कुमार शाहि
नेपाली कांग्रेस
विजयी २०१५८
उपविजेता २०००५
36
हृदयराम थानी
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३४६२५
उपविजेता २९५५८
37
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी ४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
उपविजेता २५८९७
38
सन्तोष चालिसे
नेपाली कांग्रेस
विजयी १३८५३
कृष्‍णबहादुर राई
नेकपा एमाले
उपविजेता १०२७७
39
दिनेश कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी २६१६६
ताराकान्त चौधरी
नेकपा एमाले
उपविजेता २२३००
40
शंकर भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३०६०४
किरण गुरुङ
नेकपा एमाले
उपविजेता २५१३०
41
अजय कुमार चौरसिया
नेपाली कांग्रेस
विजयी २८४५१
सुरेन्‍द्रप्रसाद कुर्मी
जनता समाजवादी पार्टी
उपविजेता २२४४५
42
बद्री प्रसाद पाण्डे
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३१७८६
कर्ण बहादुर थापा
नेकपा एमाले
उपविजेता २६३४९
43
सुरेन्द्रराज आचार्य
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३९०१४
उपविजेता ३८६९७
44
राजु थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३१९९९
उपविजेता २८७४४
45
तेजु लाल चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी २३४९१
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
उपविजेता १७९९७
46
महेन्‍द्र कुमार राय
नेपाली कांग्रेस
विजयी २५४२०
सुरेन्‍द्रकुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
उपविजेता २१२९६
47
पुष्प बहादुर शाह
नेपाली कांग्रेस
विजयी २२९५४
यज्ञ बहादुर बोगटी
नेकपा एमाले
उपविजेता १६११४
48
धनराज गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३१४६६
उपविजेता २५८३९
49
रमेश रिजाल
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३१२२४
जालिम मियाँ मंसुरी
नेकपा एमाले
उपविजेता २५६७१
50
शशांक कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी २७०६७
उपविजेता २५०४७
51
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
उपविजेता २१३९२
52
विश्वप्रकाश शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३९७६४
अग्निप्रसाद खरेल
नेकपा एमाले
उपविजेता २५३४९
53
शेरबहादुर देउवा
नेपाली कांग्रेस
विजयी २५५३४
सागर ढकाल
स्वतन्त्र
उपविजेता १३०४२
54
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी ७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
उपविजेता ७०१८
55
पूर्णबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी ४२६०७
ध्रुवकुमार शाही
नेकपा एमाले
उपविजेता ३०९८८
56
रामचन्द्र पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी २५३१३
एक बहादुर राना मगर
नेकपा एमाले
उपविजेता १९९२५
57
गगन कुमार थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी २१३०२
राजन भट्टराई
नेकपा एमाले
उपविजेता १३८५५
58
शिवप्रसाद हुमागाई
नेपाली कांग्रेस
३९४८२
59
राम जनम चौधरी
नेपाली कांग्रेस
१८०८१
60
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
61
चित्रलेखा यादब
नेपाली कांग्रेस
२३०२८
62
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
63
भिमसेन दास प्रधान
नेपाली कांग्रेस
८८०५
64
नागेन्द्र कुमार
नेपाली कांग्रेस
१८२५२
65
अर्जुन प्रसाद जोशी
नेपाली कांग्रेस
२७६०९
66
सिताराम महतो
नेपाली कांग्रेस
२६०६८
67
विश्‍वनाथ पौडेल
नेपाली कांग्रेस
२४९९०
68
सुदीप नरसिंह राणा
नेपाली कांग्रेस
४४०३
69
मो. फिरदोस अ‍ालम
नेपाली कांग्रेस
२८२४८
70
विजय कुमार गच्‍छदार
नेपाली कांग्रेस
३५६००
71
ज्ञान बहादुर गाहा
नेपाली कांग्रेस
२०२५६
72
उमेश श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
१४९८३
73
देउ कुमार थेवे
नेपाली कांग्रेस
२२४४८
74
पुष्पा भुसाल गौतम
नेपाली कांग्रेस
४०९४५
75
खगेन्द्र अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
२३७४३
76
बल बहादुर के.सी
नेपाली कांग्रेस
१६५४५
77
उमाकान्त चौधरी
नेपाली कांग्रेस
३००५६
78
देवेन्‍द्र राज क‌ण्डेल
नेपाली कांग्रेस
१९५९४
79
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
80
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
81
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
82
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
२२७०४
83
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
84
रामदेव साह(तेली)
नेपाली कांग्रेस
१४३१२
85
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
२७१२०
86
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
87
सुरेन्‍द्रप्रसाद चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२४१०९
88
अभिषेक प्रताप शाह
नेपाली कांग्रेस
१८९८२
89
पदम नारायण चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२७३७९
90
महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
नेपाली कांग्रेस
२५४३४
91
कृष्णप्रसाद सिटौला
नेपाली कांग्रेस
३७३८६
देउ कुमार थेवे
झापा, इलाम - १
बर्ष: ५२, पुरुष
गठबन्धन:
खगेन्द्र अधिकारी
झापा, इलाम - २
बर्ष: ४३, पुरुष
गठबन्धन:
महेश आचार्य
मोरङ, इलाम - १
बर्ष: ६३, पुरुष
गठबन्धन:
अमृत कुमार अर्याल
मोरङ, इलाम - २
बर्ष: ५८, पुरुष
गठबन्धन:
डा शेखर कोइराला
मोरङ, ताप्लेजुङ - १
बर्ष: ६७, पुरुष
गठबन्धन:
बर्ष: ६०, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३२३४७ मत
तेजु लाल चौधरी
सप्तरी, इलाम - १
बर्ष: ५५, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी २४११३ मत
मोख्तार अहमद
सिरहा, इलाम - १
बर्ष: ४५, पुरुष
गठबन्धन:
महेन्द्र यादव
धनुषा, इलाम - १
बर्ष: ५५, पुरुष
गठबन्धन:
महेन्‍द्र कुमार राय
महोत्तरी, इलाम - १
बर्ष: ५८, पुरुष
गठबन्धन:
अमरेश कुमार सिह
सर्लाही, इलाम - १
बर्ष: ४७, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी २९६७५ मत
गगन कुमार थापा
काठमाडौं, इलाम - १
बर्ष: ४१, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी २१५५८ मत
प्रकाश शरण महत
काठमाडौं, इलाम - २
बर्ष: ५८, पुरुष
गठबन्धन:
भिमसेन दास प्रधान
काठमाडौं, ताप्लेजुङ - १
बर्ष: ६४, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी १६७८५ मत
नविन्द्र राज जोशी
काठमाडौं, धनकुटा - १
बर्ष: ५६, पुरुष
गठबन्धन:
ध्यान गोविन्द रंजित
काठमाडौं, तेह्रथुम - १
बर्ष: ७०, पुरुष
गठबन्धन:
राजेन्द्र कुमार के.सी.
काठमाडौं, संखुवासभा - १
बर्ष: ५९, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी २४१९० मत
देव प्रसाद तिमलसेना
रौतहट, इलाम - १
बर्ष: ४७, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी २८२२८ मत
बर्ष: ५६, पुरुष
गठबन्धन:
रमेश रिजाल
पर्सा, इलाम - १
बर्ष: ६०, पुरुष
गठबन्धन:
प्रमोद कुमार यादव
रूपन्देही, इलाम - १
बर्ष: ३८, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३१७१८ मत
भरत कुमार शाहा
रूपन्देही, इलाम - २
बर्ष: ६३, पुरुष
गठबन्धन:
नेपाली कांग्रेस
विजयी ३३०८८ मत
सुनिल कुमार भण्डारी
कैलाली, इलाम - १
बर्ष: ६८, पुरुष
गठबन्धन:
आरजु राणा देउवा
कैलाली, इलाम - २
बर्ष: ५५, महिला
गठबन्धन: