Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
बाँके - १
बाँके
सुर्यप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
विजयी
२५०२६
महेश्वर जंग गहतराज (अथक)
माओवादी केन्द्र
१९६३२
सुरेशकुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
११४६५
आनन्द बाबु काफ्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००७१
राम कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६९३
Full Details
बाँके - २
बाँके
धवलशम्मशेर जगंबहादुर राणा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२९५७७
मोहम्मद इश्तियाक राई
जनता समाजवादी पार्टी
२३५२०
सुदीप नरसिंह राणा
नेपाली कांग्रेस
४४०३
बिनोद कुमार अग्रहरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३३३
इरफान अहमद शेख
स्वतन्त्र
१२८९
Full Details
बाँके - ३
बाँके
किशोर सिह राठोर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२९०४०
किस्मत कुमार कक्षपति
नेकपा एमाले
२४२४७
देवेन्द्र नाथ शुक्ला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७४३९
नोयन्द्र धिताल
जनता समाजवादी पार्टी
४२८७
राजु प्रसाद कुर्मी
जनमत पार्टी
२५२०
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
कालीकोट - १
कालीकोट
महेन्द्र बहादुर शाही
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३७२७
श्री नगीन्द्र शाही
नेकपा एमाले
१६७१८
धन बहादुर बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९३
खड्ग राज शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
११०२
काशी चन्द्र बराल
स्वतन्त्र
९०६
Full Details
काठमाडौं - १
काठमाडौं
प्रकाश मान सिंह
नेपाली कांग्रेस
विजयी
७१४३
रवीन्द्र मिश्र
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०१८
पुकार बम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४११५
किरण पौडेल
नेकपा एमाले
३५३२
रमेश प्रसाद खरेल
नेपाल सुशासन पार्टी
३१२४
Full Details
काठमाडौं - २
काठमाडौं
सोविता गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१५२३८
मणिराम फुयाल
नेकपा एमाले
११५६६
कुन्ती देवी पोखरेल (उपाध्याय)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
११०२४
ओनसरी घर्ती
माओवादी केन्द्र
९४५९
पुण्य प्रसाद प्रसाई
सचेत नेपाली पार्टी
९४९
Full Details
काठमाडौं - ३
काठमाडौं
सन्तोष चालिसे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१३८५३
कृष्णबहादुर राई
नेकपा एमाले
१०२७७
दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५२६५
गणेश गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७९
निरञ्जन पुडासैनी
स्वतन्त्र
५८२
Full Details
काठमाडौं - ४
काठमाडौं
गगन कुमार थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२१३०२
राजन भट्टराई
नेकपा एमाले
१३८५५
डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०५०
हेमबहादुर बोम्जन
स्वतन्त्र
२३०८
अर्चन शम्शेर राणा
हाम्रो नेपाली पार्टी
१२१४
Full Details
काठमाडौं - ५
काठमाडौं
प्रदीप पौडेल
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१५२६९
ईश्वर पोखरेल
नेकपा एमाले
१०१९०
डा.प्रणय शम्शेर राणा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५४७७
राम प्रसाद उप्रेती
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३१६२
श्रीराम गुरुङ
स्वतन्त्र
२७६१
Full Details
काठमाडौं - ६
काठमाडौं
शिशिर खनाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१४२०४
सर्वेन्द्र खनाल
नेकपा एमाले
८९११
भिमसेन दास प्रधान
नेपाली कांग्रेस
८८०५
विष्णु प्रसाद आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१८५
संजय मान श्रेष्ठ
स्वतन्त्र
५७७
Full Details
काठमाडौं - ७
काठमाडौं
गणेश पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
८७४३
श्याम कुमार घिमिरे
नेकपा एमाले
६८००
मानुषी यमि भट्टराई (अस्मिता सिहं)
माओवादी केन्द्र
६०६३
धुब विक्रम मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८६३
यादध्ब लाल कायष्थ
स्वतन्त्र
२७८२
Full Details
काठमाडौं - ८
काठमाडौं
विराज भक्त श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
१०११२
सुमन सायमी
हाम्रो नेपाली पार्टी
६१७९
जीवन राम श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
४८८१
प्रकाश रिमाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३८८
शिव सुन्दर राजवैद्य
नेकपा एमाले
३८९१
Full Details
काठमाडौं - ९
काठमाडौं
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
११९५६
टेक बहादुर पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९६१
कल्पना धमला
माओवादी केन्द्र
६४०२
देवेन्द्र प्रधान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४७८५
मिलन पाण्डे
साझा पार्टी नेपाल
२३२७
Full Details
काठमाडौं - १०
काठमाडौं
राजेन्द्र कुमार के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१४४६३
हिमेस केसी
नेकपा एमाले
११७९१
प्रदिप विष्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७३९
बल राम थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६९५९
अन्जना विशंखे
माओवादी केन्द्र
५२६५
Full Details
नवलपुर -1
नवलपुर
शशांक कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७०६७
कृष्ण प्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
२५०४७
राजन गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४३०५
डा. मोहनी लाल भुसाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३४६९
प्रेम छिरी शेर्पा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६६१
Full Details
नवलपुर - २
नवलपुर
विष्णु कुमार कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६१०४
तिल बहादुर महत क्षेत्री
नेकपा एमाले
३४०८३
शालिक राम न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४४३
विष्णु प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२४३
सिंहबहादुर थापा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
६०१
Full Details
संखुवासभा - १
संखुवासभा
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३२१५८
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेकपा एमाले
२६७१९
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११३६
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी
८११
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
५३२
Full Details
कञ्चनपुर - १
कञ्चनपुर
तारा लामा तामाङ
नेकपा एमाले
विजयी
२४८९२
बीना मगर
माओवादी केन्द्र
१९३४६
नन्द कुमार राना
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८६५९
दिल्ली वहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५३०
देब राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९०६
Full Details
कञ्चनपुर - २
कञ्चनपुर
एनपी साउद
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१३६
नर बहादुर धामी
नेकपा एमाले
२१६८२
झंकर राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९३७
अशोक बहादुर सिह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५१५
जगदिश अवस्थि
हाम्रो नेपाली पार्टी
५९८
Full Details
कञ्चनपुर - ३
कञ्चनपुर
रमेश लेखक
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०५७५
निरु देवी पाल
नेकपा एमाले
१८४८५
कृष्ण लुहार
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०३१
दिपक बहादुर सिंह
स्वतन्त्र
११४५
शारदा देवी चन्द
स्वतन्त्र
७४१
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
दाङ - १
दाङ
मेटमणि चौधरी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२६५६३
शान्ता चौधरी
नेकपा एमाले
२१४७९
देवराज पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३७९४
सुरेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८०१०
लिली वुढाथोकी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४३८
Full Details
दाङ - २
दाङ
रेखा शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६८८०
शंकर पोख्रेल
नेकपा एमाले
२६६८७
बिशाल अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२१५
भोलानाथ योगी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७३
खडक बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
९६७
Full Details
दाङ - ३
दाङ
दिपक गिरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६८४२
कोमल वली
नेकपा एमाले
२९०३२
कमल सुबेदी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१५३००
ओज बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५३५
शालिकराम चौधरी
नेकपा माले
७६२
Full Details
धनुषा - १
धनुषा
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२७४३१
मातृका प्रसाद यादव
माओवादी केन्द्र
२१४८३
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
१४६६७
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८२८३
धर्मेन्द्र कुमार राय
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६४
Full Details
धनुषा - २
धनुषा
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०११२
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
१९९५५
राम चन्द्र झा
एकीकृत समाजवादी
१३६०५
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१२९०१
जय नारायण साह
जनमत पार्टी
९९९२
Full Details
धनुषा - ३
धनुषा
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेकपा एमाले
विजयी
३३३५५
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२३६८६
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
७३७४
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५६
उमेश साह
स्वतन्त्र
५७१
Full Details
धनुषा - ४
धनुषा
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
विजयी
३२२३६
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
कृष्ण कुमार महतो
स्वतन्त्र
४३४३
संजय कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११२१
Full Details
सिन्धुली - १
सिन्धुली
श्याम कुमार घिमिरे
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०३९१
प्रदिप कुमार कटुवाल क्षेत्री (के सी)
नेकपा एमाले
२५५४६
मेनुका ठकुरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६९२
शालीग्राम माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९४०
फणिन्द्र बहादुर श्रेष्ठ
एकीकृत शक्ति नेपाल
३२१
Full Details
सिन्धुली - २
सिन्धुली
लेख नाथ दाहाल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२७५१७
मनोज जंग थापा
नेकपा एमाले
२१६८७
अनोज कुमार दाहाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१५५३
भिष्म राज श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१३४०
भुपेन्द्र विश्वकर्मा
स्वतन्त्र
७०१
Full Details
पर्सा - १
पर्सा
प्रदिप यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२२५३७
अजय कुमार द्विवेदी
स्वतन्त्र
२०९१७
किरण मान डंगोल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६५९
लक्ष्मण लाल कर्ण
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
१११७
सुन्दर साह कानु
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
२३७
Full Details
पर्सा - २
पर्सा
अजय कुमार चौरसिया
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८४५१
सुरेन्द्रप्रसाद कुर्मी
जनता समाजवादी पार्टी
२२४४५
नरेश कुमार साह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४१
दिपराज पटेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९७९
हरिहर प्रसाद साह(कानु)
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
३४१
Full Details
पर्सा - ३
पर्सा
राज कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
विजयी
२४२६०
सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२४१०९
राज कुमार यादव
नेपाल सुशासन पार्टी
१०४८१
अंगद ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४५५
अशोक कडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९२३
Full Details