Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
कालीकोट - १
कालीकोट
महेन्द्र बहादुर शाही
माओवादी केन्द्र
विजयी
२३७२७
श्री नगीन्द्र शाही
नेकपा एमाले
१६७१८
धन बहादुर बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९३
खड्ग राज शाही
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
११०२
काशी चन्द्र बराल
स्वतन्त्र
९०६
Full Details
भोजपुर - १
भोजपुर
सुदन किराती
माओवादी केन्द्र
विजयी
२८५५८
शेरधन राई
नेकपा एमाले
२६१९३
डा.सुरेश बस्नेत
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
१०८७
ध्रुव छाङछा दुमिहाङ्ग राई
जनता समाजवादी पार्टी
९४२
सनम छिरिङ शेर्पा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५००
Full Details
धादिङ - १
धादिङ
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५९३४
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेकपा एमाले
२७९५३
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४७५
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
८८२
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी
१२९
Full Details
धादिङ - २
धादिङ
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
२४१४२
वसुमाया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५५९
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११०९
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
२४७
Full Details
भक्तपुर - १
भक्तपुर
प्रेम सुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
४२७६१
नवराज गेलाल
नेकपा एमाले
११९६८
भरत बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९३०३
सुनिल गोठे
माओवादी केन्द्र
५२८३
माधव खत्री
राप्रपा नेपाल
७१७
Full Details
भक्तपुर - २
भक्तपुर
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४२३९
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२३२८२
अनुराधा थापा मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७१२७
साजन वि.क.
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४०९८
मोहन के.सी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५६९
Full Details
डोल्पा - १
डोल्पा
धन बहादुर बुढा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
११२९२
गणेश बहादुर शाही
नेकपा एमाले
५५०५
अंगद कुमार बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६६१
हर्कबहादुर ठकुल्ला
नेकपा मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
५३
विर बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
१०
Full Details
हुम्ला - १
हुम्ला
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
माओवादी केन्द्र
विजयी
१४३१७
दल रावल
नेकपा एमाले
९५१६
तेज बहादुर रावत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३७९
Full Details
दैलेख - १
दैलेख
अम्मर बहादुर थापा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
१८२९७
रविन्द्र राज शर्मा
नेकपा एमाले
१७४४५
कुन्तीकुमारी शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६१२
प्रकाश गुरुङ्ग
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
६९८
ईन्द्र प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८७
Full Details
दैलेख - २
दैलेख
दिक्पाल कुमार शाहि
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०१५८
लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल
नेकपा एमाले
२०००५
केसेन्द्र प्रकाश कार्की
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३०८४
बखत बहादुर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१३
लोकेन्द्रराज गिरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४८८
Full Details
सल्यान - १
सल्यान
प्रकाश ज्वाला
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५७००
राजेन्द्र बहादुर शाह
स्वतन्त्र
१९७८९
राजेन्द्र वीर राय
नेकपा एमाले
१३०२९
पवन राज देवकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६९४
नेत्रलाल श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२९३
Full Details
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details
अर्घाखाँची - १
अर्घाखाँची
टोपबहादुर रायमाझी
नेकपा एमाले
विजयी
४२६७५
पुष्पा भुसाल गौतम
नेपाली कांग्रेस
४०९४५
हरीप्रसाद भुसाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२००
होमनारायण वेल्वासे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४०८
नेत्रबहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
१६३
Full Details
लमजुङ - १
लमजुङ
पृथ्वीसुव्वा गुरुङ
नेकपा एमाले
विजयी
३४९६९
देवप्रसाद गुरुङ
माओवादी केन्द्र
३१७८१
धर्म राज के.सी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९०२९
बाल चन्द्र श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२३३
विकास गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४५७
Full Details
झापा - १
झापा
विश्वप्रकाश शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९७६४
अग्निप्रसाद खरेल
नेकपा एमाले
२५३४९
ओमनाथ भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५६४
सन्तोष तामाङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५७७
पदममाया लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
३८६
Full Details
झापा - २
झापा
देवराज घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
२८६९७
भद्र प्रसाद नेपाल
स्वतन्त्र
२६४४१
हरि कुमार राना मगर
माओवादी केन्द्र
१३९२४
रुद्र प्रसाद गिरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८७७७
रेश्मा चेम्जोङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७६१
Full Details
झापा - ३
झापा
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
४०६६२
कृष्णप्रसाद सिटौला
नेपाली कांग्रेस
३७३८६
प्रकाश पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४६१
डम्बर बहादुर गिरी
स्वतन्त्र
७३५
श्याम बहादुर लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५०
Full Details
झापा - ४
झापा
लाल प्रसाद साँवा लिम्बू
नेकपा एमाले
विजयी
२९३१५
देउ कुमार थेवे
नेपाली कांग्रेस
२२४४८
शम्भु प्रसाद ढकाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४०६९
खुश्बु ओली
स्वतन्त्र
५०१०
नन्द राज राई
स्वतन्त्र
८१०
Full Details
झापा - ५
झापा
केपी शर्मा ओली
नेकपा एमाले
विजयी
५२३१९
खगेन्द्र अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
२३७४३
शुरेस कुमार पोखरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७४९
भीम राजवंशी
जनमत पार्टी
१४८५
कविन्द्र शेर्मा लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
१२८१
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details
मोरङ - ६
मोरङ
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
२१३९२
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५३१
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८४८४
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
१२४५
Full Details
रामेछाप - १
रामेछाप
पुर्ण वहादुर तमाङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४७०९९
कैलाश प्रसाद ढुंगेल
नेकपा एमाले
३०७३०
लाल वहादुर घिसिङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४८४
समिक्षा श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४५७
मोहन कार्की
नेकपा माले
८५८
Full Details
धनुषा - १
धनुषा
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२७४३१
मातृका प्रसाद यादव
माओवादी केन्द्र
२१४८३
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
१४६६७
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८२८३
धर्मेन्द्र कुमार राय
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६४
Full Details
धनुषा - २
धनुषा
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२०११२
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
१९९५५
राम चन्द्र झा
एकीकृत समाजवादी
१३६०५
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१२९०१
जय नारायण साह
जनमत पार्टी
९९९२
Full Details
धनुषा - ३
धनुषा
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेकपा एमाले
विजयी
३३३५५
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२३६८६
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
७३७४
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५६
उमेश साह
स्वतन्त्र
५७१
Full Details
धनुषा - ४
धनुषा
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
विजयी
३२२३६
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
कृष्ण कुमार महतो
स्वतन्त्र
४३४३
संजय कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११२१
Full Details
संखुवासभा - १
संखुवासभा
दिपक खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३२१५८
राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम
नेकपा एमाले
२६७१९
भक्त नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११३६
दिपक कुमार राई (याक्खा)
जनता समाजवादी पार्टी
८११
तेन्जी भोटिया
स्वतन्त्र
५३२
Full Details
दाङ - १
दाङ
मेटमणि चौधरी
एकीकृत समाजवादी
विजयी
२६५६३
शान्ता चौधरी
नेकपा एमाले
२१४७९
देवराज पाठक
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३७९४
सुरेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८०१०
लिली वुढाथोकी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४३८
Full Details
दाङ - २
दाङ
रेखा शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६८८०
शंकर पोख्रेल
नेकपा एमाले
२६६८७
बिशाल अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२१५
भोलानाथ योगी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२७३
खडक बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
९६७
Full Details
दाङ - ३
दाङ
दिपक गिरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६८४२
कोमल वली
नेकपा एमाले
२९०३२
कमल सुबेदी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१५३००
ओज बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५३५
शालिकराम चौधरी
नेकपा माले
७६२
Full Details
सुर्खेत - १
सुर्खेत
पूर्णबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४२६०७
ध्रुवकुमार शाही
नेकपा एमाले
३०९८८
मोहम्मद हसरत अली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८९७
छत्रपति थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५३
कर्ण बहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
३५०
Full Details
सुर्खेत - २
सुर्खेत
हृदयराम थानी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६२५
अमृत बहादुर बुढा क्षेत्री
नेकपा एमाले
२९५५८
टेक बहादुर चुनारा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६०१
भिम बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६३२
दिपबहादुर नेपाली
जनता समाजवादी पार्टी
३१३
Full Details