Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
इलाम २ - उपनिर्वाचन
इलाम
सुहाङ नेम्वाङ
नेकपा एमाले
विजयी
२७७७२
डम्बर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२१९४२
डकेन्द्रसिंह थेगिम
स्वतन्त्र
११४५७
मिलन लिम्बू
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५०५०
Full Details
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
क्षेत्र
खोज्नुहोस
झापा
ताप्लेजुङ
ईलाम
मोरङ
सुनसरी
सप्तरी
उदयपुर
धनकुटा
सिराहा
धनुषा
महोत्तरी
सर्लाही
रौतहट
बारा
पर्सा
सिन्धुली
सोलुखुम्बु
संखुवासभा
दोलखा
रामेछाप
काभ्रे
सिन्धुपाल्चोक
रसुवा
नुवाकोट
धादिङ
मकवानपुर
चितवन
भोजपुर
खोटाङ
ओखलढुङ्गा
तेह्रथुम
गोरखा
लम्जुङ
तनहुँ
नवलपरासी
रुपन्देही
कपिलवस्तु
अर्गखाची
पाल्पा
गुल्मी
स्याङ्जा
कास्की
पर्बत
म्याग्दी
मनाङ
मुस्ताङ
डोल्पा
रोल्पा
प्युठान
दाङ
बाँके
बर्दिया
सुर्खेत
सल्यान
जाजरकोट
जुम्ला
दैलेख
कालिकोट
मुगू
हुम्ला
बाजुरा
अछाम
कैलाली
डोटी
बझाङ
दार्चुला
बैतडी
डडेलधुरा
कंचनपुर
पाँचथर
का
ल
भ
रुकुम
बाग्लुङ
सबै
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
रास्वपा
राप्रपा
राष्ट्रिय निकुन्ज
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
उम्मेदवार प्रोफाइल
#resultwithOK
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
प्रतिनिधिसभा परिणाम
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
५७
सिट
(34.55%)
समानुपतिक
२७१५२२५
मत
(26.06%)
३२*
सिट
५७
३२
कुल
८९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
४५
सिट
(27.27%)
समानुपतिक
२८४५६४१
मत
(27.31%)
३४*
सिट
४५
३४
कुल
७९
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
११७५६८४
मत
(11.28%)
१४*
सिट
१८
१४
कुल
३२
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
१०
सिट
(6.06%)
समानुपतिक
२९८६५५
मत
(2.87%)
*
सिट
१०
कुल
१०
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
११३०३४४
मत
(10.85%)
१३*
सिट
९
१३
कुल
२२
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
५८८८४९
मत
(5.65%)
७*
सिट
७
७
कुल
१४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
४२१३१३
मत
(4.04%)
५*
सिट
८
५
कुल
१३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
३९४६५५
मत
(3.79%)
५*
सिट
१
५
कुल
६
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१६७३६७
मत
(1.61%)
*
सिट
४
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७१७२२
मत
(2.61%)
*
सिट
३
कुल
३
राष्ट्रिय जनमोर्चा
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४६२३५
मत
(0.44%)
*
सिट
१
कुल
१
हट सिटहरु
View All
धनुषा - ४
मधेश प्रदेश
विजयी
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
३२२३६
निकट
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
तेश्रो
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
उदयपुर - १
कोशी प्रदेश
विजयी
डा. नारायण खड्का
नेपाली कांग्रेस
३१२७०
निकट
मन्जु कुमारी चौधरी
नेकपा एमाले
२८८९१
तेश्रो
धुर्व कुमार राय माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९१५
रूपन्देही - १
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
२४८८२
निकट
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
तेश्रो
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
इलाम २
कोशी प्रदेश
विजयी
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
३००२०
निकट
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
तेश्रो
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
इलाम - १
कोशी प्रदेश
विजयी
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२५७५३
निकट
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
तेश्रो
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
गुल्मी - १
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
३३७४४
निकट
प्रदिप कुमार ज्ञवाली
नेकपा एमाले
३२१५२
तेश्रो
दामोदर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८८२
चर्चित उम्मेदवार
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
View All
नेकपा एमाले
विजयी
केपी शर्मा ओली
झापा - ५
५२३१९
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
रबि लामिछाने
चितवन - २
४९२६४
नेकपा एमाले
विजयी
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
काभ्रे - २
४५३४५
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
प्रेम सुवाल
भक्तपुर - १
४२७६१
नेपाली कांग्रेस
विजयी
पूर्णबहादुर खड्का
सुर्खेत - १
४२६०७
माओवादी केन्द्र
विजयी
बर्षमान पुन
रोल्पा - १
४१७१४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
झापा - ३
४०६६२
नेपाली कांग्रेस
विजयी
विश्वप्रकाश शर्मा
झापा - १
३९७६४
प्रदेश चुनाव
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
कोशी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
६६२९५६
मत
(38.41%)
१२*
सिट
१७
१२
कुल
२९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
६६५४६०
मत
(38.56%)
१५*
सिट
२५
१५
कुल
४०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१८१२४५
मत
(10.5%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
५५९५७
मत
(3.24%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१९८५११
मत
(11.5%)
४*
सिट
२
४
कुल
६
View Details
मधेश प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
४००१४४
मत
(20.49%)
९*
सिट
१३
९
कुल
२२
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१५
सिट
(9.09%)
समानुपतिक
३५१७६८
मत
(18.01%)
८*
सिट
१५
८
कुल
२३
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१८०८६०
मत
(9.26%)
४*
सिट
४
४
कुल
८
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
११३९१५
मत
(5.83%)
३*
सिट
४
३
कुल
७
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
२९८७७४
मत
(15.3%)
७*
सिट
९
७
कुल
१६
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
३२९१७७
मत
(16.86%)
७*
सिट
६
७
कुल
१३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
११३३६४
मत
(5.8%)
२*
सिट
७
२
कुल
९
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
६
कुल
६
View Details
बागमती प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
५०९१९७
मत
(27.24%)
१२*
सिट
२५
१२
कुल
३७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
६०५३५१
मत
(32.39%)
१४*
सिट
१३
१४
कुल
२७
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१४
सिट
(8.48%)
समानुपतिक
२९०७२३
मत
(15.55%)
७*
सिट
१४
७
कुल
२१
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
६९८४६
मत
(3.74%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
२७७२३५
मत
(14.83%)
६*
सिट
७
६
कुल
१३
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
६८८२२
मत
(3.68%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
हाम्रो नेपाली पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४७९६२
मत
(2.57%)
१*
सिट
१
१
कुल
२
View Details
गण्डकी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
३४९८२८
मत
(37.11%)
९*
सिट
१८
९
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
३६७९८९
मत
(39.03%)
१०*
सिट
१२
१०
कुल
२२
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
११६९४५
मत
(12.4%)
३*
सिट
५
३
कुल
८
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
लुम्बिनी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
४९९९८६
मत
(28.13%)
१०*
सिट
१७
१०
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
५७०९२१
मत
(32.12%)
११*
सिट
१८
११
कुल
२९
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१९८४५०
मत
(11.16%)
४*
सिट
५
४
कुल
९
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२७४५२
मत
(7.17%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
६०८८६
मत
(3.42%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
८१६०५
मत
(4.59%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
३७६३१
मत
(2.12%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२५५२१
मत
(7.06%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
३
कुल
३
View Details
कर्णाली प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१७०७५६
मत
(30.37%)
५*
सिट
९
५
कुल
१४
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१८३९५०
मत
(32.71%)
५*
सिट
५
५
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१३७६२९
मत
(24.47%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
सुदूरपश्चिम प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
२६९५६४
मत
(31.63%)
७*
सिट
१२
७
कुल
१९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७४६७५
मत
(32.23%)
७*
सिट
३
७
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
१२१४३१
मत
(14.25%)
३*
सिट
८
३
कुल
११
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
४३८१९
मत
(5.14%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
९८५५९
मत
(11.56%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
गोरखा - १
गोरखा
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३४२८
रामशरण वस्नेत
नेकपा एमाले
१६७५८
सुवर्ण रोकाहा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४८९२
उदय प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८५२
देव बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६२३
Full Details
गोरखा - २
गोरखा
पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६१०३
कविन्द्र बुर्लाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२६३९
अब्दुस सलाम मिया
नेकपा एमाले
७३९५
सुशिल पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८१३
सोमबहादुर गरुङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११६४
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
बाँके - १
बाँके
सुर्यप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
विजयी
२५०२६
महेश्वर जंग गहतराज (अथक)
माओवादी केन्द्र
१९६३२
सुरेशकुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
११४६५
आनन्द बाबु काफ्ले
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००७१
राम कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६९३
Full Details
बाँके - २
बाँके
धवलशम्मशेर जगंबहादुर राणा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२९५७७
मोहम्मद इश्तियाक राई
जनता समाजवादी पार्टी
२३५२०
सुदीप नरसिंह राणा
नेपाली कांग्रेस
४४०३
बिनोद कुमार अग्रहरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३३३
इरफान अहमद शेख
स्वतन्त्र
१२८९
Full Details
बाँके - ३
बाँके
किशोर सिह राठोर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२९०४०
किस्मत कुमार कक्षपति
नेकपा एमाले
२४२४७
देवेन्द्र नाथ शुक्ला
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७४३९
नोयन्द्र धिताल
जनता समाजवादी पार्टी
४२८७
राजु प्रसाद कुर्मी
जनमत पार्टी
२५२०
Full Details
मकवानपुर - १
मकवानपुर
दिपक बहादुर सिंह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२७८१६
महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
नेपाली कांग्रेस
२५४३४
कमल थापा
नेकपा एमाले
२५४२०
टाका राज थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५६९३
कृष्ण प्रसाद दाहाल
नेकपा माले
७५९
Full Details
मकवानपुर - २
मकवानपुर
महेश कुमार वर्तौला
नेकपा एमाले
विजयी
३४९१६
विरोध खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
३०३९६
भरत पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७००
राजन मैनाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३७
उद्धव प्रसाद अधिकारी
नेकपा माले
१७५२
Full Details
कञ्चनपुर - १
कञ्चनपुर
तारा लामा तामाङ
नेकपा एमाले
विजयी
२४८९२
बीना मगर
माओवादी केन्द्र
१९३४६
नन्द कुमार राना
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
८६५९
दिल्ली वहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५३०
देब राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९०६
Full Details
कञ्चनपुर - २
कञ्चनपुर
एनपी साउद
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१३६
नर बहादुर धामी
नेकपा एमाले
२१६८२
झंकर राज जोशी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९३७
अशोक बहादुर सिह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५१५
जगदिश अवस्थि
हाम्रो नेपाली पार्टी
५९८
Full Details
कञ्चनपुर - ३
कञ्चनपुर
रमेश लेखक
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०५७५
निरु देवी पाल
नेकपा एमाले
१८४८५
कृष्ण लुहार
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०३१
दिपक बहादुर सिंह
स्वतन्त्र
११४५
शारदा देवी चन्द
स्वतन्त्र
७४१
Full Details
धनकुटा - १
धनकुटा
राजेन्द्र कुमार राई
नेकपा एमाले
विजयी
३०१०१
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
५९२६
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०५९
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
६२५
Full Details
सुनसरी - १
सुनसरी
अशोककुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१७०५९
गोमा तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६६०६
मुक्सामहाङ्ग सुब्बा
माओवादी केन्द्र
१३०८७
अशोककुमार राई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८८४
मनोज कुमार मेयाङ्गबो
स्वतन्त्र
७८१२
Full Details
सुनसरी - २
सुनसरी
भीमप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३२०२४
सिताराम महतो
नेपाली कांग्रेस
२६०६८
लाल बिक्रम थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९३९१
दिनेश कुमार बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४२६९
रामानन्द मेहता
जनमत पार्टी
११९२
Full Details
सुनसरी - ३
सुनसरी
भगवती चौधरी
नेकपा एमाले
विजयी
४०७८८
विजय कुमार गच्छदार
नेपाली कांग्रेस
३५६००
कमल बाबु मैनाली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४५३
कुलदीप चौधरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९०३
यज्ञ बहादुर कटुवाल
हाम्रो नेपाली पार्टी
९४४
Full Details
सुनसरी - ४
सुनसरी
ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०४८३
जगदिश प्रसाद कुसियैत
नेकपा एमाले
३०३७१
विध्यानन्द यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२३२
जिवन कुमार श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३१८१
खालिद हुसेन हक
स्वतन्त्र
२४५७
Full Details
रोल्पा - १
रोल्पा
बर्षमान पुन
माओवादी केन्द्र
विजयी
४१७१४
पूर्ण बुढामगर
नेकपा एमाले
१६४८५
लीला रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५५६
राम बहादुर वली क्षेत्री
राप्रपा नेपाल
८०३
नाती भाइ ह्योम्बा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१५२
Full Details
सल्यान - १
सल्यान
प्रकाश ज्वाला
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५७००
राजेन्द्र बहादुर शाह
स्वतन्त्र
१९७८९
राजेन्द्र वीर राय
नेकपा एमाले
१३०२९
पवन राज देवकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६९४
नेत्रलाल श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२९३
Full Details
धादिङ - १
धादिङ
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५९३४
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेकपा एमाले
२७९५३
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४७५
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
८८२
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी
१२९
Full Details
धादिङ - २
धादिङ
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
२४१४२
वसुमाया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५५९
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११०९
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
२४७
Full Details
रूपन्देही - १
रूपन्देही
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
विजयी
२४८८२
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१३९६२
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
५१६९
Full Details
रूपन्देही - २
रूपन्देही
विष्णुप्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
विजयी
२७१४८
गणेश पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२५७८२
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
२२०१०
रुप सिंह थापा
स्वतन्त्र
१०२९
प्रदिप ज्ञवाली
स्वतन्त्र
४८८
Full Details
रूपन्देही - ३
रूपन्देही
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३६७१७
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
तुल्सी प्रसाद थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
४७५१
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
३३१७
Full Details
रूपन्देही - ४
रूपन्देही
सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२८०००
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
२२७०४
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
१५५२६
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६२३
महेन्द्र नाथ सिह राय
नेपाल जनता पार्टी
१०८६
Full Details
रूपन्देही - ५
रूपन्देही
बासु देव घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
३६८२२
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
२७१२०
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
८३९०
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८७६
शब्बीर अहमद खाँ
स्वतन्त्र
५३६
Full Details
कैलाली - १
कैलाली
रन्जिता श्रेष्ठ
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
३०४०४
राम जनम चौधरी
नेपाली कांग्रेस
१८०८१
तपेन्द्रबहादुर रावल
नेकपा एमाले
५९१०
लोकेन्द्र कुँवर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३६४८
टंक प्रसाद जैशी(ढुंगाना)
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८६९
Full Details
कैलाली - २
कैलाली
अरुन कुमार चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
२१८७१
झपट बहादुर रावल
नेकपा एमाले
१६१२८
भगत बहादुर बढुवाल
माओवादी केन्द्र
१५११६
भरत सिहं वि.सि.(बुढाक्षेत्री)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७८४
रमेश कुमार रावल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
३१८
Full Details
कैलाली - ३
कैलाली
गंगा राम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
विजयी
२३१२०
कृष्ण कुमार चौधरी
माओवादी केन्द्र
१७७४९
गौरी शंकर चौधरी
नेकपा एमाले
९८७४
बिरेन्द्र बहादुर बम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७०४५
परेक बहादुर रावल
नेकपा माले
९९०
Full Details
कैलाली - ४
कैलाली
विर बहादुर बलायर
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६२७५
लेखराज भट्ट
नेकपा एमाले
२२६६३
कइयाँ चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
६२३३
गोविन्द प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२२३०
जय बहादुर धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७०
Full Details
उम्मेदवार प्रोफाइल
View All
रामचन्द्र पौडेल
कांग्रेस
,
तनहुँ - १
गठबन्धनको बलले बढी सुरक्षित चुनावी अंकगणितमा
नारदमुनि राना
एमाले
,
कैलाली - ५
पुष्करनाथको उम्मेदवारीले नारदमुनिलाई आशा
कृष्णबहादुर राई
एमाले
,
काठमाडौं - ३
पहिले गठबन्धनको भर, अहिले गठबन्धनकै डर
प्रभु साह
स्वतन्त्र
,
रौतहट - ३
मैदान खाली गरेर स्वतन्त्र उम्मेदवार
देवप्रसाद गुरुङ
माओवादी
,
लमजुङ - १
लमजुङमा स्थापित हुन खोजेका देव
खेलप्रसाद बुडाक्षेत्री
माओवादी
,
ताप्लेजुङ - १
कठिन परीक्षामा खेलप्रसाद
चुनावी समाचार
View All