Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
इलाम २ - उपनिर्वाचन
इलाम
सुहाङ नेम्वाङ
नेकपा एमाले
विजयी
२७७७२
डम्बर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२१९४२
डकेन्द्रसिंह थेगिम
स्वतन्त्र
११४५७
मिलन लिम्बू
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५०५०
Full Details
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
क्षेत्र
खोज्नुहोस
झापा
ताप्लेजुङ
ईलाम
मोरङ
सुनसरी
सप्तरी
उदयपुर
धनकुटा
सिराहा
धनुषा
महोत्तरी
सर्लाही
रौतहट
बारा
पर्सा
सिन्धुली
सोलुखुम्बु
संखुवासभा
दोलखा
रामेछाप
काभ्रे
सिन्धुपाल्चोक
रसुवा
नुवाकोट
धादिङ
मकवानपुर
चितवन
भोजपुर
खोटाङ
ओखलढुङ्गा
तेह्रथुम
गोरखा
लम्जुङ
तनहुँ
नवलपरासी
रुपन्देही
कपिलवस्तु
अर्गखाची
पाल्पा
गुल्मी
स्याङ्जा
कास्की
पर्बत
म्याग्दी
मनाङ
मुस्ताङ
डोल्पा
रोल्पा
प्युठान
दाङ
बाँके
बर्दिया
सुर्खेत
सल्यान
जाजरकोट
जुम्ला
दैलेख
कालिकोट
मुगू
हुम्ला
बाजुरा
अछाम
कैलाली
डोटी
बझाङ
दार्चुला
बैतडी
डडेलधुरा
कंचनपुर
पाँचथर
का
ल
भ
रुकुम
बाग्लुङ
सबै
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
रास्वपा
राप्रपा
राष्ट्रिय निकुन्ज
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
उम्मेदवार प्रोफाइल
#resultwithOK
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
प्रतिनिधिसभा परिणाम
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
५७
सिट
(34.55%)
समानुपतिक
२७१५२२५
मत
(26.06%)
३२*
सिट
५७
३२
कुल
८९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
४५
सिट
(27.27%)
समानुपतिक
२८४५६४१
मत
(27.31%)
३४*
सिट
४५
३४
कुल
७९
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
११७५६८४
मत
(11.28%)
१४*
सिट
१८
१४
कुल
३२
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
१०
सिट
(6.06%)
समानुपतिक
२९८६५५
मत
(2.87%)
*
सिट
१०
कुल
१०
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
११३०३४४
मत
(10.85%)
१३*
सिट
९
१३
कुल
२२
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
५८८८४९
मत
(5.65%)
७*
सिट
७
७
कुल
१४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
४२१३१३
मत
(4.04%)
५*
सिट
८
५
कुल
१३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
३९४६५५
मत
(3.79%)
५*
सिट
१
५
कुल
६
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१६७३६७
मत
(1.61%)
*
सिट
४
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७१७२२
मत
(2.61%)
*
सिट
३
कुल
३
राष्ट्रिय जनमोर्चा
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४६२३५
मत
(0.44%)
*
सिट
१
कुल
१
हट सिटहरु
View All
गुल्मी - १
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
३३७४४
निकट
प्रदिप कुमार ज्ञवाली
नेकपा एमाले
३२१५२
तेश्रो
दामोदर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८८२
सर्लाही - २
मधेश प्रदेश
विजयी
महिन्द्र राय यादव
माओवादी केन्द्र
२३५२९
निकट
राजेन्द्र महतो
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
२१५१६
तेश्रो
राज नारायण साह
नेकपा एमाले
१४८१९
इलाम २
कोशी प्रदेश
विजयी
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
३००२०
निकट
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
तेश्रो
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
रूपन्देही - १
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
२४८८२
निकट
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
तेश्रो
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
इलाम - १
कोशी प्रदेश
विजयी
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२५७५३
निकट
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
तेश्रो
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
ललितपुर - १
बागमती प्रदेश
विजयी
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
२३९९२
निकट
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
तेश्रो
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
चर्चित उम्मेदवार
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
View All
नेकपा एमाले
विजयी
केपी शर्मा ओली
झापा - ५
५२३१९
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
रबि लामिछाने
चितवन - २
४९२६४
नेकपा एमाले
विजयी
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
काभ्रे - २
४५३४५
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
प्रेम सुवाल
भक्तपुर - १
४२७६१
नेपाली कांग्रेस
विजयी
पूर्णबहादुर खड्का
सुर्खेत - १
४२६०७
माओवादी केन्द्र
विजयी
बर्षमान पुन
रोल्पा - १
४१७१४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
झापा - ३
४०६६२
नेपाली कांग्रेस
विजयी
विश्वप्रकाश शर्मा
झापा - १
३९७६४
प्रदेश चुनाव
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
कोशी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
६६२९५६
मत
(38.41%)
१२*
सिट
१७
१२
कुल
२९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
६६५४६०
मत
(38.56%)
१५*
सिट
२५
१५
कुल
४०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१८१२४५
मत
(10.5%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
५५९५७
मत
(3.24%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१९८५११
मत
(11.5%)
४*
सिट
२
४
कुल
६
View Details
मधेश प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
४००१४४
मत
(20.49%)
९*
सिट
१३
९
कुल
२२
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१५
सिट
(9.09%)
समानुपतिक
३५१७६८
मत
(18.01%)
८*
सिट
१५
८
कुल
२३
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१८०८६०
मत
(9.26%)
४*
सिट
४
४
कुल
८
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
११३९१५
मत
(5.83%)
३*
सिट
४
३
कुल
७
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
२९८७७४
मत
(15.3%)
७*
सिट
९
७
कुल
१६
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
३२९१७७
मत
(16.86%)
७*
सिट
६
७
कुल
१३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
११३३६४
मत
(5.8%)
२*
सिट
७
२
कुल
९
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
६
कुल
६
View Details
बागमती प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
५०९१९७
मत
(27.24%)
१२*
सिट
२५
१२
कुल
३७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
६०५३५१
मत
(32.39%)
१४*
सिट
१३
१४
कुल
२७
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१४
सिट
(8.48%)
समानुपतिक
२९०७२३
मत
(15.55%)
७*
सिट
१४
७
कुल
२१
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
६९८४६
मत
(3.74%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
२७७२३५
मत
(14.83%)
६*
सिट
७
६
कुल
१३
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
६८८२२
मत
(3.68%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
हाम्रो नेपाली पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४७९६२
मत
(2.57%)
१*
सिट
१
१
कुल
२
View Details
गण्डकी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
३४९८२८
मत
(37.11%)
९*
सिट
१८
९
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
३६७९८९
मत
(39.03%)
१०*
सिट
१२
१०
कुल
२२
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
११६९४५
मत
(12.4%)
३*
सिट
५
३
कुल
८
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
लुम्बिनी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
४९९९८६
मत
(28.13%)
१०*
सिट
१७
१०
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
५७०९२१
मत
(32.12%)
११*
सिट
१८
११
कुल
२९
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१९८४५०
मत
(11.16%)
४*
सिट
५
४
कुल
९
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२७४५२
मत
(7.17%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
६०८८६
मत
(3.42%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
८१६०५
मत
(4.59%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
३७६३१
मत
(2.12%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२५५२१
मत
(7.06%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
३
कुल
३
View Details
कर्णाली प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१७०७५६
मत
(30.37%)
५*
सिट
९
५
कुल
१४
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१८३९५०
मत
(32.71%)
५*
सिट
५
५
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१३७६२९
मत
(24.47%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
सुदूरपश्चिम प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
२६९५६४
मत
(31.63%)
७*
सिट
१२
७
कुल
१९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७४६७५
मत
(32.23%)
७*
सिट
३
७
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
१२१४३१
मत
(14.25%)
३*
सिट
८
३
कुल
११
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
४३८१९
मत
(5.14%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
९८५५९
मत
(11.56%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
प्युठान - १
प्यूठान
सूर्यबहादुर थापा क्षेत्री
नेकपा एमाले
विजयी
४१११८
दुर्गा पौडेल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
३५८१४
कृष्ण प्रसाद पोख्रेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३३१८
होमबहादुर बुढाथोकी मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१४७२
माधव सिं के.सी.
नेकपा माले
११२१
Full Details
सुनसरी - १
सुनसरी
अशोककुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१७०५९
गोमा तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६६०६
मुक्सामहाङ्ग सुब्बा
माओवादी केन्द्र
१३०८७
अशोककुमार राई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७८८४
मनोज कुमार मेयाङ्गबो
स्वतन्त्र
७८१२
Full Details
सुनसरी - २
सुनसरी
भीमप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३२०२४
सिताराम महतो
नेपाली कांग्रेस
२६०६८
लाल बिक्रम थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९३९१
दिनेश कुमार बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४२६९
रामानन्द मेहता
जनमत पार्टी
११९२
Full Details
सुनसरी - ३
सुनसरी
भगवती चौधरी
नेकपा एमाले
विजयी
४०७८८
विजय कुमार गच्छदार
नेपाली कांग्रेस
३५६००
कमल बाबु मैनाली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४५३
कुलदीप चौधरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९०३
यज्ञ बहादुर कटुवाल
हाम्रो नेपाली पार्टी
९४४
Full Details
सुनसरी - ४
सुनसरी
ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३०४८३
जगदिश प्रसाद कुसियैत
नेकपा एमाले
३०३७१
विध्यानन्द यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२३२
जिवन कुमार श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३१८१
खालिद हुसेन हक
स्वतन्त्र
२४५७
Full Details
रौतहट - १
रौतहट
माधवकुमार नेपाल
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३३५२२
अजय कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
२६९२२
राजेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१४११
राहुल कुमार मिश्र
स्वतन्त्र
४५४
सरोज कुमारी
राप्रपा नेपाल
३५३
Full Details
रौतहट - २
रौतहट
किरण कुमार साह
स्वतन्त्र
विजयी
३२८४२
मो. फिरदोस अालम
नेपाली कांग्रेस
२८२४८
शैलेन्द्र शाह
जनता समाजवादी पार्टी
२१२२
रामयस झा
जनमत पार्टी
१००४
महिन्द्र साह तेली
राप्रपा नेपाल
१५२
Full Details
रौतहट - ३
रौतहट
प्रभु साह
स्वतन्त्र
विजयी
३२४३७
अोमप्रकाश -
स्वतन्त्र
२५२००
रविन्द्र पटेल
माओवादी केन्द्र
८५५८
नागेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१७२३
नवीन प्रसाद चौरसिया
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००६
Full Details
रौतहट - ४
रौतहट
देव प्रसाद तिमलसेना
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४१०५
उध्दव प्रसाद रेग्मी
नेकपा एमाले
२६५५९
रुपलाल राय यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२३७५
अजय कुमार
स्वतन्त्र
२२६८
राजनारायण साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८७६
Full Details
सप्तरी - १
सप्तरी
नवल किसोर साह सुडी
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२३६०४
जय कान्त राउत
जनमत पार्टी
१९९९६
रामदेव साह(तेली)
नेपाली कांग्रेस
१४३१२
चन्द्रनारायण यादव
स्वतन्त्र
२८८१
अशोक कुमार मंडल
स्वतन्त्र
२३४५
Full Details
सप्तरी - २
सप्तरी
चन्द्र कान्त राउत
जनमत पार्टी
विजयी
३५०४२
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१६९७९
जय प्रकाश ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
७३४७
बरुण कुमार झा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८१
चिरंजिबी लाल देव
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
२३५
Full Details
सप्तरी - ३
सप्तरी
दिनेश कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२६१६६
ताराकान्त चौधरी
नेकपा एमाले
२२३००
अनिश अंसारी
जनमत पार्टी
१५११४
लक्ष्मीकान्त मंडल
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
८७२
गंगाराम ठाकुर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३९
Full Details
सप्तरी - ४
सप्तरी
तेजु लाल चौधरी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३४९१
वालकिसोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७९९७
सुकदेवप्रसाद साह
जनमत पार्टी
१२९२५
बिश्वेन्द्र पासवान
बहुजन शक्ति पार्टी
३१७५
मो. कासीम मिया
स्वतन्त्र
१७१७
Full Details
जुम्ला - १
जुम्ला
ज्ञानबहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२२८१९
गोमा गौतम (कुँवर)
माओवादी केन्द्र
११९५९
रतन नाथ योगी
नेकपा एमाले
६५२८
डिल्ली प्रसाद काफ्ले
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
९५५
डा.कल बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
५४५
Full Details
पर्वत - १
पर्वत
पदम गिरी
नेकपा एमाले
विजयी
२९८७२
अर्जुन प्रसाद जोशी
नेपाली कांग्रेस
२७६०९
जाल बहादुर पुर्जा पुन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४१३७
दिपक बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०३४
अरुण पौडेल
स्वतन्त्र
२७१
Full Details
उदयपुर - १
उदयपुर
डा. नारायण खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१२७०
मन्जु कुमारी चौधरी
नेकपा एमाले
२८८९१
धुर्व कुमार राय माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९१५
उध्दब अधिकारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४४४
गोपाल राई
जनता समाजवादी पार्टी
१९०६
Full Details
उदयपुर - २
उदयपुर
अम्वर बहादुर रायामाझी
नेकपा एमाले
विजयी
१५२५१
जगन्नाथ खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
१२८९३
राम कुमार राई
स्वतन्त्र
१०३७९
भाष्कर राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१४३०
अनिल कुमार श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१०
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details
मोरङ - ६
मोरङ
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
२१३९२
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५३१
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८४८४
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
१२४५
Full Details
ओखलढुंगा - १
ओखलढुंगा
राम हरि खतिवडा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३५५६
यज्ञ राज सुनुवार
नेकपा एमाले
२६७३८
जुद्ध बहादुर राई
जनता समाजवादी पार्टी
८९७
शोभा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
७१४
विर्ज वहादुर थापा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
३५६
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - १
सिन्धुपाल्चोक
माधव सापकोटा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०३७४
सरेश नेपाल
नेकपा एमाले
२७०१८
दिनेश श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३४९८
नारायण पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४७
कृष्ण बहादुर ठकुरी
नेकपा माले
११११
Full Details
सिन्धुपाल्चोक - २
सिन्धुपाल्चोक
मोहन बहादुर बस्नेत
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३९३६७
शेर बहादुर तामाङग
नेकपा एमाले
२७४९३
नर सिं श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२८१९
माया गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४५२
कवि राज गिरी
नेकपा माले
६१२
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
सल्यान - १
सल्यान
प्रकाश ज्वाला
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५७००
राजेन्द्र बहादुर शाह
स्वतन्त्र
१९७८९
राजेन्द्र वीर राय
नेकपा एमाले
१३०२९
पवन राज देवकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६९४
नेत्रलाल श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२९३
Full Details
उम्मेदवार प्रोफाइल
View All
पदम गिरी
एमाले
,
पर्वत - १
एक्लै जित जोगाउने चुनौती
गोविन्द राज जोशी
स्वतन्त्र
,
तनहुँ - १
आफूलाई केन्द्रमा रोक्ने पौडेललाई जिल्लामै रोक्ने प्रयास
तोसीमा कार्की
रास्वपा
,
ललितपुर - ३
निर्वाचन आइसक्यो, उम्मेदवारी नै अन्योलमा
भिमसेन दास प्रधान
कांग्रेस
,
काठमाडौं - ६
काठमाडौं–६ मा ‘ह्याट्रिक’ गर्ने दाउ
रन्जिता श्रेष्ठ
नाउपा
,
कैलाली - १
कैलाली–१ मा ठूला दलहरूलाई गतिलो चुनौती
राम जनम चौधरी
कांग्रेस
,
कैलाली - १
विरासत फर्काउने चुनौती
चुनावी समाचार
View All