Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
गोरखा - १
गोरखा
राजेन्द्र बजगाई
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३४२८
रामशरण वस्नेत
नेकपा एमाले
१६७५८
सुवर्ण रोकाहा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४८९२
उदय प्रसाद भट्ट
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८५२
देव बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६२३
Full Details
गोरखा - २
गोरखा
पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६१०३
कविन्द्र बुर्लाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२६३९
अब्दुस सलाम मिया
नेकपा एमाले
७३९५
सुशिल पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८१३
सोमबहादुर गरुङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११६४
Full Details
गुल्मी - १
गुल्मी
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३३७४४
प्रदिप कुमार ज्ञवाली
नेकपा एमाले
३२१५२
दामोदर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८८२
गणेश पाण्डे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३५४
लोक बहादुर थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२६५
Full Details
गुल्मी - २
गुल्मी
गोकर्ण विष्ट
नेकपा एमाले
विजयी
२८४७६
रामकुमारी झाक्री
एकीकृत समाजवादी
२६४४१
कमला पुन
स्वतन्त्र
५०४
युव राज घिमिरे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४३४
ठाकुर प्रसाद पाण्डेय
राप्रपा नेपाल
३१३
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
बाग्लुङ - १
बाग्लुङ
चित्र बहादुर के.सी.
राष्ट्रिय जनमोर्चा
विजयी
२१४५१
सुर्यप्रसाद पाठक
नेकपा एमाले
१८८२५
खिमानन्द कँडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९१८१
लक्ष्मी प्रसाद सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९०३
चन्द्र बहादुर क्षेत्री
स्वतन्त्र
१९३
Full Details
बाग्लुङ - २
बाग्लुङ
देवेन्द्र पौडेल
माओवादी केन्द्र
विजयी
२४७७९
मन्जु शर्मा
नेकपा एमाले
२०१८०
तिला खत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२३२५
तुल्सी राम अर्याल
स्वतन्त्र
४०७
चित्र प्रसाद गुरुङ
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१०९
Full Details
सल्यान - १
सल्यान
प्रकाश ज्वाला
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५७००
राजेन्द्र बहादुर शाह
स्वतन्त्र
१९७८९
राजेन्द्र वीर राय
नेकपा एमाले
१३०२९
पवन राज देवकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३६९४
नेत्रलाल श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२२९३
Full Details
म्याग्दी - १
म्याग्दी
खम बहादुर गर्बुजा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४०२१
हरीकृष्ण श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
२०१८९
हरिबहादुर खत्री क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२४
जगत प्रसाद गौचन
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९७५
ओम राज मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७६८
Full Details
नवलपुर -1
नवलपुर
शशांक कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७०६७
कृष्ण प्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
२५०४७
राजन गौतम
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२४३०५
डा. मोहनी लाल भुसाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३४६९
प्रेम छिरी शेर्पा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६६१
Full Details
नवलपुर - २
नवलपुर
विष्णु कुमार कार्की
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३६१०४
तिल बहादुर महत क्षेत्री
नेकपा एमाले
३४०८३
शालिक राम न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६४४३
विष्णु प्रसाद शर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२४३
सिंहबहादुर थापा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
६०१
Full Details
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details
दोलखा - १
दोलखा
गंगा कार्की
माओवादी केन्द्र
विजयी
३६७९९
बालकृष्ण शिवाकोटी
नेकपा एमाले
३६४८१
दावा शेर्पा
जनता समाजवादी पार्टी
विजय खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
गोपाल बहादुर शिवाकोटी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
बारा - १
बारा
अच्युत प्रसाद मैनाली
नेकपा एमाले
विजयी
३९९९५
उमाकान्त चौधरी
नेपाली कांग्रेस
३००५६
गणेश धिमाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३३१९
भक्त बहादुर दर्लामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७९२
अनिल कुमार गुप्ता
स्वतन्त्र
११३३
Full Details
बारा - २
बारा
रामसहाय प्रसाद यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१३८२२
शिवचन्द्र प्रसाद कुशवाहा
माओवादी केन्द्र
१३४६८
रामकिशोर प्रसाद यादव
स्वतन्त्र
११०४३
रविन्द्र प्रसाद यादव
स्वतन्त्र
१०७५०
अरुण कुमार ज्ञवाली
स्वतन्त्र
७६९८
Full Details
बारा - ३
बारा
ज्वाला कुमारी साह
नेकपा एमाले
विजयी
२०२५१
रामवावु कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७२७९
लालबाबु सिह भुइहार
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
११९६४
सुरेन्द्र शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५७९
राधिका देवी साह
जनमत पार्टी
३३३१
Full Details
बारा - ४
बारा
कृष्ण कुमार श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३०३४१
एकवाल मियाँ
नेकपा एमाले
२०३३६
इच्छा वहादुर वाग्ले
स्वतन्त्र
५५४२
पवन चौधरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८८४
जलिल देवान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२०५
Full Details
बारा २ - उपनिर्वाचन
बारा
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२८४१५
शिवचन्द्र कुशवाह
जनमत पार्टी
२३३३४
पुरुषोतम पौडेल
नेकपा एमाले
१०२१६
रमेश खरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८२९
Full Details
सुर्खेत - १
सुर्खेत
पूर्णबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४२६०७
ध्रुवकुमार शाही
नेकपा एमाले
३०९८८
मोहम्मद हसरत अली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८९७
छत्रपति थापा क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६५३
कर्ण बहादुर थापा
जनता समाजवादी पार्टी
३५०
Full Details
सुर्खेत - २
सुर्खेत
हृदयराम थानी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६२५
अमृत बहादुर बुढा क्षेत्री
नेकपा एमाले
२९५५८
टेक बहादुर चुनारा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६०१
भिम बहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२६३२
दिपबहादुर नेपाली
जनता समाजवादी पार्टी
३१३
Full Details
पाल्पा - १
पाल्पा
नारायण प्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३११०३
ज्ञान बहादुर गाहा
नेपाली कांग्रेस
२०२५६
विपिन कडेल
स्वतन्त्र
२८६३
थम्मन बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२०४५
ज्ञान बहादुर सिंजाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५८
Full Details
पाल्पा - २
पाल्पा
ठाकुर प्रसाद गैरे
नेकपा एमाले
विजयी
२७८१७
सोमप्रसाद पाण्डेय
एकीकृत समाजवादी
२३८५१
सोमप्रसाद गैरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५१८०
मन बहादुर दर्लामी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१६०४
हुमबहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
५१७
Full Details
लमजुङ - १
लमजुङ
पृथ्वीसुव्वा गुरुङ
नेकपा एमाले
विजयी
३४९६९
देवप्रसाद गुरुङ
माओवादी केन्द्र
३१७८१
धर्म राज के.सी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९०२९
बाल चन्द्र श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२३३
विकास गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४५७
Full Details
स्याङ्जा - १
स्याङ्जा
राजु थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१९९९
नारायण प्रसाद मरासिनी
नेकपा एमाले
२८७४४
बोधराज रेग्मी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६०६५
ख्याम वहादुर गुरुङ्ग
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६८४
निर्मल आले
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
५७६
Full Details
स्याङ्जा - २
स्याङ्जा
धनराज गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१४६६
पद्मा कुमारी अर्याल
नेकपा एमाले
२५८३९
टिक राज गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८११३
लालगोपाल अर्याल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८८४
चोक वहादुर गुरुङ्
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५४
Full Details
रूपन्देही - १
रूपन्देही
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
विजयी
२४८८२
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१३९६२
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
५१६९
Full Details
रूपन्देही - २
रूपन्देही
विष्णुप्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
विजयी
२७१४८
गणेश पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२५७८२
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
२२०१०
रुप सिंह थापा
स्वतन्त्र
१०२९
प्रदिप ज्ञवाली
स्वतन्त्र
४८८
Full Details
रूपन्देही - ३
रूपन्देही
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
३६७१७
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
तुल्सी प्रसाद थारु
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
४७५१
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
३३१७
Full Details
रूपन्देही - ४
रूपन्देही
सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२८०००
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
२२७०४
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
१५५२६
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२६२३
महेन्द्र नाथ सिह राय
नेपाल जनता पार्टी
१०८६
Full Details
रूपन्देही - ५
रूपन्देही
बासु देव घिमिरे
नेकपा एमाले
विजयी
३६८२२
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
२७१२०
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
८३९०
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
५८७६
शब्बीर अहमद खाँ
स्वतन्त्र
५३६
Full Details
रोल्पा - १
रोल्पा
बर्षमान पुन
माओवादी केन्द्र
विजयी
४१७१४
पूर्ण बुढामगर
नेकपा एमाले
१६४८५
लीला रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५५६
राम बहादुर वली क्षेत्री
राप्रपा नेपाल
८०३
नाती भाइ ह्योम्बा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१५२
Full Details
ललितपुर - १
ललितपुर
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३९९२
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
सन्दिप आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४१
सुर्य तामाङ्ग बल
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१७२
Full Details
ललितपुर - २
ललितपुर
प्रेम बहादुर महर्जन
नेकपा एमाले
विजयी
१५०२५
सुदिन शाक्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८८६
बुद्ध रत्न महर्जन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६६६
कृष्ण लाल महर्जन
एकीकृत समाजवादी
८२६४
रघुवर राज थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७७९९
Full Details