Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
उम्मेदवारहरु
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
पाल्पा - १
पाल्पा
नारायण प्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
विजयी
३११०३
ज्ञान बहादुर गाहा
नेपाली कांग्रेस
२०२५६
विपिन कडेल
स्वतन्त्र
२८६३
थम्मन बहादुर बुढा मगर
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२०४५
ज्ञान बहादुर सिंजाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५८
Full Details
पाल्पा - २
पाल्पा
ठाकुर प्रसाद गैरे
नेकपा एमाले
विजयी
२७८१७
सोमप्रसाद पाण्डेय
एकीकृत समाजवादी
२३८५१
सोमप्रसाद गैरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५१८०
मन बहादुर दर्लामी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१६०४
हुमबहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
५१७
Full Details
स्याङ्जा - १
स्याङ्जा
राजु थापा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१९९९
नारायण प्रसाद मरासिनी
नेकपा एमाले
२८७४४
बोधराज रेग्मी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६०६५
ख्याम वहादुर गुरुङ्ग
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६८४
निर्मल आले
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
५७६
Full Details
स्याङ्जा - २
स्याङ्जा
धनराज गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३१४६६
पद्मा कुमारी अर्याल
नेकपा एमाले
२५८३९
टिक राज गुरुङ्ग
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८११३
लालगोपाल अर्याल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८८४
चोक वहादुर गुरुङ्
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
६५४
Full Details
तेह्रथुम - १
तेह्रथुम
सिता गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
विजयी
१९७०२
बिजय सुब्बा
नेकपा एमाले
१८६२३
विष्णु कुमार चोङवाङ
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
७२३
युव राम गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४१५
नारायण मान गुरुङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
११८
Full Details
पर्वत - १
पर्वत
पदम गिरी
नेकपा एमाले
विजयी
२९८७२
अर्जुन प्रसाद जोशी
नेपाली कांग्रेस
२७६०९
जाल बहादुर पुर्जा पुन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४१३७
दिपक बहादुर मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०३४
अरुण पौडेल
स्वतन्त्र
२७१
Full Details
महोत्तरी - १
महोत्तरी
लझ्मी महतो काेइरी
नेकपा एमाले
विजयी
२३४०२
गिरिराज मणी पोखरेल
माओवादी केन्द्र
२२३७२
पोषण बहादुर थापा
स्वतन्त्र
७८१२
राज किशोर साह
जनमत पार्टी
३५९८
खेम कुमारी भुर्तेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२०६४
Full Details
महोत्तरी - २
महोत्तरी
शरत सिंह भण्डारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
२५१९०
विजय कुमार सिंह
तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी
१११२०
राम परिक्षण यादव
नेकपा एमाले
१०२५८
उमेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
५९७१
प्रदिप कुमार यादव
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
८१८
Full Details
महोत्तरी - ३
महोत्तरी
महन्थ ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
विजयी
१६३७५
हरि नारायण यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१४३२५
राम आधार कापर
स्वतन्त्र
१२७३३
इलियास अंसारी
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
४९४९
मृगेन्द्र यादव
जनमत पार्टी
४२५२
Full Details
महोत्तरी - ४
महोत्तरी
महेन्द्र कुमार राय
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२५४२०
सुरेन्द्रकुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
२१२९६
मनोज कुमार साह
जनमत पार्टी
१००३९
शिवजी यादव
जनता प्रगतिशील पार्टी
४९८
सुबराती मंसुर
हाम्रो नेपाली पार्टी
४५०
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
रूकुम पूर्व - १
रूकुम पूर्व
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
माओवादी केन्द्र
विजयी
१२२६२
कैलाश कुमार मल्ल
नेकपा एमाले
५२११
चन्द्रराज झाक्री
स्वतन्त्र
८९६
खिम बहादुर खत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
५८६
रतन बहादुर बुढा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४६४
Full Details
रौतहट - १
रौतहट
माधवकुमार नेपाल
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३३५२२
अजय कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
२६९२२
राजेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१४११
राहुल कुमार मिश्र
स्वतन्त्र
४५४
सरोज कुमारी
राप्रपा नेपाल
३५३
Full Details
रौतहट - २
रौतहट
किरण कुमार साह
स्वतन्त्र
विजयी
३२८४२
मो. फिरदोस अालम
नेपाली कांग्रेस
२८२४८
शैलेन्द्र शाह
जनता समाजवादी पार्टी
२१२२
रामयस झा
जनमत पार्टी
१००४
महिन्द्र साह तेली
राप्रपा नेपाल
१५२
Full Details
रौतहट - ३
रौतहट
प्रभु साह
स्वतन्त्र
विजयी
३२४३७
अोमप्रकाश -
स्वतन्त्र
२५२००
रविन्द्र पटेल
माओवादी केन्द्र
८५५८
नागेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१७२३
नवीन प्रसाद चौरसिया
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००६
Full Details
रौतहट - ४
रौतहट
देव प्रसाद तिमलसेना
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४१०५
उध्दव प्रसाद रेग्मी
नेकपा एमाले
२६५५९
रुपलाल राय यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२३७५
अजय कुमार
स्वतन्त्र
२२६८
राजनारायण साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८७६
Full Details
मकवानपुर - १
मकवानपुर
दिपक बहादुर सिंह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
२७८१६
महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
नेपाली कांग्रेस
२५४३४
कमल थापा
नेकपा एमाले
२५४२०
टाका राज थापा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५६९३
कृष्ण प्रसाद दाहाल
नेकपा माले
७५९
Full Details
मकवानपुर - २
मकवानपुर
महेश कुमार वर्तौला
नेकपा एमाले
विजयी
३४९१६
विरोध खतिवडा
एकीकृत समाजवादी
३०३९६
भरत पराजुली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
११७००
राजन मैनाली
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३७
उद्धव प्रसाद अधिकारी
नेकपा माले
१७५२
Full Details
बैतडी - १
बैतडी
दामोदर भण्डारी
नेकपा एमाले
विजयी
३३६११
नरेन्द्र बहादुर कुंवर
माओवादी केन्द्र
३२०८०
केशव बहादुर चन्द
स्वतन्त्र
२५०९
देव बहादुर चन्द
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७५९
प्रकाश चन्द्र भट्ट
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४२३
Full Details
भक्तपुर - १
भक्तपुर
प्रेम सुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
४२७६१
नवराज गेलाल
नेकपा एमाले
११९६८
भरत बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
९३०३
सुनिल गोठे
माओवादी केन्द्र
५२८३
माधव खत्री
राप्रपा नेपाल
७१७
Full Details
भक्तपुर - २
भक्तपुर
दुर्लभ थापा क्षेत्री
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२४२३९
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
२३२८२
अनुराधा थापा मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७१२७
साजन वि.क.
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४०९८
मोहन के.सी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५६९
Full Details
दार्चुला - १
दार्चुला
दिलेन्द्र प्रसाद बडू
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८५१५
गणेश सिंह ठगुन्ना
नेकपा एमाले
२६३८१
नरेन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३८०
रविन्द्र सिंह धामी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१९८
श्री विश्व राम दुवाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
७८
Full Details
नुवाकोट - १
नुवाकोट
हितबहादुर तामाङ
माओवादी केन्द्र
विजयी
२६५४८
बद्री मैनाली
नेकपा एमाले
२३४६५
प्रधुम्न महत क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
६११३
सुदर्शन सिटौला
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६११
केशव प्रसाद उप्रेती
नेकपा माले
९७०
Full Details
नुवाकोट - २
नुवाकोट
अर्जुन नरसिंह के.सी.
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२८१०७
शुमन बिक्रम पाण्डे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६४७७
नारायण प्रसाद खतिवडा
नेकपा एमाले
१५५६१
झनक प्याकुरेल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७१
प्रेम माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
७१३
Full Details
काभ्रे - १
काभ्रे
सुर्यमान तामाङ (दोङ)
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४५१२
रेशम बहादुर लामा
नेकपा एमाले
३०५४८
बसु नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६९७
पुर्ण बहादुर विश्वकर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८५३
गणेश कुमार कपाली
नेकपा माले
११२७
Full Details
काभ्रे - २
काभ्रे
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
नेकपा एमाले
विजयी
४५३४५
शिवप्रसाद हुमागाई
नेपाली कांग्रेस
३९४८२
दिनेश हुमागाई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०५७३
यसु आले मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९३३
कृष्ण कुमार वैद्य
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
८०२
Full Details
धादिङ - १
धादिङ
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३५९३४
भुमि प्रसाद त्रिपाठी
नेकपा एमाले
२७९५३
हिमेश पन्त
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४७५
सुमन तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
८८२
नोरमान तामाङ
जनता समाजवादी पार्टी
१२९
Full Details
धादिङ - २
धादिङ
रामनाथ अधिकारी
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४६५९
खेम प्रसाद लोहनी
नेकपा एमाले
२४१४२
वसुमाया तामाङ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५५५९
धन माया तामाङ
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
११०९
मेकरमान तामाङ्ग
जनता समाजवादी पार्टी
२४७
Full Details
डोल्पा - १
डोल्पा
धन बहादुर बुढा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
११२९२
गणेश बहादुर शाही
नेकपा एमाले
५५०५
अंगद कुमार बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६६१
हर्कबहादुर ठकुल्ला
नेकपा मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
५३
विर बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
१०
Full Details
लमजुङ - १
लमजुङ
पृथ्वीसुव्वा गुरुङ
नेकपा एमाले
विजयी
३४९६९
देवप्रसाद गुरुङ
माओवादी केन्द्र
३१७८१
धर्म राज के.सी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
९०२९
बाल चन्द्र श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२३३
विकास गुरुङ्ग
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
४५७
Full Details
इलाम - १
इलाम
महेश बस्नेत
नेकपा एमाले
विजयी
२५७५३
झलनाथ खनाल
एकीकृत समाजवादी
२३०८९
बुद्ध लाल मेचे
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२४४२
तोया नाथ शर्मा सापकोटा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५९९
कमल कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
१३१३
Full Details
इलाम - २
इलाम
सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३००२०
डम्बरबहादुर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२९९०६
प्रकाश सापकोटा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१३८०
मनि बहादुर लिम्वू (पापो)
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१३६३
खड्ग प्रसाद पालुंवा
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
१२७२
Full Details
धनकुटा - १
धनकुटा
राजेन्द्र कुमार राई
नेकपा एमाले
विजयी
३०१०१
सुनीलबहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
२८७०४
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
५९२६
कुमार बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०५९
आराम कुमार लिम्बु
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
६२५
Full Details
पाँचथर - १
पाँचथर
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
३२११०
भीष्म राज आङदेम्वे
नेपाली कांग्रेस
३२०६३
कमल वहादुर चेम्जोङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१५७५
प्रेम राज लावती
जनता समाजवादी पार्टी
१२७५
भिम बहादुर तामाङ
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
१२७४
Full Details